Лаки - Словен

15/03/2020 10:20 Црвенка


8.коло
Лаки 17 : 12 Словен


Играч
гол
2`
дк
мвп
Играч
гол
2`
дк
мвп


Број гледалаца:


Остале утакмице екипа

Коло Утакмица Рез
1. Лаки-Панчево (ж) 18-17
4. Лаки-Црепаја 13-10
5. Војводина ж-Лаки 10-12
8. Лаки-Словен 17-12
Коло Утакмица Рез
2. Војводина ж-Словен 10-7
8. Лаки-Словен 17-12
9. Словен-Халас Јожеф 10-13
10. Панчево (ж)-Словен 6-18