Сомбор - Херцеговац

25/09/2019 18:30 Сомбор


1.коло
Сомбор 25 : 33 Херцеговац


Играч
гол
2`
дк
мвп
Играч
гол
2`
дк
мвп


Број гледалаца: 0 А судија: Александар Вукчевић
Б судија: Милан Слива
Делегат: Никола Миљанић


Остале утакмице екипа

Коло Утакмица Рез
1. Сомбор-Херцеговац 25-33
2. Војвода Степа-Сомбор 34-24
3. Сомбор-Будућност 32-38
4. Сомбор-Нафтагас 28-28
Коло Утакмица Рез
1. Сомбор-Херцеговац 25-33
3. Панчево-Херцеговац 24-26
4. Херцеговац-Младост 38-12