Табела Трећа лига Север "Север"

2019/2020
(Архива)

Мушкарци

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Сента
Сента
7 7 0 0 213 140 +73 14
2
Графичар
Бездан
7 5 1 1 208 162 +46 11
3
Сивац 69/2
Сивац
7 3 2 2 199 197 +2 8
4
Обилић (м)
Нови Кнежевац
7 3 1 3 175 187 -12 7
5
Русин
Руски Крстур
7 2 2 3 186 191 -5 6
6
Граничар
Гаково
6 2 0 4 106 150 -44 4
7
Борац
Бачки Грачац
6 1 1 4 138 150 -12 3
8 7 0 1 6 163 211 -48 1