Табела ЛМК РСВ 14 - јесен

2018/2019
(Архива)

М14 - Група А

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
ПИК Пригревица
Пригревица
10 10 0 0 183 85 +98 20
2
Графичар
Бездан
10 8 0 2 178 123 +55 16
3
Црвенка Jaffa
Црвенка
10 5 0 5 134 127 +7 10
4
Апатин
Апатин
10 4 0 6 145 150 -5 8
5 10 3 0 7 133 158 -25 6
6
Сомбор
Сомбор
10 0 0 10 85 215 -130 0

М14 - Група Б

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1 12 11 0 1 266 143 +123 22
2
Суботица Унит
Суботица
12 8 0 4 183 178 +5 16
3 12 6 1 5 196 202 -6 13
4
Сента
Сента
12 3 1 8 170 201 -31 7
5
Спартак (м)
Суботица
12 1 0 11 150 241 -91 2

М14 - Група В

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1 12 11 0 1 271 142 +129 22
2 12 10 0 2 253 113 +140 20
3 12 5 0 7 177 228 -51 10
4
БСК 2012
Бачки Брестовац
12 2 1 9 124 208 -84 5
5
Хајдук
Чуруг
12 1 1 10 146 280 -134 3

М14 - Група Г

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Војводина
Нови Сад
10 8 1 1 176 118 +58 17
2
Лавови БП
Бачка Паланка
10 7 1 2 144 103 +41 15
3 10 7 0 3 196 124 +72 14
4 10 5 0 5 128 135 -7 10
5
Инђија
Инђија
10 2 0 8 114 178 -64 4
6
Рума
Рума
10 0 0 10 0 100 -100 0

М14 - Група Д

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Динамо
Панчево
12 12 0 0 224 93 +131 24
2
Јабука
Јабука
12 7 1 4 168 132 +36 15
3
Пролетер
Зрењанин
12 7 1 4 147 115 +32 15
4
Црепаја
Црепаја
12 3 0 9 106 185 -79 6
5 12 0 0 12 0 120 -120 0

Ж14 - Група А

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Темерин
Темерин
10 10 0 0 184 82 +102 20
2
Јадран
Фекетић
10 8 0 2 181 105 +76 16
3
Пригревица
Пригревица
10 5 0 5 136 143 -7 10
4
Раднички
Бајмок
10 5 0 5 123 134 -11 10
5
Маглић
Маглић
10 0 2 8 0 80 -80 0
6
Врбас
Врбас
10 0 2 8 0 80 -80 0

Ж14 - Група Б

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1 12 12 0 0 335 103 +232 24
2
Кањижа
Кањижа
12 8 0 4 195 156 +39 16
3
Мокрин
Мокрин
12 7 0 5 180 174 +6 14
4
Zitzer
Трешњевац
12 3 0 9 95 233 -138 6
5
Младост
Српска Црња
12 0 0 12 85 224 -139 0

Ж14 - Група В

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Пролетер (ж)
Зрењанин
12 10 1 1 161 97 +64 21
2
Словен
Рума
12 8 0 4 146 112 +34 16
3
Срем Santa
Сремска Митровица
12 7 1 4 158 132 +26 15
4
Железничар
Инђија
12 4 0 8 122 145 -23 8
5 12 0 0 12 50 151 -101 0

Ж14 - Група Г

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Панчево (ж)
Панчево
10 10 0 0 203 52 +151 20
2
Долово (ж)
Долово
10 8 0 2 160 101 +59 16
3
Спартак
Дебељача
10 6 0 4 149 115 +34 12
4
Јабука (ж)
Јабука
10 4 0 6 109 124 -15 8
5
Црепаја
Црепаја
10 2 0 8 82 178 -96 4
6 10 0 0 10 48 181 -133 0