Табела ЛМК РСВ М16 / Ж16

2016/2017
(Архива)

М16 - Супер лига

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Војводина
Нови Сад
14 13 0 1 332 219 +113 26
2 14 10 2 2 327 237 +90 22
3
Лавови БП
Бачка Паланка
14 10 1 3 340 275 +65 21
4
Спартак (м)
Суботица
14 8 1 5 308 262 +46 17
5
Динамо
Панчево
14 5 0 9 221 272 -51 10
6
Младост ТСК
Бачки Јарак
14 4 1 9 240 287 -47 9
7 14 3 1 10 251 301 -50 7
8
Пролетер
Зрењанин
14 0 0 14 170 336 -166 0

М16 - Прва лига А група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Црвенка Jaffa
Црвенка
8 7 0 1 161 70 +91 14
2
Кикинда Grindex
Кикинда
8 7 0 1 106 42 +64 14
3
Апатин
Апатин
8 2 1 5 51 101 -50 5
4
Сомбор
Сомбор
7 1 1 5 57 112 -55 3
5 7 1 0 6 10 60 -50 2

М16 - Прва лига Б група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Банатски Карловац
Банатски Карловац
10 7 1 2 194 126 +68 15
2
Зрењанин
Зрењанин
10 6 2 2 173 163 +10 14
3
Јабука
Јабука
10 4 3 3 182 183 -1 11
4
Растимо
Нови Сад
10 3 1 6 158 163 -5 7
5
Црепаја
Црепаја
10 3 1 6 140 168 -28 7
6
Срем СМ
Сремска Митровица
10 3 0 7 148 192 -44 6

М16 - Прва лига Плеј оф

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Црвенка Jaffa
Црвенка
4 3 1 0 94 55 +39 7
2
Кикинда Grindex
Кикинда
4 3 0 1 72 66 +6 6
3
Банатски Карловац
Банатски Карловац
4 1 1 2 65 72 -7 3
4
Зрењанин
Зрењанин
4 0 0 4 56 94 -38 0

Ж16 - Супер лига

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Лаки
Црвенка
8 7 0 1 152 84 +68 14
2
Словен
Рума
8 6 0 2 149 95 +54 12
3 8 5 0 3 121 102 +19 10
4
Раванград
Сомбор
8 2 0 6 80 115 -35 4
5
Црепаја
Црепаја
8 0 0 8 13 119 -106 0

Ж16 - Прва лига

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Спартак (ж)
Суботица
6 5 0 1 96 61 +35 10
2
Јабука (ж)
Јабука
6 3 0 3 71 70 +1 6
3
Нафтагас (ж)
Елемир
6 1 0 5 62 98 -36 2