Табела ЛМК РСВ М12 / Ж12

2016/2017
(Архива)

М12 - Супер лига

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Војводина
Нови Сад
14 14 0 0 233 131 +102 28
2 14 11 0 3 255 139 +116 22
3 14 11 0 3 224 134 +90 22
4
ПИК Пригревица
Пригревица
14 7 0 7 161 169 -8 14
5
Јабука
Јабука
14 6 1 7 148 142 +6 13
6 14 3 0 11 122 208 -86 6
7
Суботица Унит
Суботица
14 2 0 12 101 223 -122 4
8
Црвенка Jaffa
Црвенка
14 1 1 12 101 199 -98 3

М12 - Прва лига А група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Лавови БП
Бачка Паланка
8 7 0 1 102 58 +44 14
2 8 5 0 3 82 67 +15 10
3
БСК 2012
Бачки Брестовац
8 5 0 3 78 77 +1 10
4
Апатин
Апатин
8 2 0 6 73 98 -25 4
5 8 1 0 7 65 100 -35 2

М12 - Прва лига Б група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Спартак (м)
Суботица
9 7 0 2 104 86 +18 14
2
Обилић (м)
Нови Кнежевац
9 5 0 4 99 89 +10 10
3
Сента
Сента
9 5 0 4 96 88 +8 10
4
Кањижа
Кањижа
9 1 0 8 92 128 -36 2

М12 - Прва лига В група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Динамо
Панчево
8 8 0 0 135 51 +84 16
2
Растимо
Нови Сад
8 6 0 2 91 67 +24 12
3 8 4 0 4 73 71 +2 8
4
Инђија
Инђија
8 1 0 7 42 92 -50 2
5
Зрењанин
Зрењанин
8 1 0 7 10 70 -60 2

Ж12 - Супер лига

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1 10 9 0 1 159 81 +78 18
2
Јадран
Фекетић
10 7 1 2 152 119 +33 15
3
Словен
Рума
10 7 0 3 104 87 +17 14
4
Темерин
Темерин
10 4 0 6 104 130 -26 8
5
Оџаци
Оџаци
10 1 1 8 81 128 -47 3
6
Панчево
Панчево
10 1 0 9 79 134 -55 2

Ж12 - Прва лига А група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Лаки
Црвенка
8 7 1 0 101 43 +58 15
2
Кикинда
Кикинда
8 6 1 1 79 35 +44 13
3
Врбас
Врбас
8 4 0 4 81 63 +18 8
4
Маглић
Маглић
6 0 0 6 0 60 -60 0
5
Раднички
Бајмок
6 0 0 6 0 60 -60 0

Ж12 - Прва лига Б група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Пролетер
Зрењанин
8 8 0 0 113 45 +68 16
2
Железничар
Инђија
8 5 1 2 84 61 +23 11
3
Младост
Нова Пазова
8 4 1 3 64 55 +9 9
4
Војводина ж
Нови Сад
8 2 0 6 59 79 -20 4
5
Петроварадин
Петроварадин
8 0 0 8 0 80 -80 0