Табела ЛМК РСВ М14 / Ж14

2015/2016
(Архива)

М14 - Супер лига

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Војводина
Нови Сад
18 18 0 0 428 177 +251 36
2 18 15 0 3 318 231 +87 30
3 18 13 1 4 377 289 +88 27
4
Црвенка Jaffa
Црвенка
18 11 2 5 347 272 +75 24
5 18 10 1 7 255 258 -3 21
6
Динамо
Панчево
18 6 1 11 280 306 -26 13
7
ЖСК
Жабаљ
18 6 1 11 276 340 -64 13
8
Зрењанин
Зрењанин
18 3 1 14 268 362 -94 7
9
Суботица Унит
Суботица
18 3 0 15 214 366 -152 6
10 18 1 1 16 247 409 -162 3

М14 - Прва лига А група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Спартак (м)
Суботица
8 7 0 1 134 98 +36 14
2
Графичар
Бездан
8 6 1 1 118 88 +30 13
3
Русин
Руски Крстур
8 3 1 4 109 94 +15 7
4
Сомбор
Сомбор
8 3 0 5 98 99 -1 6
5
ПИК Пригревица
Пригревица
8 0 0 8 0 80 -80 0

М14 - Прва лига Б група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Кикинда
Кикинда
10 10 0 0 200 81 +119 20
2
Пролетер
Зрењанин
10 8 0 2 158 107 +51 16
3 10 5 0 5 136 158 -22 10
4 10 3 0 7 123 161 -38 6
5
Цепелин
Бечеј
10 2 1 7 89 135 -46 5
6
Србобран
Србобран
10 1 1 8 111 175 -64 3

М14 - Прва лига В група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Лавови БП
Бачка Паланка
8 6 0 2 166 135 +31 12
2
Растимо
Нови Сад
8 5 1 2 161 127 +34 11
3
Војводина 2
Нови Сад
8 5 1 2 142 124 +18 11
4
Срем СМ
Сремска Митровица
8 3 0 5 140 148 -8 6
5
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
8 0 0 8 95 170 -75 0

М14 - Прва лига Г група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Долово
Долово
8 7 0 1 110 76 +34 14
2
Банатски Карловац
Банатски Карловац
8 6 0 2 126 73 +53 12
3
Јабука
Јабука
8 5 0 3 123 90 +33 10
4
Тител
Тител
8 0 2 6 0 60 -60 0
5
Црепаја
Црепаја
8 0 2 6 0 60 -60 0

Ж14 - Супер лига

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Словен
Рума
14 12 1 1 290 184 +106 25
2 14 12 0 2 206 152 +54 24
3
Лаки
Црвенка
14 11 1 2 256 198 +58 23
4
Срем Santa
Сремска Митровица
14 7 0 7 239 240 -1 14
5
Кикинда
Кикинда
14 6 0 8 238 216 +22 12
6
Јадран
Фекетић
14 5 0 9 214 276 -62 10
7 14 1 0 13 160 243 -83 2
8
Милетић
Мошорин
14 1 0 13 134 228 -94 2

Ж14 - Прва лига А група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Раднички
Бајмок
8 8 0 0 123 55 +68 16
2
Суботица Унит
Суботица
8 5 0 3 90 64 +26 10
3
Пригревица
Пригревица
8 5 0 3 97 89 +8 10
4
БСК 2012
Бачки Брестовац
8 2 0 6 55 83 -28 4
5
Јадран
Фекетић
8 0 0 8 72 146 -74 0

Ж14 - Прва лига Б група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1 8 8 0 0 176 67 +109 16
2
Младост
Српска Црња
8 4 1 3 116 124 -8 9
3
Раднички
Јаша Томић
8 3 0 5 95 120 -25 6
4 8 2 1 5 87 113 -26 5
5
ЖСК
Жабаљ
8 2 0 6 83 133 -50 4

Ж14 - Прва лига В група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Црепаја
Црепаја
8 7 0 1 105 54 +51 14
2
Панчево (ж)
Панчево
8 4 0 4 83 85 -2 8
3
Железничар
Инђија
8 4 0 4 98 108 -10 8
4
Младост
Нова Пазова
8 3 0 5 99 108 -9 6
5
Петроварадин
Петроварадин
8 2 0 6 90 120 -30 4