Табела Прва лига ''Север''

2016/2017
(Архива)

Мушкарци

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Кикинда Grindex
Кикинда
22 19 0 3 656 523 +133 38
2
Јединство
Нови Бечеј
22 12 2 8 599 572 +27 26
3 22 12 2 8 610 606 +4 26
4
Банатски Карловац
Банатски Карловац
22 12 1 9 655 599 +56 25
5
Црвенка Jaffa
Црвенка
22 11 3 8 573 556 +17 25
6
ЖСК
Жабаљ
22 11 1 10 627 652 -25 23
7 22 10 1 11 608 600 +8 21
8
Јабука
Јабука
22 9 1 12 600 595 +5 19
9
Срем СМ
Сремска Митровица
22 8 1 13 584 640 -56 17
10
Сивац 69
Сивац
22 7 1 14 605 649 -44 15
11
Младост
Вршац
22 6 0 16 574 654 -80 12
12 22 8 1 13 566 611 -45 17

Жене

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1 22 18 1 3 610 469 +141 37
2
Спартак
Дебељача
22 18 0 4 589 491 +98 36
3
Словен
Рума
22 17 0 5 574 446 +128 34
4
Јадран
Фекетић
22 14 0 8 602 569 +33 28
5
Лаки
Црвенка
22 13 0 9 566 566 0 26
6
Срем Santa
Сремска Митровица
22 12 1 9 672 592 +80 25
7
Темерин
Темерин
22 12 0 10 554 519 +35 24
8
Раднички
Бајмок
22 8 1 13 575 657 -82 17
9
Младост
Српска Црња
22 7 1 14 584 671 -87 15
10
Раванград
Сомбор
22 6 0 16 540 599 -59 12
11 22 4 0 18 540 651 -111 8
12
Петроварадин
Петроварадин
22 1 0 21 495 671 -176 2