Табела ТРЛ "Срем - Јужна Бачка"

2016/2017
(Архива)

Мушкарци

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
12 11 0 1 386 290 +96 22
2
Тител
Тител
12 10 0 2 360 277 +83 20
3
Војка
Војка
12 8 0 4 356 304 +52 16
4
Раднички
Нови Сад
12 5 0 7 356 323 +33 10
5
Хајдук
Чуруг
12 5 0 7 350 343 +7 10
6
Рума
Рума
12 2 1 9 270 360 -90 5
7
Јединство
Бачко Петрово Село
12 0 1 11 241 422 -181 1