Табела ТРЛ "Бачка"

2016/2017
(Архива)

Мушкарци

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
ПИК Пригревица
Пригревица
16 15 1 0 508 387 +121 31
2 16 12 1 3 495 422 +73 25
3 16 10 0 6 499 423 +76 20
4
Графичар
Бездан
16 10 0 6 417 391 +26 20
5
Сомбор
Сомбор
16 7 0 9 430 463 -33 14
6 16 4 1 11 373 444 -71 9
7
Граничар
Гаково
16 4 1 11 411 493 -82 9
8
Борац
Бачки Грачац
16 3 2 11 372 425 -53 8
9
Русин
Руски Крстур
16 4 0 12 405 462 -57 8