Табела ЛМК РСВ 12 пролеће

2022/2023
(Архива)

Супер лига М12

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1 14 12 1 1 197 136 +61 25
2
Лавови БП
Бачка Паланка
14 10 1 3 179 126 +53 21
3
Динамо
Панчево
14 8 2 4 177 129 +48 18
4 14 8 1 5 198 182 +16 17
5 14 8 1 5 176 157 +19 17
6 14 2 2 10 129 178 -49 6
7
Сивац 69
Сивац
14 3 0 11 148 176 -28 6
8
Кикинда Grindex
Кикинда
14 0 2 12 139 259 -120 2

Супер лига Ж12

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1 14 14 0 0 304 146 +158 28
2
Лехел
Мужља
14 11 0 3 270 180 +90 22
3
Апатин (ж)
Апатин
14 8 2 4 209 169 +40 18
4
Војводина ж
Нови Сад
14 7 3 4 193 168 +25 17
5
Срем Santa
Сремска Митровица
14 6 1 7 151 188 -37 13
6
Јабука (ж)
Јабука
14 4 0 10 150 235 -85 8
7
Спартак
Дебељача
14 2 0 12 133 226 -93 4
8
Словен
Рума
14 1 0 13 124 222 -98 2

М12 ПЛ - Група А

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Војводина
Нови Сад
8 8 0 0 111 25 +86 16
2
Јединство
Нови Бечеј
8 6 0 2 81 51 +30 12
3
Црвенка Jaffa
Црвенка
8 4 0 4 68 64 +4 8
4
Херцеговац
Гајдобра
8 0 2 6 0 60 -60 0
5
Јадран
Фекетић
8 0 2 6 0 60 -60 0

М12 ПЛ - Група Б

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Пролетер
Зрењанин
8 8 0 0 121 64 +57 16
2
Јабука
Јабука
8 5 1 2 83 60 +23 11
3
РА "Динамо"
Панчево
8 4 1 3 93 78 +15 9
4
ЖСК 1955
Жабаљ
8 2 0 6 77 92 -15 4
5
Граднулица
Зрењанин
8 0 0 8 0 80 -80 0

Ж12 ПЛ - Група А

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
ЛСК
Лаћарак
6 6 0 0 67 17 +50 12
2
Рума
Рума
6 3 0 3 48 46 +2 6
3
Оџаци
Оџаци
6 3 0 3 54 46 +8 6
4
Железничар
Инђија
6 0 0 6 0 60 -60 0

Ж12 ПЛ - Група Б

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Долово (ж)
Долово
6 6 0 0 139 31 +108 12
2
Нафтагас (ж)
Елемир
6 4 0 2 61 59 +2 8
3
Пролетер (ж)
Зрењанин
6 1 0 5 44 95 -51 2
4 6 1 0 5 34 93 -59 2

Ж12 ПЛ - Група В

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Кањижа
Кањижа
6 6 0 0 60 0 +60 12
2
Врбас
Врбас
6 0 3 3 0 30 -30 0
3
Јадран
Фекетић
6 0 3 3 0 30 -30 0