Табела ЛМК РСВ 14 пролеће

2022/2023
(Архива)

Супер лига Ж14

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1 14 12 0 2 385 261 +124 24
2
Војводина ж
Нови Сад
14 11 1 2 339 294 +45 23
3
Словен
Рума
14 9 2 3 265 226 +39 20
4
Јабука (ж)
Јабука
14 7 1 6 251 242 +9 15
5
Рума
Рума
14 5 2 7 266 266 0 12
6
Пригревица
Пригревица
14 5 2 7 305 308 -3 12
7
Темерин
Темерин
14 2 2 10 220 273 -53 6
8
Мокрин
Мокрин
14 0 0 14 179 340 -161 0

Супер лига М14

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1 18 17 1 0 447 259 +188 35
2
Војводина
Нови Сад
18 14 2 2 477 317 +160 30
3 18 14 0 4 362 261 +101 28
4 18 12 1 5 403 355 +48 25
5
РА "Динамо"
Панчево
18 10 0 8 383 362 +21 20
6 18 8 0 10 386 389 -3 16
7 18 6 0 12 327 359 -32 12
8
Кикинда Grindex
Кикинда
18 3 0 15 303 463 -160 6
9
Спартак (м)
Суботица
18 3 0 15 314 470 -156 6
10 18 1 0 17 215 382 -167 2

М14 ПЛ - Група А

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
ПИК Пригревица
Пригревица
6 6 0 0 105 50 +55 12
2
Графичар
Бездан
6 4 0 2 75 70 +5 8
3
Апатин
Апатин
6 2 0 4 82 82 0 4
4
Румис 2008
Сомбор
6 0 0 6 0 60 -60 0

М14 ПЛ - Група Б

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Кањижа
Кањижа
6 6 0 0 157 104 +53 12
2
Јединство
Нови Бечеј
6 2 1 3 92 99 -7 5
3
Пролетер
Зрењанин
6 2 0 4 83 101 -18 4
4
Сента
Сента
6 1 1 4 74 102 -28 3

М14 ПЛ - Група В

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Лавови БП
Бачка Паланка
6 6 0 0 109 41 +68 12
2
Растимо
Нови Сад
6 4 0 2 93 53 +40 8
3
Феникс
Петроварадин
6 2 0 4 57 105 -48 4
4
Рума
Рума
6 0 0 6 0 60 -60 0

М14 ПЛ - Група Г

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Јабука
Јабука
6 5 0 1 135 57 +78 10
2 6 4 0 2 110 96 +14 8
3
Граднулица
Зрењанин
6 3 0 3 104 130 -26 6
4
Црепаја
Црепаја
6 0 0 6 73 139 -66 0

Ж14 ПЛ - Група А

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Оџаци
Оџаци
8 8 0 0 173 72 +101 16
2
Апатин (ж)
Апатин
8 5 1 2 123 111 +12 11
3
Круле
Сивац
8 3 1 4 98 100 -2 7
4
Сента
Сента
8 3 0 5 94 101 -7 6
5
Румис 2008
Сомбор
8 0 0 8 52 156 -104 0

Ж14 ПЛ - Група Б

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Срем Santa
Сремска Митровица
8 8 0 0 171 52 +119 16
2
Лавови БП
Бачка Паланка
8 5 1 2 118 98 +20 11
3
ЛСК
Лаћарак
8 3 1 4 95 112 -17 7
4
Дероње
Дероње
8 2 0 6 74 135 -61 4
5
Феникс
Петроварадин
8 1 0 7 59 120 -61 2

Ж14 ПЛ - Група В

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Долово (ж)
Долово
8 8 0 0 191 84 +107 16
2
Лехел
Мужља
8 6 0 2 182 96 +86 12
3
Спартак
Дебељача
8 4 0 4 139 102 +37 8
4
Нафтагас (ж)
Елемир
8 2 0 6 78 127 -49 4
5 8 0 0 8 33 214 -181 0