Табела Прва лига ''Војводина''

2022/2023

Мушкарци

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1 10 8 1 1 296 227 +69 17
2
Лавови БП
Бачка Паланка
10 8 1 1 328 263 +65 17
3
Војвода Степа
Војвода Степа
10 7 0 3 287 268 +19 14
4
Банатски Карловац
Банатски Карловац
10 7 0 3 318 324 -6 14
5
Јединство
Нови Бечеј
10 6 1 3 301 279 +22 13
6
Јабука
Јабука
10 6 0 4 289 282 +7 12
7
Младост ТСК
Бачки Јарак
10 5 0 5 332 320 +12 10
8
Металац
Футог
10 4 0 6 283 310 -27 8
9 10 3 0 7 304 332 -28 6
10
Славија
Нови Сад
10 2 0 8 314 348 -34 4
11
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
10 1 1 8 252 291 -39 3
12 10 1 0 9 280 340 -60 2

Жене

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Рума
Рума
8 8 0 0 270 171 +99 16
2
Железничар 2
Инђија
8 7 0 1 214 161 +53 14
3
Спартак
Дебељача
8 6 0 2 232 178 +54 12
4
Словен
Рума
8 4 0 4 211 196 +15 8
5 8 3 2 3 199 230 -31 8
6
Круле
Сивац
8 2 0 6 203 242 -39 4
7
Лаки
Црвенка
8 2 0 6 172 236 -64 4
8
Пролетер (ж)
Зрењанин
8 1 1 6 206 244 -38 3
9
Младост
Српска Црња
8 1 1 6 159 208 -49 3
10
Раванград
Сомбор
0 0 0 0 0 0 0 0