Табела Друга лига ''Војводина''

2022/2023
(Архива)

Мушкарци

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1 26 22 2 2 890 729 +161 46
2
ЖСК 1955
Жабаљ
26 20 1 5 924 714 +210 41
3
РА "Динамо"
Панчево
26 18 4 4 794 669 +125 40
4
ПИК Пригревица
Пригревица
26 16 2 8 827 745 +82 34
5
Далматинац
Риђица
26 14 1 11 899 787 +112 29
6
Сента
Сента
26 10 3 13 739 803 -64 23
7
Црепаја
Црепаја
26 11 1 14 841 840 +1 23
8
Рума
Рума
26 10 2 14 745 785 -40 22
9
Раднички
Јаша Томић
26 10 2 14 698 799 -101 22
10
Будућност
Алибунар
26 10 1 15 707 761 -54 21
11
Зрењанин
Зрењанин
26 9 0 17 766 818 -52 18
12
Путинци
Путинци
26 5 6 15 716 825 -109 16
13
Долово
Долово
26 7 1 18 657 790 -133 15
14
Сомбор
Сомбор
26 6 2 18 751 889 -138 14

Жене

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Јадран
Фекетић
18 14 1 3 504 410 +94 29
2
Апатин (ж)
Апатин
18 12 0 6 544 472 +72 24
3
Раднички
Бајмок
18 12 0 6 570 494 +76 24
4 18 12 0 6 552 447 +105 24
5
Нафтагас (ж)
Елемир
18 11 0 7 491 454 +37 22
6
Беочин 1959
Беочин
18 10 0 8 494 484 +10 20
7
Врбас
Врбас
18 7 0 11 475 566 -91 14
8
Петроварадин
Петроварадин
18 6 0 12 513 543 -30 12
9
Мокрин
Мокрин
18 5 1 12 527 567 -40 11
10
Оџаци
Оџаци
18 0 0 18 403 636 -233 0