Табела Трећа лига Војводина “Север''

2021/2022
(Архива)

Мушкарци

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Сомбор
Сомбор
12 8 2 2 400 371 +29 18
2
Сивац 69/2
Сивац
12 8 0 4 358 328 +30 16
3
Борац
Бачки Грачац
12 7 1 4 310 284 +26 15
4
Графичар
Бездан
12 5 1 6 330 325 +5 11
5
Русин
Руски Крстур
12 4 2 6 346 361 -15 10
6 12 4 0 8 316 343 -27 8
7
Обилић (м)
Нови Кнежевац
12 2 2 8 312 360 -48 6