Табела ЛМК РСВ 12 - пролеће

2020/2021
(Архива)

М12 - Супер лига

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1 14 13 1 0 238 127 +111 27
2 14 11 1 2 279 171 +108 23
3
ПИК Пригревица
Пригревица
14 11 0 3 239 174 +65 22
4
Динамо
Панчево
14 7 1 6 230 210 +20 15
5 14 5 1 8 172 176 -4 11
6
Лавови БП
Бачка Паланка
14 3 1 10 169 242 -73 7
7
Војводина
Нови Сад
14 2 0 12 156 294 -138 4
8
Кањижа
Кањижа
14 1 1 12 164 253 -89 3

Ж12 - Супер лига

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1 12 11 0 1 214 83 +131 22
2
Словен
Рума
12 11 0 1 179 105 +74 22
3
Војводина ж
Нови Сад
12 8 0 4 171 106 +65 16
4
Лаки
Црвенка
12 4 0 8 165 183 -18 8
5
Дероње
Дероње
12 3 1 8 105 166 -61 7
6
Јабука (ж)
Јабука
12 3 1 8 103 169 -66 7
7
Мокрин
Мокрин
12 1 0 11 84 209 -125 2

М12 ПЛ - А група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Кикинда Grindex
Кикинда
10 9 0 1 125 87 +38 18
2
Спартак (м)
Суботица
10 8 0 2 133 69 +64 16
3
Црвенка Jaffa
Црвенка
10 7 0 3 132 94 +38 14
4 10 4 0 6 81 92 -11 8
5
Јединство
Нови Бечеј
10 2 0 8 73 102 -29 4
6
Сента
Сента
10 0 0 10 0 100 -100 0

М12 ПЛ - Б група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Бијељина
Бијељина
12 11 1 0 201 46 +155 23
2
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
12 10 0 2 175 66 +109 20
3 12 8 0 4 111 98 +13 16
4 12 6 1 5 99 107 -8 13
5 12 4 0 8 76 145 -69 8
6
Младост ТСК
Бачки Јарак
12 0 2 10 0 100 -100 0
7
Нови Сад
Нови Сад
12 0 2 10 0 100 -100 0

Ж12 ПЛ - А група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Пригревица
Пригревица
8 8 0 0 137 16 +121 16
2 8 5 1 2 67 45 +22 11
3
Кањижа
Кањижа
8 4 1 3 52 61 -9 9
4
Апатин (ж)
Апатин
8 2 0 6 30 84 -54 4
5
Zitzer
Трешњевац
8 0 0 8 0 80 -80 0

Ж12 ПЛ - Б група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Рума
Рума
6 6 0 0 115 37 +78 12
2
ЛСК
Лаћарак
6 3 1 2 78 71 +7 7
3
Темерин
Темерин
6 2 1 3 50 73 -23 5
4
Лехел
Мужља
6 0 0 6 41 103 -62 0