Табела Трећа лига Север ''Север''

2020/2021
(Архива)

Мушкарци

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Граничар
Гаково
11 8 2 1 318 262 +56 20
2
Графичар
Бездан
12 7 1 4 296 281 +15 15
3
Сивац 69
Сивац
12 6 0 6 347 332 +15 12
4
Борац
Бачки Грачац
12 5 1 6 287 280 +7 11
5
Обилић (м)
Нови Кнежевац
11 0 0 11 239 347 -108 0
6 12 6 1 5 299 293 +6 13
7
Русин
Руски Крстур
12 6 1 5 340 331 +9 13