Александар Ђоровић - утакмице

29-11-2019 20:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци ПИК Пригревица, Пригревица - Сомбор, Сомбор
09-11-2019 15:30 Друга лига ''Север'' - Жене "Север" Раванград, Сомбор - Лаки, Црвенка
06-11-2019 19:30 Друга лига ''Север'' - Жене "Север" Дероње, Дероње - Лаки, Црвенка
03-11-2019 19:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Раднички , Нови Сад - Путинци, Путинци
26-10-2019 19:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Север" Апатин (ж), Апатин - Пригревица, Пригревица
24-10-2019 18:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Тител, Тител - ЛСК, Лаћарак
23-10-2019 19:30 Куп Војводине (Ж) - Куп Војводине (Ж) Лаки, Црвенка - Петроварадин, Петроварадин
20-10-2019 21:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Панчево, Панчево - Сомбор, Сомбор
13-10-2019 17:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Путинци, Путинци - Тител, Тител
12-10-2019 18:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Југ" Рума, Рума - Нафтагас (ж), Елемир
09-10-2019 20:30 Куп Војводине (М) - Куп Војводине (М) Сента, Сента - Црвена звезда, Мокрин
09-10-2019 19:30 Куп Војводине (Ж) - Куп Војводине (Ж) Сента, Сента - Нафтагас, Елемир
06-10-2019 20:30 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Раднички , Нови Сад - Рума, Рума
06-10-2019 16:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Југ" Нафтагас (ж), Елемир - Јабука (ж), Јабука
29-09-2019 17:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Путинци, Путинци - Срем СМ, Сремска Митровица
28-09-2019 19:30 Трећа лига Север "Север" - Мушкарци Русин, Руски Крстур - Графичар, Бездан
28-09-2019 13:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Југ" Тријумф, Србобран - Нафтагас (ж), Елемир
22-09-2019 18:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Раднички , Нови Сад - Тител, Тител
26-05-2019 16:30 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Србобран, Србобран - ЖСК 1955, Жабаљ
25-05-2019 17:00 Трећа лига Север "Север" - Мушкарци Кљајићево, Кљајићево - Борац, Бачки Грачац
19-05-2019 17:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци ЖСК 1955, Жабаљ - Срем СМ, Сремска Митровица
11-05-2019 17:30 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Срем СМ, Сремска Митровица - Хајдук, Чуруг
11-05-2019 12:20 ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 - Супер лига Лавови БП, Бачка Паланка - ПИК Пригревица, Пригревица
11-05-2019 11:00 ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 - Супер лига Пролетер, Зрењанин - Потисје Плетекс, Ада
05-05-2019 18:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Беочин 1959, Беочин - Срем СМ, Сремска Митровица
30-04-2019 20:33 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига Суботица Унит, Суботица - Пролетер, Зрењанин
30-04-2019 20:32 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига Динамо, Панчево - Пролетер, Зрењанин
20-04-2019 14:30 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Срем СМ, Сремска Митровица - Тител, Тител
14-04-2019 17:30 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Беочин 1959, Беочин - ЖСК 1955, Жабаљ
06-04-2019 22:01 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига Пролетер, Зрењанин - Војводина, Нови Сад
06-04-2019 21:59 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига Пролетер, Зрењанин - Потисје Плетекс, Ада
05-04-2019 20:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци ЖСК 1955, Жабаљ - Тител, Тител
30-03-2019 11:10 ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 - Супер лига Младост ТСК ОРК, Темерин - Црвенка, Црвенка
30-03-2019 09:40 ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 - Супер лига Потисје Плетекс, Ада - Црвенка, Црвенка
24-03-2019 20:22 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига Лавови БП, Бачка Паланка - Пролетер, Зрењанин
24-03-2019 20:19 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига Суботица Унит, Суботица - Лавови БП, Бачка Паланка
17-03-2019 11:50 ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 - Супер лига Младост ТСК ОРК, Темерин - Потисје Плетекс, Ада
17-03-2019 10:00 ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 - Супер лига Лавови БП, Бачка Паланка - Потисје Плетекс, Ада
09-03-2019 16:39 ЛМК РСВ 14 - пролеће - Ж14 - Супер лига Пролетер (ж), Зрењанин - Долово (ж), Долово
09-03-2019 16:27 ЛМК РСВ 14 - пролеће - Ж14 - Супер лига Словен, Рума - Долово (ж), Долово
02-03-2019 11:30 ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 - Супер лига Лавови БП, Бачка Паланка - Пролетер, Зрењанин
02-03-2019 10:00 ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 - Супер лига Војводина, Нови Сад - Пролетер, Зрењанин
24-02-2019 15:00 ЛМК РСВ 14 - пролеће - Ж14 - Супер лига Кањижа, Кањижа - Халас Јожеф, Ада
24-02-2019 14:58 ЛМК РСВ 14 - пролеће - Ж14 - Супер лига Кањижа, Кањижа - Словен, Рума
15-02-2019 11:30 ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 - Супер лига Потисје Плетекс, Ада - Војводина, Нови Сад
15-02-2019 10:00 ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 - Супер лига Потисје Плетекс, Ада - Младост ТСК ОРК, Темерин
09-02-2019 14:25 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига Врбас Петрол, Врбас - Графичар, Бездан
09-02-2019 14:23 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига Графичар, Бездан - Суботица Унит, Суботица
03-02-2019 12:30 ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 - Супер лига ПИК Пригревица, Пригревица - Војводина, Нови Сад
03-02-2019 11:40 ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 - Супер лига Црвенка, Црвенка - Војводина, Нови Сад
04-11-2018 15:00 Трећа лига Север "Исток" - Мушкарци Јединство , Бочар - Владимировац, Владимировац
29-10-2018 16:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Тител, Тител - Рума, Рума
20-10-2018 19:30 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Србобран, Србобран - Тител, Тител
14-10-2018 17:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Тител, Тител - Срем СМ, Сремска Митровица
30-09-2018 19:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Беочин 1959, Беочин - Хајдук, Чуруг