Ивко Ракићевић - утакмице

17-11-2019 15:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Нова Пазова 1957, Нова Пазова - Апатин, Апатин
09-11-2019 19:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Банатски Карловац, Банатски Карловац - Потисје Плетекс, Ада
06-11-2019 18:30 Куп Војводине (М) - Куп Војводине (М) ЖСК 1955, Жабаљ - Сивац 69, Сивац
23-10-2019 20:30 Куп Војводине (М) - Куп Војводине (М) Славија, Нови Сад - Југовић, Каћ
19-10-2019 18:00 Прва лига ''Север'' - Жене Халас Јожеф, Ада - Спартак, Дебељача
13-10-2019 19:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Банатски Карловац, Банатски Карловац - Долово, Долово
06-10-2019 14:00 Прва лига ''Север'' - Жене Пролетер (ж), Зрењанин - Спартак, Дебељача
28-09-2019 19:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Раднички 1958, Шид - Нова Пазова 1957, Нова Пазова
21-09-2019 19:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Апатин, Апатин - Сомборелектро, Сомбор
02-06-2019 18:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Металац, Футог - Сомборелектро, Сомбор
24-05-2019 19:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Јабука, Јабука - Херцеговина, Сечањ
19-05-2019 20:00 Прва лига ''Север'' - Жене Кикинда, Кикинда - Халас Јожеф, Ада
11-05-2019 19:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Банатски Карловац, Банатски Карловац - Нова Пазова 1957, Нова Пазова
09-05-2019 19:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Младост ТСК, Бачки Јарак - Херцеговина, Сечањ
14-04-2019 19:30 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Црвена звезда, Мокрин - Долово, Долово
05-04-2019 21:00 Прва лига ''Север'' - Жене Темерин, Темерин - Халас Јожеф, Ада
23-03-2019 19:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Банатски Карловац, Банатски Карловац - Раднички 1958, Шид
17-03-2019 20:00 Прва лига ''Север'' - Жене Темерин, Темерин - Пролетер (ж), Зрењанин
10-03-2019 18:00 Прва лига ''Север'' - Жене Кикинда, Кикинда - Спартак, Дебељача
02-03-2019 17:30 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Панчево, Панчево - Потисје Плетекс, Ада
02-12-2018 20:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Долово, Долово - Банатски Карловац, Банатски Карловац
18-11-2018 17:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Нова Пазова 1957, Нова Пазова - Банатски Карловац, Банатски Карловац
11-11-2018 15:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Војвода Степа, Војвода Степа - Сомборелектро, Сомбор
03-11-2018 19:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Сомборелектро, Сомбор - Панчево, Панчево
28-10-2018 17:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Инђија, Инђија - Апатин, Апатин
21-10-2018 20:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Раднички , Нови Сад - Славија, Нови Сад
20-10-2018 18:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Апатин, Апатин - Нова Пазова 1957, Нова Пазова
06-10-2018 19:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Црвена звезда, Мокрин - Апатин, Апатин
22-09-2018 20:00 Прва лига ''Север'' - Жене Темерин, Темерин - Долово (ж), Долово