Немања Теслић - утакмице

16-11-2019 20:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Рума, Рума - Хајдук, Чуруг
03-11-2019 19:30 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци ЖСК 1955, Жабаљ - Србобран, Србобран
27-10-2019 18:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Војвода Степа, Војвода Степа - Далматинац, Риђица
26-10-2019 14:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Рума, Рума - Тител, Тител
23-10-2019 18:30 Куп Војводине (М) - Куп Војводине (М) Сомбор, Сомбор - Лавови БП, Бачка Паланка
20-10-2019 20:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Север" Лаки, Црвенка - Апатин (ж), Апатин
19-10-2019 19:30 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци ЖСК 1955, Жабаљ - Хајдук, Чуруг
12-10-2019 20:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Рума, Рума - ЖСК 1955, Жабаљ
10-10-2019 19:15 Куп Војводине (М) - Куп Војводине (М) Срем СМ, Сремска Митровица - Раднички 1958, Шид
06-10-2019 20:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Сомбор, Сомбор - Будућност, Алибунар
29-09-2019 17:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Будућност, Алибунар - Металац, Футог
28-09-2019 19:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Тител, Тител - ЖСК 1955, Жабаљ
21-09-2019 15:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Младост, Вршац - Раднички, Јаша Томић
01-06-2019 18:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Раднички , Нови Сад - Војвода Степа, Војвода Степа
24-05-2019 20:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Војвода Степа, Војвода Степа - Металац, Футог
19-05-2019 20:30 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Славија, Нови Сад - Црепаја, Црепаја
11-05-2019 19:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Нафтагас, Елемир - Војвода Степа, Војвода Степа
25-04-2019 20:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Војвода Степа, Војвода Степа - Панчево, Панчево
20-04-2019 17:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Црепаја, Црепаја - Будућност, Алибунар
07-04-2019 17:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Црепаја, Црепаја - Сомборелектро, Сомбор
31-03-2019 17:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Славија, Нови Сад - Металац, Футог
24-03-2019 19:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Раднички , Нови Сад - Металац, Футог
17-03-2019 18:30 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Панчево, Панчево - Далматинац, Риђица
09-03-2019 20:30 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Потисје Плетекс, Ада - Војвода Степа, Војвода Степа
08-12-2018 17:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Нафтагас, Елемир - Будућност, Алибунар
01-12-2018 20:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Будућност, Алибунар - Сомборелектро, Сомбор
25-11-2018 14:30 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Војвода Степа, Војвода Степа - Будућност, Алибунар
17-11-2018 18:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Будућност, Алибунар - Панчево, Панчево
10-11-2018 18:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Црепаја, Црепаја - Металац, Футог
04-11-2018 15:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Металац, Футог - Далматинац, Риђица
28-10-2018 10:30 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Далматинац, Риђица - Будућност, Алибунар
20-10-2018 19:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Сомборелектро, Сомбор - Црепаја, Црепаја
15-10-2018 18:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Металац, Футог - Славија, Нови Сад
06-10-2018 17:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Нафтагас, Елемир - Потисје Плетекс, Ада
30-09-2018 18:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Потисје Плетекс, Ада - Сомборелектро, Сомбор