Бранко Радуловић - утакмице

10-11-2019 19:30 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Сомбор, Сомбор - Металац, Футог
09-11-2019 11:00 Трећа лига Север "Север" - Мушкарци Обилић (м), Нови Кнежевац - Графичар, Бездан
07-11-2019 20:00 Куп Војводине (Ж) - Куп Војводине (Ж) Јадран, Фекетић - Апатин (ж), Апатин
06-11-2019 18:30 Друга лига ''Север'' - Жене "Север" Раванград, Сомбор - Сента, Сента
03-11-2019 19:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Далматинац, Риђица - Сомбор, Сомбор
27-10-2019 15:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Север" Обилић (ж), Нови Кнежевац - Дероње, Дероње
23-10-2019 16:00 Куп Војводине (М) - Куп Војводине (М) Графичар, Бездан - Сивац 69, Сивац
19-10-2019 19:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Раднички, Јаша Томић - Славија, Нови Сад
13-10-2019 16:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Хајдук, Чуруг - Раднички , Нови Сад
12-10-2019 19:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци ПИК Пригревица, Пригревица - Далматинац, Риђица
09-10-2019 20:30 Куп Војводине (М) - Куп Војводине (М) Раднички , Нови Сад - Металац, Футог
06-10-2019 18:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Север" Раванград, Сомбор - Партизан (ж), Иђош
05-10-2019 19:30 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Србобран, Србобран - Хајдук, Чуруг
21-09-2019 16:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Далматинац, Риђица - Металац, Футог
21-09-2019 16:00 Трећа лига Север "Север" - Мушкарци Граничар, Гаково - Русин, Руски Крстур
29-05-2019 20:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Сента, Сента - Потисје Плетекс, Ада
25-05-2019 21:00 Друга лига ''Север'' - Жене - Бараж 1 Петроварадин, Петроварадин - Јабука (ж), Јабука
24-05-2019 19:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Хајдук, Чуруг - Србобран, Србобран
18-05-2019 19:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Запад" Петроварадин, Петроварадин - Војводина 2 ж, Нови Сад
04-05-2019 18:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Нафтагас, Елемир - Панчево, Панчево
24-04-2019 18:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Хајдук, Чуруг - Рума, Рума
21-04-2019 16:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Запад" Срем, Сремска Митровица - Петроварадин, Петроварадин
20-04-2019 22:31 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига Лавови БП, Бачка Паланка - Младост ТСК ОРК, Темерин
20-04-2019 22:30 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига Потисје Плетекс, Ада - ПИК Пригревица, Пригревица
20-04-2019 22:29 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига Потисје Плетекс, Ада - Младост ТСК ОРК, Темерин
20-04-2019 19:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Рума, Рума - Србобран, Србобран
14-04-2019 18:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Металац, Футог - Сента, Сента
13-04-2019 19:30 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Србобран, Србобран - Срем СМ, Сремска Митровица
07-04-2019 12:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Запад" Срем, Сремска Митровица - Војводина 2 ж, Нови Сад
06-04-2019 19:30 Трећа лига Север "Север" - Мушкарци Русин, Руски Крстур - Кљајићево, Кљајићево
23-03-2019 12:30 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига ПИК Пригревица, Пригревица - Војводина, Нови Сад
23-03-2019 12:28 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига ПИК Пригревица, Пригревица - Младост ТСК ОРК, Темерин
16-03-2019 10:00 ЛМК РСВ 16 - пролеће - Ж16 - Супер лига Пригревица, Пригревица - Словен, Рума
09-03-2019 16:41 ЛМК РСВ 14 - пролеће - Ж14 - Супер лига Словен, Рума - Железничар, Инђија
09-03-2019 16:29 ЛМК РСВ 14 - пролеће - Ж14 - Супер лига Пролетер (ж), Зрењанин - Железничар, Инђија
02-03-2019 12:10 ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 - Супер лига Војводина, Нови Сад - Динамо, Панчево
02-03-2019 10:40 ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 - Супер лига Лавови БП, Бачка Паланка - Динамо, Панчево
23-02-2019 12:38 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига ПИК Пригревица, Пригревица - Потисје Плетекс, Ада
23-02-2019 12:36 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига ПИК Пригревица, Пригревица - Графичар, Бездан
03-02-2019 13:10 ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 - Супер лига Црвенка, Црвенка - Лавови БП, Бачка Паланка
03-02-2019 12:30 ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 - Супер лига ПИК Пригревица, Пригревица - Војводина, Нови Сад
03-02-2019 11:00 ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 - Супер лига ПИК Пригревица, Пригревица - Лавови БП, Бачка Паланка
17-11-2018 11:15 ЛМК РСВ 16 - пролеће - Ж16 - Супер лига Лаки, Црвенка - Пригревица, Пригревица
04-11-2018 15:30 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Рума, Рума - Херцеговац, Гајдобра
28-10-2018 18:30 Друга лига ''Север'' - Жене "Запад" Дероње, Дероње - Сонта, Сонта
21-10-2018 18:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Херцеговац, Гајдобра - Хајдук, Чуруг
13-10-2018 18:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Хајдук, Чуруг - ЖСК 1955, Жабаљ
07-10-2018 15:30 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Рума, Рума - Хајдук, Чуруг
22-09-2018 17:00 Трећа лига Север "Север" - Мушкарци Обилић (м), Нови Кнежевац - Граничар, Гаково
04-06-2020 01:14 ЛМК РСВ 16 - пролеће - Ж16 - Супер лига Пригревица, Пригревица - Сента, Сента