Бранислав Гргуревић - утакмице

16-11-2019 19:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Сомборелектро, Сомбор - Јабука, Јабука
05-11-2019 20:30 Куп Војводине (Ж) - Куп Војводине (Ж) Темерин, Темерин - Халас Јожеф, Ада
03-11-2019 17:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Славија, Нови Сад - ПИК Пригревица, Пригревица
25-10-2019 19:45 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Апатин, Апатин - Долово, Долово
23-10-2019 16:00 Куп Војводине (М) - Куп Војводине (М) Графичар, Бездан - Сивац 69, Сивац
12-10-2019 19:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Сомборелектро, Сомбор - Херцеговина, Сечањ
05-10-2019 20:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Апатин, Апатин - Банатски Карловац, Банатски Карловац
28-09-2019 19:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Тител, Тител - ЖСК 1955, Жабаљ
22-09-2019 17:00 Прва лига ''Север'' - Жене Раднички, Бајмок - Спартак, Дебељача
02-06-2019 17:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Славија, Нови Сад - Панчево, Панчево
28-05-2019 19:30 Прва лига ''Север'' - Жене Лаки, Црвенка - Кикинда, Кикинда
26-05-2019 16:30 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Србобран, Србобран - ЖСК 1955, Жабаљ
17-05-2019 20:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Инђија, Инђија - Банатски Карловац, Банатски Карловац
05-05-2019 12:39 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига Младост ТСК ОРК, Темерин - Суботица Унит, Суботица
04-05-2019 20:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци ЖСК 1955, Жабаљ - Рума, Рума
03-05-2019 18:00 Прва лига ''Север'' - Жене Раднички, Бајмок - Пролетер (ж), Зрењанин
24-04-2019 09:07 Трећа лига Север "Север" - Мушкарци Сомбор, Сомбор - Сивац 69/2, Сивац
20-04-2019 22:36 ЛМК РСВ 14 - пролеће - Ж14 - Супер лига Кањижа, Кањижа - Пролетер (ж), Зрењанин
20-04-2019 22:36 ЛМК РСВ 14 - пролеће - Ж14 - Супер лига Халас Јожеф, Ада - Словен, Рума
20-04-2019 22:35 ЛМК РСВ 14 - пролеће - Ж14 - Супер лига Пролетер (ж), Зрењанин - Халас Јожеф, Ада
20-04-2019 22:34 ЛМК РСВ 14 - пролеће - Ж14 - Супер лига Словен, Рума - Кањижа, Кањижа
19-04-2019 19:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Банатски Карловац, Банатски Карловац - Црвена звезда, Мокрин
13-04-2019 19:00 Прва лига ''Север'' - Жене Лаки, Црвенка - Темерин, Темерин
06-04-2019 19:30 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Нова Пазова 1957, Нова Пазова - Апатин, Апатин
30-03-2019 17:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Будућност, Алибунар - Потисје Плетекс, Ада
24-03-2019 17:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Нова Пазова 1957, Нова Пазова - Херцеговина, Сечањ
16-03-2019 18:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Сивац 69, Сивац - Нова Пазова 1957, Нова Пазова
01-03-2019 20:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Војвода Степа, Војвода Степа - Славија, Нови Сад
08-12-2018 19:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци ПИК Пригревица, Пригревица - Потисје Плетекс, Ада
01-12-2018 19:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Раднички , Нови Сад - Панчево, Панчево
24-11-2018 18:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци ПИК Пригревица, Пригревица - Раднички , Нови Сад
18-11-2018 19:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Инђија, Инђија - Долово, Долово
12-11-2018 17:00 Прва лига ''Север'' - Жене Јадран, Фекетић - Мокрин, Мокрин
11-11-2018 00:00 Прва лига ''Север'' - Жене Раванград, Сомбор - Спартак, Дебељача
03-11-2018 19:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Сомборелектро, Сомбор - Панчево, Панчево
27-10-2018 19:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Потисје Плетекс, Ада - Раднички , Нови Сад
20-10-2018 19:30 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Србобран, Србобран - Тител, Тител
20-10-2018 00:00 Прва лига ''Север'' - Жене Раднички, Бајмок - Мокрин, Мокрин
14-10-2018 19:00 Прва лига ''Север'' - Жене Мокрин, Мокрин - Кикинда, Кикинда
09-10-2018 20:00 Прва лига ''Север'' - Жене Јадран, Фекетић - Кикинда, Кикинда
06-10-2018 19:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Црвена звезда, Мокрин - Апатин, Апатин
05-10-2018 20:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци ЖСК 1955, Жабаљ - Беочин 1959, Беочин
22-09-2018 18:00 Прва лига ''Север'' - Жене Лаки, Црвенка - Раднички, Бајмок
16-09-2018 17:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Славија, Нови Сад - Војвода Степа, Војвода Степа