Распоред утакмица - Трећа лига Војводина ''Запад''

2021/2022
Мушкарци

Мушкарци


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Тител
Тител
Србобран
Србобран
Тител
2
Путинци
Путинци
Раднички
Нови Сад
Путинци
3
Срем СМ
Сремска Митровица
Сремска Митровица 25/09/2021
16:30

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
4
Хајдук
Чуруг
Тител
Тител
Чуруг 02/10/2021
19:00
5
Србобран
Србобран
Путинци
Путинци
Србобран 03/10/2021
17:30
6
Раднички
Нови Сад
Срем СМ
Сремска Митровица
Нови Сад 03/10/2021
19:00

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Путинци
Путинци
Хајдук
Чуруг
Хртковци 08/10/2021
20:00
8
Срем СМ
Сремска Митровица
Србобран
Србобран
Сремска Митровица 10/10/2021
15:00
9
Раднички
Нови Сад
Каћ 08/10/2021
20:00

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
10
Хајдук
Чуруг
Срем СМ
Сремска Митровица
Жабаљ 17/10/2021
16:30
11
Тител
Тител
Путинци
Путинци
Каћ 20/10/2021
21:00
12
Србобран
Србобран
Србобран 16/10/2021
19:30

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Хајдук
Чуруг
Каћ 22/10/2021
20:00
14
Срем СМ
Сремска Митровица
Тител
Тител
Сремска Митровица 24/10/2021
15:30
15
Раднички
Нови Сад
Србобран
Србобран
Нови Сад/Слана Бара 24/10/2021
19:30

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
16
Хајдук
Чуруг
Раднички
Нови Сад
Жабаљ 31/10/2021
16:30
17
Тител
Тител
Каћ 30/10/2021
19:30
18
Путинци
Путинци
Срем СМ
Сремска Митровица
Сремска Митровица 31/10/2021
15:30

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Србобран
Србобран
Хајдук
Чуруг
Србобран
20
Раднички
Нови Сад
Тител
Тител
Нови Сад
21
Путинци
Путинци
Каћ

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
22
Србобран
Србобран
Тител
Тител
Србобран
23
Раднички
Нови Сад
Путинци
Путинци
Нови Сад
24
Срем СМ
Сремска Митровица
Каћ

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
25
Тител
Тител
Хајдук
Чуруг
Тител
26
Путинци
Путинци
Србобран
Србобран
Путинци
27
Срем СМ
Сремска Митровица
Раднички
Нови Сад
Сремска Митровица

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
28
Хајдук
Чуруг
Путинци
Путинци
Чуруг
29
Србобран
Србобран
Срем СМ
Сремска Митровица
Србобран
30
Раднички
Нови Сад
Нови Сад

11. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
31
Срем СМ
Сремска Митровица
Хајдук
Чуруг
Сремска Митровица
32
Путинци
Путинци
Тител
Тител
Путинци
33
Србобран
Србобран
Каћ

12. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
34
Хајдук
Чуруг
Чуруг
35
Тител
Тител
Срем СМ
Сремска Митровица
Тител
36
Србобран
Србобран
Раднички
Нови Сад
Србобран

13. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
37
Раднички
Нови Сад
Хајдук
Чуруг
Нови Сад
38
Тител
Тител
Каћ
39
Срем СМ
Сремска Митровица
Путинци
Путинци
Сремска Митровица

14. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
40
Хајдук
Чуруг
Србобран
Србобран
Чуруг
41
Тител
Тител
Раднички
Нови Сад
Тител
42
Путинци
Путинци
Путинци