Мушкарци

Екипа Место
1 Младост Вршац Детаљније
2 Херцеговина Сечањ Детаљније
3 Банатски Карловац Банатски Карловац Детаљније
4 Сивац 69 Сивац Детаљније
5 Јединство Нови Бечеј Детаљније
6 Врбас Петрол Врбас Детаљније
7 Црвенка Црвенка Детаљније
8 Срем СМ Сремска Митровица Детаљније
9 Црвена звезда Мокрин Детаљније
10 ЖСК Жабаљ Детаљније
11 Јабука Јабука Детаљније
12 Кикинда Grindex Кикинда Детаљније


Жене

Екипа Место
1 Лаки Црвенка Детаљније
2 Младост Српска Црња Детаљније
3 Словен Рума Детаљније
4 Партизан (ж) Иђош Детаљније
5 Јадран Фекетић Детаљније
6 Петроварадин Петроварадин Детаљније
7 Срем Сремска Митровица Детаљније
8 Халас Јожеф Ада Детаљније
9 Раванград Сомбор Детаљније
10 Спартак Дебељача Детаљније
11 Раднички Бајмок Детаљније
12 Темерин Темерин Детаљније


Мушкарци

Екипа Место
1 Херцеговина Сечањ Детаљније
2 Банатски Карловац Банатски Карловац Детаљније
3 ЖСК Жабаљ Детаљније
4 Јабука Јабука Детаљније
5 Срем СМ Сремска Митровица Детаљније
6 Црвена звезда Мокрин Детаљније
7 Лавови БП Бачка Паланка Детаљније
8 Апатин Апатин Детаљније
9 Младост ТСК Бачки Јарак Детаљније
10 Сивац 69 Сивац Детаљније
11 Долово Долово Детаљније
12 Младост Вршац Детаљније


Жене

Екипа Место
1 Спартак Дебељача Детаљније
2 Словен Рума Детаљније
3 Јадран Фекетић Детаљније
4 Лаки Црвенка Детаљније
5 Темерин Темерин Детаљније
6 Раднички Бајмок Детаљније
7 Младост Српска Црња Детаљније
8 Раванград Сомбор Детаљније
9 Мокрин Мокрин Детаљније
10 Дероње Дероње Детаљније
11 Жеља Жабаљ Детаљније
12 Петроварадин Петроварадин Детаљније


Мушкарци

Екипа Место
1 Металац Футог Детаљније
2 Раднички 1958 Шид Детаљније
3 Далматинац Риђица Детаљније
4 Славија Нови Сад Детаљније
5 Потисје Плетекс Ада Детаљније
6 Нова Пазова 1957 Нова Пазова Детаљније
7 ПИК Пригревица Пригревица Детаљније
8 Панчево Панчево Детаљније
9 Раднички Јаша Томић Детаљније
10 Будућност Алибунар Детаљније
11 Тител Тител Детаљније
12 Сомборелектро Сомбор Детаљније
13 Војвода Степа Војвода Степа Детаљније
14 Зрењанин Зрењанин Детаљније


Жене - група ''Банат''

Екипа Место
1 Партизан (ж) Иђош Детаљније
2 Долово (ж) Долово Детаљније
3 Младост Опово Детаљније
4 Граднулица Зрењанин Детаљније
5 Нафтагас (ж) Елемир Детаљније
6 Лехел Мужља Детаљније
7 Обилић (м) Нови Кнежевац Детаљније
8 Јабука (ж) Јабука Детаљније


Жене - група ''Срем - Бачка''

Екипа Место
1 Апатин (ж) Апатин Детаљније
2 Кленак 09 Кленак Детаљније
3 Сента Сента Детаљније
4 Сонта Сонта Детаљније
5 Русин Руски Крстур Детаљније
6 Милетић Мошорин Детаљније
7 Југовић Каћ Детаљније
8 Срем Сремска Митровица Детаљније


Мушкарци

Екипа Место
1 Графичар Бездан Детаљније
2 Кљајићево Кљајићево Детаљније
3 Сомбор Сомбор Детаљније
4 Борац Бачки Грачац Детаљније
5 Русин Руски Крстур Детаљније
6 Граничар Гаково Детаљније
7 Сивац 69/2 Сивац Детаљније


Мушкарци

Екипа Место
1 Јединство Бочар Детаљније
2 Обилић (м) Нови Кнежевац Детаљније
3 Нафтагас Елемир Детаљније
4 Сента Сента Детаљније


Мушкарци

Екипа Место
1 Униреа (м) Уздин Детаљније
2 Црепаја Црепаја Детаљније
3 Омладинац Делиблато Детаљније
4 Глогоњ Глогоњ Детаљније
5 Раднички Ковин Детаљније
6 Владимировац Владимировац Детаљније
7 Долово Долово Детаљније


Мушкарци

Екипа Место
1 Рума Рума Детаљније
2 Војка Војка Детаљније
3 Инђија Инђија Детаљније
4 Јединство Бачко Петрово Село Детаљније
5 Хајдук Чуруг Детаљније
6 Раднички Нови Сад Детаљније
7 Беочин 1959 Беочин Детаљније


М14 - А група

Екипа Место
1 Апатин Апатин Детаљније
2 Графичар Бездан Детаљније
3 Далматинац Риђица Детаљније
4 ПИК Пригревица Пригревица Детаљније
5 Сомбор Сомбор Детаљније
6 Сомборелектро Сомбор Детаљније


М14 - Б група

Екипа Место
1 Обилић (м) Нови Кнежевац Детаљније
2 Потисје Плетекс Ада Детаљније
3 Сента Сента Детаљније
4 Спартак (м) Суботица Детаљније
5 Црвена звезда Мокрин Детаљније


М14 - В група

Екипа Место
1 БСК 2012 Бачки Брестовац Детаљније
2 Врбас Петрол Врбас Детаљније
3 Југовић Каћ Детаљније
4 Младост ТСК ОРК Темерин Детаљније
5 Русин Руски Крстур Детаљније
6 Црвенка Црвенка Детаљније


М14 - Г група

Екипа Место
1 Војводина Нови Сад Детаљније
2 Инђија Инђија Детаљније
3 Лавови БП Бачка Паланка Детаљније
4 Раднички 1958 Шид Детаљније
5 Растимо Нови Сад Детаљније
6 Рума Рума Детаљније


М14 - Д група

Екипа Место
1 Динамо Панчево Детаљније
2 Јабука Јабука Детаљније
3 Младост Вршац Детаљније
4 Пролетер Зрењанин Детаљније
5 Раднички Јаша Томић Детаљније


Ж14 - А група

Екипа Место
1 БСК 2012 Бачки Брестовац Детаљније
2 Лаки Црвенка Детаљније
3 Пригревица Пригревица Детаљније
4 Раднички Бајмок Детаљније


Ж14 - Б група

Екипа Место
1 Врбас Врбас Детаљније
2 Јадран Фекетић Детаљније
3 Мокрин Мокрин Детаљније
4 Халас Јожеф Ада Детаљније


Ж14 - В група

Екипа Место
1 Железничар Инђија Детаљније
2 Младост Нова Пазова Детаљније
3 Пролетер (ж) Зрењанин Детаљније
4 Словен Рума Детаљније


Ж14 - Г група

Екипа Место
1 Долово (ж) Долово Детаљније
2 Јабука (ж) Јабука Детаљније
3 Младост Вршац Детаљније
4 Панчево (ж) Панчево Детаљније