Мушкарци

# Екипа
1
Младост
Вршац
Лиценце
2 Лиценце
3
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Лиценце
4
Сивац 69
Сивац
Лиценце
5
Јединство
Нови Бечеј
Лиценце
6 Лиценце
7
Црвенка
Црвенка
Лиценце
8
Срем СМ
Сремска Митровица
Лиценце
9 Лиценце
10
ЖСК
Жабаљ
Лиценце
11
Јабука
Јабука
Лиценце
12
Кикинда Grindex
Кикинда
Лиценце

Жене

# Екипа
1
Лаки
Црвенка
Лиценце
2
Младост
Српска Црња
Лиценце
3
Словен
Рума
Лиценце
4 Лиценце
5
Јадран
Фекетић
Лиценце
6
Петроварадин
Петроварадин
Лиценце
7
Срем
Сремска Митровица
Лиценце
8 Лиценце
9
Раванград
Сомбор
Лиценце
10
Спартак
Дебељача
Лиценце
11
Раднички
Бајмок
Лиценце
12
Темерин
Темерин
Лиценце

Мушкарци

# Екипа
1 Лиценце
2
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Лиценце
3
ЖСК
Жабаљ
Лиценце
4
Јабука
Јабука
Лиценце
5
Срем СМ
Сремска Митровица
Лиценце
6 Лиценце
7
Лавови БП
Бачка Паланка
Лиценце
8
Апатин
Апатин
Лиценце
9
Младост ТСК
Бачки Јарак
Лиценце
10
Сивац 69
Сивац
Лиценце
11
Долово
Долово
Лиценце
12
Младост
Вршац
Лиценце

Жене

# Екипа
1
Спартак
Дебељача
Лиценце
2
Словен
Рума
Лиценце
3
Јадран
Фекетић
Лиценце
4
Лаки
Црвенка
Лиценце
5
Темерин
Темерин
Лиценце
6
Раднички
Бајмок
Лиценце
7
Младост
Српска Црња
Лиценце
8
Раванград
Сомбор
Лиценце
9
Мокрин
Мокрин
Лиценце
10
Дероње
Дероње
Лиценце
11
Жеља
Жабаљ
Лиценце
12
Петроварадин
Петроварадин
Лиценце

Жене - група ''Банат''

Жене - група ''Срем - Бачка''

# Екипа
1
Апатин (ж)
Апатин
Лиценце
2
Кленак 09
Кленак
Лиценце
3
Сента
Сента
Лиценце
4
Сонта
Сонта
Лиценце
5
Русин
Руски Крстур
Лиценце
6
Милетић
Мошорин
Лиценце
7 Лиценце
8
Срем
Сремска Митровица
Лиценце

Мушкарци

# Екипа
1
Графичар
Бездан
Лиценце
2
Кљајићево
Кљајићево
Лиценце
3
Сомбор
Сомбор
Лиценце
4
Борац
Бачки Грачац
Лиценце
5
Русин
Руски Крстур
Лиценце
6
Граничар
Гаково
Лиценце
7
Сивац 69/2
Сивац
Лиценце

Мушкарци

# Екипа
1 Лиценце
2
Обилић (м)
Нови Кнежевац
Лиценце
3
Нафтагас
Елемир
Лиценце
4
Сента
Сента
Лиценце

Мушкарци

# Екипа
1
Униреа (м)
Уздин
Лиценце
2
Црепаја
Црепаја
Лиценце
3
Омладинац
Делиблато
Лиценце
4
Глогоњ
Глогоњ
Лиценце
5
Раднички
Ковин
Лиценце
6
Владимировац
Владимировац
Лиценце
7
Долово
Долово
Лиценце

Мушкарци

# Екипа
1
Рума
Рума
Лиценце
2
Војка
Војка
Лиценце
3
Инђија
Инђија
Лиценце
4
Јединство
Бачко Петрово Село
Лиценце
5
Хајдук
Чуруг
Лиценце
6
Раднички
Нови Сад
Лиценце
7
Беочин 1959
Беочин
Лиценце

М14 - А група

М14 - Б група

М14 - В група

# Екипа
1
БСК 2012
Бачки Брестовац
Лиценце
2 Лиценце
3 Лиценце
4 Лиценце
5
Русин
Руски Крстур
Лиценце
6
Црвенка
Црвенка
Лиценце

М14 - Г група

# Екипа
1
Војводина
Нови Сад
Лиценце
2
Инђија
Инђија
Лиценце
3
Лавови БП
Бачка Паланка
Лиценце
4 Лиценце
5
Растимо
Нови Сад
Лиценце
6
Рума
Рума
Лиценце

М14 - Д група

# Екипа
1
Динамо
Панчево
Лиценце
2
Јабука
Јабука
Лиценце
3
Младост
Вршац
Лиценце
4
Пролетер
Зрењанин
Лиценце
5
Раднички
Јаша Томић
Лиценце

Ж14 - А група

# Екипа
1
БСК 2012
Бачки Брестовац
Лиценце
2
Лаки
Црвенка
Лиценце
3
Пригревица
Пригревица
Лиценце
4
Раднички
Бајмок
Лиценце

Ж14 - Б група

# Екипа
1
Врбас
Врбас
Лиценце
2
Јадран
Фекетић
Лиценце
3
Мокрин
Мокрин
Лиценце
4 Лиценце

Ж14 - В група

# Екипа
1
Железничар
Инђија
Лиценце
2
Младост
Нова Пазова
Лиценце
3
Пролетер (ж)
Зрењанин
Лиценце
4
Словен
Рума
Лиценце

Ж14 - Г група

# Екипа
1
Долово (ж)
Долово
Лиценце
2
Јабука (ж)
Јабука
Лиценце
3
Младост
Вршац
Лиценце
4
Панчево (ж)
Панчево
Лиценце