Мушкарци

Екипа Место
1 Младост Вршац
2 Херцеговина Сечањ
3 Банатски Карловац Банатски Карловац
4 Сивац 69 Сивац
5 Јединство Нови Бечеј
6 Врбас Петрол Врбас
7 Црвенка Црвенка
8 Срем СМ Сремска Митровица
9 Црвена звезда Мокрин
10 ЖСК Жабаљ
11 Јабука Јабука
12 Кикинда Grindex Кикинда


Жене

Екипа Место
1 Лаки Црвенка
2 Младост Српска Црња
3 Словен Рума
4 Партизан (ж) Иђош
5 Јадран Фекетић
6 Петроварадин Петроварадин
7 Срем Сремска Митровица
8 Халас Јожеф Ада
9 Раванград Сомбор
10 Спартак Дебељача
11 Раднички Бајмок
12 Темерин Темерин


Мушкарци

Екипа Место
1 Херцеговина Сечањ
2 Банатски Карловац Банатски Карловац
3 ЖСК Жабаљ
4 Јабука Јабука
5 Срем СМ Сремска Митровица
6 Црвена звезда Мокрин
7 Лавови БП Бачка Паланка
8 Апатин Апатин
9 Младост ТСК Бачки Јарак
10 Сивац 69 Сивац
11 Долово Долово
12 Младост Вршац


Жене

Екипа Место
1 Спартак Дебељача
2 Словен Рума
3 Јадран Фекетић
4 Лаки Црвенка
5 Темерин Темерин
6 Раднички Бајмок
7 Младост Српска Црња
8 Раванград Сомбор
9 Мокрин Мокрин
10 Дероње Дероње
11 Жеља Жабаљ
12 Петроварадин Петроварадин


Мушкарци

Екипа Место
1 Металац Футог
2 Раднички 1958 Шид
3 Далматинац Риђица
4 Славија Нови Сад
5 Потисје Плетекс Ада
6 Нова Пазова 1957 Нова Пазова
7 ПИК Пригревица Пригревица
8 Панчево Панчево
9 Раднички Јаша Томић
10 Будућност Алибунар
11 Тител Тител
12 Сомборелектро Сомбор
13 Војвода Степа Војвода Степа
14 Зрењанин Зрењанин


Жене - група ''Банат''

Екипа Место
1 Партизан (ж) Иђош
2 Долово (ж) Долово
3 Младост Опово
4 Граднулица Зрењанин
5 Нафтагас (ж) Елемир
6 Лехел Мужља
7 Обилић (м) Нови Кнежевац
8 Јабука (ж) Јабука


Жене - група ''Срем - Бачка''

Екипа Место
1 Апатин (ж) Апатин
2 Кленак 09 Кленак
3 Сента Сента
4 Сонта Сонта
5 Русин Руски Крстур
6 Милетић Мошорин
7 Југовић Каћ
8 Срем Сремска Митровица


Мушкарци

Екипа Место
1 Графичар Бездан
2 Кљајићево Кљајићево
3 Сомбор Сомбор
4 Борац Бачки Грачац
5 Русин Руски Крстур
6 Граничар Гаково
7 Сивац 69/2 Сивац


Мушкарци

Екипа Место
1 Јединство Бочар
2 Обилић (м) Нови Кнежевац
3 Нафтагас Елемир
4 Сента Сента


Мушкарци

Екипа Место
1 Униреа (м) Уздин
2 Црепаја Црепаја
3 Омладинац Делиблато
4 Глогоњ Глогоњ
5 Раднички Ковин
6 Владимировац Владимировац
7 Долово Долово


Мушкарци

Екипа Место
1 Рума Рума
2 Војка Војка
3 Инђија Инђија
4 Јединство Бачко Петрово Село
5 Хајдук Чуруг
6 Раднички Нови Сад
7 Беочин 1959 Беочин


М14 - А група

Екипа Место
1 Апатин Апатин
2 Графичар Бездан
3 Далматинац Риђица
4 ПИК Пригревица Пригревица
5 Сомбор Сомбор
6 Сомборелектро Сомбор


М14 - Б група

Екипа Место
1 Обилић (м) Нови Кнежевац
2 Потисје Плетекс Ада
3 Сента Сента
4 Спартак (м) Суботица
5 Црвена звезда Мокрин


М14 - В група

Екипа Место
1 БСК 2012 Бачки Брестовац
2 Врбас Петрол Врбас
3 Југовић Каћ
4 Младост ТСК ОРК Темерин
5 Русин Руски Крстур
6 Црвенка Црвенка


М14 - Г група

Екипа Место
1 Војводина Нови Сад
2 Инђија Инђија
3 Лавови БП Бачка Паланка
4 Раднички 1958 Шид
5 Растимо Нови Сад
6 Рума Рума


М14 - Д група

Екипа Место
1 Динамо Панчево
2 Јабука Јабука
3 Младост Вршац
4 Пролетер Зрењанин
5 Раднички Јаша Томић


Ж14 - А група

Екипа Место
1 БСК 2012 Бачки Брестовац
2 Лаки Црвенка
3 Пригревица Пригревица
4 Раднички Бајмок


Ж14 - Б група

Екипа Место
1 Врбас Врбас
2 Јадран Фекетић
3 Мокрин Мокрин
4 Халас Јожеф Ада


Ж14 - В група

Екипа Место
1 Железничар Инђија
2 Младост Нова Пазова
3 Пролетер (ж) Зрењанин
4 Словен Рума


Ж14 - Г група

Екипа Место
1 Долово (ж) Долово
2 Јабука (ж) Јабука
3 Младост Вршац
4 Панчево (ж) Панчево