Распоред утакмица - ЛМК РСВ 16 пролеће

2023/2024
СУПЕР ЛИГА М16 М16 ПЛ - ГРУПА А

СУПЕР ЛИГА М16


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
ПИК Пригревица
Пригревица
Спартак (м)
Суботица
Кикинда 06/04/2024
12:45
2 Врбас 06/04/2024
12:45
3
Војводина
Нови Сад
Пролетер
Зрењанин
Хртковци 24/02/2024
10:15
4
Кикинда Grindex
Кикинда
Кикинда 10/02/2024
12:45

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Спартак (м)
Суботица
Суботица 23/03/2024
11:30
6
ПИК Пригревица
Пригревица
Пригревица 10/02/2024
09:00
7
Војводина
Нови Сад
Ада
8
Пролетер
Зрењанин
Кикинда Grindex
Кикинда
Зрењанин 09/03/2024
09:00

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Спартак (м)
Суботица
Врбас
10
Војводина
Нови Сад
ПИК Пригревица
Пригревица
Нови Сад
11
Кикинда Grindex
Кикинда
Кикинда 10/02/2024
09:00
12
Пролетер
Зрењанин
Хртковци 24/02/2024
12:45

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Спартак (м)
Суботица
Пролетер
Зрењанин
Суботица
14
ПИК Пригревица
Пригревица
Кикинда Grindex
Кикинда
Пригревица
15
Војводина
Нови Сад
Пригревица 09/03/2024
11:15
16 Зрењанин 09/03/2024
10:15

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
17
Војводина
Нови Сад
Спартак (м)
Суботица
Пригревица 09/03/2024
13:45
18
ПИК Пригревица
Пригревица
Суботица 23/03/2024
10:15
19
Кикинда Grindex
Кикинда
Нови Сад 23/03/2024
11:15
20
Пролетер
Зрењанин
Кикинда 10/02/2024
11:30

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
21
Спартак (м)
Суботица
Ада 24/02/2024
09:00
22
ПИК Пригревица
Пригревица
Пролетер
Зрењанин
Кикинда 06/04/2024
10:15
23 Врбас 06/04/2024
09:00
24
Војводина
Нови Сад
Кикинда Grindex
Кикинда
Нови Сад 23/03/2024
13:45

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
25
Кикинда Grindex
Кикинда
Спартак (м)
Суботица
Кикинда 06/04/2024
11:30
26
ПИК Пригревица
Пригревица
Ада 24/02/2024
12:45
27
Пролетер
Зрењанин
Нови Сад 23/03/2024
12:30
28
Војводина
Нови Сад
Кленак

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
29
Спартак (м)
Суботица
ПИК Пригревица
Пригревица
Пригревица 09/03/2024
10:00
30 Ада
31
Пролетер
Зрењанин
Војводина
Нови Сад
Нови Сад 23/03/2024
09:00
32
Кикинда Grindex
Кикинда
Зрењанин 09/03/2024
12:45

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
33
Спартак (м)
Суботица
Кленак
34
ПИК Пригревица
Пригревица
Пригревица 09/03/2024
12:30
35
Војводина
Нови Сад
Врбас 06/04/2024
10:15
36
Кикинда Grindex
Кикинда
Пролетер
Зрењанин
Кикинда 06/04/2024
09:00

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
37
Спартак (м)
Суботица
Пригревица 10/02/2024
12:30
38
ПИК Пригревица
Пригревица
Војводина
Нови Сад
Пригревица 10/02/2024
13:45
39
Кикинда Grindex
Кикинда
Ада
40
Пролетер
Зрењанин
Кикинда 10/02/2024
10:15

11. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
41
Пролетер
Зрењанин
Спартак (м)
Суботица
Зрењанин
42
Кикинда Grindex
Кикинда
ПИК Пригревица
Пригревица
Ада 24/02/2024
10:15
43
Војводина
Нови Сад
Хртковци 24/02/2024
11:30
44 Кленак

12. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
45
Спартак (м)
Суботица
Војводина
Нови Сад
Пригревица 10/02/2024
10:15
46
ПИК Пригревица
Пригревица
Пригревица
47
Кикинда Grindex
Кикинда
Врбас
48
Пролетер
Зрењанин
Зрењанин 09/03/2024
11:30

13. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
49
Спартак (м)
Суботица
Суботица 23/03/2024
09:00
50
Пролетер
Зрењанин
ПИК Пригревица
Пригревица
Зрењанин
51 Хртковци 24/02/2024
09:00
52
Кикинда Grindex
Кикинда
Војводина
Нови Сад
Кикинда

14. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
53
Спартак (м)
Суботица
Кикинда Grindex
Кикинда
Ада 24/02/2024
11:30
54
ПИК Пригревица
Пригревица
Суботица 23/03/2024
12:45
55
Пролетер
Зрењанин
Врбас
56
Војводина
Нови Сад
Врбас 06/04/2024
12:45

М16 ПЛ - ГРУПА А


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Растимо
Нови Сад
Панчево 09/03/2024
10:15
2
РА "Динамо"
Панчево
Јабука
Јабука
Панчево 09/03/2024
09:00

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
Јабука
Јабука
Шид
4
Растимо
Нови Сад
РА "Динамо"
Панчево
Нови Сад

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
РА "Динамо"
Панчево
Панчево 09/03/2024
12:45
6
Јабука
Јабука
Растимо
Нови Сад
Јабука

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Растимо
Нови Сад
Шид 24/03/2024
11:30
8
Јабука
Јабука
РА "Динамо"
Панчево
Шид 24/03/2024
09:30

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Јабука
Јабука
Шид 24/03/2024
08:30
10
РА "Динамо"
Панчево
Растимо
Нови Сад
Шид 24/03/2024
10:30

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
РА "Динамо"
Панчево
Шид
12
Растимо
Нови Сад
Јабука
Јабука
Панчево 09/03/2024
11:30