Распоред утакмица - ЛМК РСВ 16 јесен

2023/2024
М16 - Група А М16 - Група Б М16 - Група В Ж16 - Група А Ж16 - Група Б

М16 - Група А


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Спартак (м)
Суботица
Сомбор
Сомбор
Врбас 07/10/2023
11:30
2
ПИК Пригревица
Пригревица
Врбас 07/10/2023
12:45

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
Сомбор
Сомбор
Суботица 04/11/2023
10:15
4
Спартак (м)
Суботица
ПИК Пригревица
Пригревица
Врбас 07/10/2023
10:15

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
ПИК Пригревица
Пригревица
Сомбор
Сомбор
Суботица 04/11/2023
11:30
6
Спартак (м)
Суботица
Сомбор 22/10/2023
12:45

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Сомбор
Сомбор
Спартак (м)
Суботица
Сомбор 22/10/2023
10:15
8
ПИК Пригревица
Пригревица
Сомбор 22/10/2023
11:30

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Сомбор
Сомбор
Врбас 07/10/2023
09:00
10
ПИК Пригревица
Пригревица
Спартак (м)
Суботица
Суботица 04/11/2023
09:00

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Сомбор
Сомбор
ПИК Пригревица
Пригревица
Сомбор 22/10/2023
09:00
12
Спартак (м)
Суботица
Суботица 04/11/2023
12:45

М16 - Група Б


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Војводина
Нови Сад
Растимо
Нови Сад
Кикинда 04/11/2023
11:30
2
Кикинда Grindex
Кикинда
Темерин 18/11/2023
10:15

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
Младост ТСК
Бачки Јарак
Војводина
Нови Сад
Нови Сад 23/12/2023
09:00
4
Растимо
Нови Сад
Кикинда Grindex
Кикинда
Ада 07/10/2023
08:30

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Кикинда Grindex
Кикинда
Младост ТСК
Бачки Јарак
Кикинда 04/11/2023
10:15
6
Растимо
Нови Сад
Темерин 18/11/2023
14:00

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Младост ТСК
Бачки Јарак
Кикинда 04/11/2023
12:45
8
Војводина
Нови Сад
Кикинда Grindex
Кикинда
Нови Сад 23/12/2023
11:30

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Растимо
Нови Сад
Младост ТСК
Бачки Јарак
Нови Сад
10
Војводина
Нови Сад
Кикинда 04/11/2023
09:00

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Растимо
Нови Сад
Војводина
Нови Сад
Ада 07/10/2023
11:45
12
Кикинда Grindex
Кикинда
Нови Сад 23/12/2023
10:15

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Војводина
Нови Сад
Младост ТСК
Бачки Јарак
Темерин 18/11/2023
09:00
14
Кикинда Grindex
Кикинда
Растимо
Нови Сад
Кикинда 04/11/2023
14:00

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
15
Младост ТСК
Бачки Јарак
Кикинда Grindex
Кикинда
Ада 07/10/2023
10:40
16
Растимо
Нови Сад
Нови Сад

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
17
Младост ТСК
Бачки Јарак
Ада 07/10/2023
12:50
18
Кикинда Grindex
Кикинда
Војводина
Нови Сад
Темерин 18/11/2023
12:45

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Младост ТСК
Бачки Јарак
Растимо
Нови Сад
Темерин 18/11/2023
11:30
20
Војводина
Нови Сад
Ада 07/10/2023
09:35

М16 - Група В


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Јабука
Јабука
Хртковци 11/11/2023
12:45
2
РА "Динамо"
Панчево
Пролетер
Зрењанин
Хртковци 04/11/2023
11:30

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
Јабука
Јабука
Пролетер
Зрењанин
Панчево 07/10/2023
10:15
4
РА "Динамо"
Панчево
Јабука 21/10/2023
10:15

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
РА "Динамо"
Панчево
Јабука
Јабука
Хртковци 04/11/2023
10:15
6
Пролетер
Зрењанин
Јабука 21/10/2023
11:30

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Јабука
Јабука
Панчево 07/10/2023
11:30
8
Пролетер
Зрењанин
РА "Динамо"
Панчево
Панчево 07/10/2023
12:45

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Пролетер
Зрењанин
Јабука
Јабука
Јабука 21/10/2023
09:00
10
РА "Динамо"
Панчево
Панчево 07/10/2023
09:00

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Јабука
Јабука
РА "Динамо"
Панчево
Јабука 21/10/2023
12:45
12
Пролетер
Зрењанин
Хртковци 04/11/2023
09:00

Ж16 - Група А


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Темерин
Темерин
Оџаци
Оџаци
Сивац 10/12/2023
11:30
2
Железничар
Инђија
Круле
Сивац
Апатин 26/11/2023
19:00

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
Апатин (ж)
Апатин
Темерин
Темерин
Сивац 10/12/2023
09:00
4
Оџаци
Оџаци
Железничар
Инђија
Темерин 16/12/2023
11:00

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Железничар
Инђија
Апатин (ж)
Апатин
Сивац 10/12/2023
12:45
6
Круле
Сивац
Оџаци
Оџаци
Сивац 10/12/2023
14:00

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Апатин (ж)
Апатин
Круле
Сивац
Темерин 16/12/2023
10:00
8
Темерин
Темерин
Железничар
Инђија
Инђија 10/02/2024
09:00

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Оџаци
Оџаци
Апатин (ж)
Апатин
Оџаци 16/12/2023
13:00
10
Круле
Сивац
Темерин
Темерин
Инђија 10/02/2024
11:30

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Оџаци
Оџаци
Темерин
Темерин
Апатин 26/11/2023
11:30
12
Круле
Сивац
Железничар
Инђија
Сивац 10/12/2023
10:15

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Темерин
Темерин
Апатин (ж)
Апатин
Апатин 26/11/2023
09:00
14
Железничар
Инђија
Оџаци
Оџаци
Инђија 10/02/2024
10:15

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
15
Апатин (ж)
Апатин
Железничар
Инђија
Апатин 26/11/2023
19:00
16
Оџаци
Оџаци
Круле
Сивац
Апатин 26/11/2023
14:00

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
17
Круле
Сивац
Апатин (ж)
Апатин
Сивац
18
Железничар
Инђија
Темерин
Темерин
Темерин 16/12/2023
09:00

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Апатин (ж)
Апатин
Оџаци
Оџаци
Апатин
20
Темерин
Темерин
Круле
Сивац
Темерин 16/12/2023
12:00

Ж16 - Група Б


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Нафтагас (ж)
Елемир
Срем Santa
Сремска Митровица
Панчево 03/12/2023
15:00
2
Панчево (ж)
Панчево
Словен
Рума
Панчево 03/12/2023
16:15

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
3
Срем Santa
Сремска Митровица
Словен
Рума
Зрењанин 10/12/2023
09:00
4
Нафтагас (ж)
Елемир
Панчево (ж)
Панчево
Рума 18/11/2023
09:00

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
5
Панчево (ж)
Панчево
Срем Santa
Сремска Митровица
Панчево 03/12/2023
12:30
6
Словен
Рума
Нафтагас (ж)
Елемир
Зрењанин 10/12/2023
12:15

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Срем Santa
Сремска Митровица
Нафтагас (ж)
Елемир
Рума 18/11/2023
10:15
8
Словен
Рума
Панчево (ж)
Панчево
Рума 18/11/2023
11:30

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
9
Словен
Рума
Срем Santa
Сремска Митровица
Рума 18/11/2023
12:45
10
Панчево (ж)
Панчево
Нафтагас (ж)
Елемир
Зрењанин 10/12/2023
10:00

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Срем Santa
Сремска Митровица
Панчево (ж)
Панчево
Сремска Митровица 10/12/2023
19:00
12
Нафтагас (ж)
Елемир
Словен
Рума
Панчево 03/12/2023
13:45