ПРИЈАВЕ ЕКИПА ЗА ТАКМИЧЕЊЕ У ПРВИМ ЛИГАМА

Датум: 22/12/2020      Категорија: Лига млађих категорија

Поштовани рукометни радници, отворена је могућност за пријаву екипа за такмичење у Првим лигама, чији се почетак планира за другу половину фебруара.

Поред екипа, које се нису пласирале у Супер лиге, СВЕ ЗАИНТЕРЕСОВАНЕ ЕКИПЕ, које се нису такмичиле у јесењем делу, МОГУ СЕ ПРИЈАВИТИ ЗА ТАКМИЧЕЊЕ У ПРВОЈ ЛИГИ.

Пријава се врши попуњавањем ОБРАСЦА ПРИЈАВЕ ЗА УЧЕШЋЕ и слањем истог на маил: takmicarskakomisijarsv@gmail.com , НАЈКАСНИЈЕ ДО 21. јануара 2021. године.


У наставку можете видети списак пријављених екипа за такмичење у Првој лиги:



M16

1. МРК "Сомборелектро" - Сомбор
2. РК "Сомбор" - Сомбор
3. РК "Апатин" - Апатин
4. РК "Спартак" - Суботица
5. МРК "Кикинда Grindex" - Кикинда
6. РК "Хајдук" - Чуруг
7. РК "Потисје Плетекс" - Ада
8. РК "Нова Пазова 1957" - Нова Пазова
9. РК "Рума" - Рума


Ж16

1. ЖРУ "Јабука" - Јабука


М14

1. РК "Графичар" - Бездан
2. РК "БСК 2012" - Бачки Брестовац
3. ОРК "Младост ТСК" - Темерин
4. РК "Хајдук" - Чуруг
5.РК "Сивац 69" - Сивац
6. РК "Спартак" - Суботица
7. РК "Кањижа" - Кањижа
8. РК "Јединство" - Нови Бечеј
9. РК "Југовић" - Каћ
10. РК "Пролетер" - Зрењанин
11. РК "Младост" - Вршац
12. РК "ЖСК 1955" - Жабаљ


Ж14

1. СУЖР "Круле" - Сивац
2. РК "БСК 2012" - Бачки Брестовац
3. ЖРК "Раванград" - Сомбор
4. ЖРК "Темерин" - Темерин
5. ЖОРК "Кикинда" - Кикинда
6. РК "Милетић" - Мошорин
7. РК "Лехел" - Мужља
8. ОРК "Црепаја" - Црепаја
9. ЖРУ "Јабука" - Јабука
10. РК "Лавови БП" - Бачка Паланка
11. РК "Рума" - Рума
12. ЖРК "Раднички" - Шид


М12

1. РК "Црвенка" - Црвенка
2. РК "Потисје Плетекс 2" - Ада
3. РК" Сента" - Сента
4. РК "Граднулица" - Зрењанин
5. РК "Спартак" - Суботица
6. РК "Рума" - Рума
7. РК "Јединство" - Нови Бечеј


Ж12

1. ЖРК "Пригревица" - Пригревица
2. ЖРК "Темерин" - Темерин
3. РК "Халас Јожеф 2" - Ада
4. РК "Лехел" - Мужља
5. РК "Рума" - Рума
6. РК "ЛСК" - Лаћарак
7. РК "Кањижа" - Кањижа


 


Такмичарска комисија РСВ