ВОЈВОДИНА ЈЕ ОСВАЈАЧ КУПА СРБИЈЕ!

У војвођанском финалу Купа Србије Новосађани су савладали панчевачки Динамо са 27:22. Овим тријумфом дошли су до петог трофеја овог такмичења.

Почетак утакмице наговестио је неизвесну борбу. Војводина је успела да реши први део у своју корист и оде на предах са голом предности.

Рукометаши Динама одолевали су нападима Новосађана све до средине другог полувремена, када је екипа Бориса Ројевића успела да сломи отпор. Головима Продановића и Мирковића у 48. минуту, Војводина је успела да се одвоји на 19:23, када је играч Динама Вељко Милошевић добио црвени картон.

Најбољи стрелац завршнице Купа је Иван Димитријевић (Динамо), а за најбољег играча проглашен је Милош Грозданић (Војводина). Светислав Веркић (Војводина) изабран је за најбољег чувара мреже.

Честитамо екипи Војводине на новом трофеју, али и рукометашима Динама на приказаној борби!