Табела ЛМК РСВ М14 / Ж14

2016/2017
(Архива)

М14 - Супер лига

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Војводина
Нови Сад
22 21 1 0 463 244 +219 43
2
Лавови БП
Бачка Паланка
22 18 0 4 446 298 +148 36
3
Црвенка Jaffa
Црвенка
22 17 1 4 426 334 +92 35
4 22 14 0 8 418 393 +25 28
5
Долово
Долово
22 13 1 8 424 395 +29 27
6 22 12 2 8 379 344 +35 26
7
Суботица Унит
Суботица
22 10 1 11 387 376 +11 21
8 22 7 2 13 385 444 -59 16
9
Пролетер
Зрењанин
22 6 1 15 363 432 -69 13
10
Срем СМ
Сремска Митровица
22 5 2 15 380 509 -129 12
11
Цепелин
Бечеј
22 2 1 19 309 431 -122 5
12
Јабука
Јабука
22 1 0 21 294 474 -180 2

М14 - Прва лига А група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1 12 12 0 0 239 112 +127 24
2
Графичар
Бездан
12 10 0 2 243 146 +97 20
3
ПИК Пригревица
Пригревица
12 6 0 6 161 137 +24 12
4
Спартак (м)
Суботица
12 6 0 6 175 173 +2 12
5
Русин
Руски Крстур
12 6 0 6 132 162 -30 12
6
Сомбор
Сомбор
12 1 1 10 62 172 -110 2
7
Србобран
Србобран
12 0 1 11 0 110 -110 0

М14 - Прва лига Б група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
ЖСК
Жабаљ
12 12 0 0 246 158 +88 24
2
Младост
Вршац
12 9 0 3 230 158 +72 18
3
Кикинда Grindex
Кикинда
12 7 0 5 165 179 -14 14
4
Сента
Сента
12 6 0 6 194 192 +2 12
5 12 5 0 7 187 185 +2 10
6 12 3 0 9 174 189 -15 6
7
Раднички
Јаша Томић
12 0 0 12 94 229 -135 0

М14 - Прва лига В група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
10 8 1 1 175 116 +59 17
2
Рума
Рума
10 8 1 1 196 145 +51 17
3 10 4 3 3 133 149 -16 11
4 10 3 0 7 145 160 -15 6
5
Динамо
Панчево
10 2 1 7 150 157 -7 5
6
Растимо
Нови Сад
10 2 0 8 102 174 -72 4

Ж14 - Супер лига

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Срем Santa
Сремска Митровица
14 13 1 0 286 184 +102 27
2
Лаки
Црвенка
14 10 0 4 257 215 +42 20
3
Кикинда
Кикинда
14 8 2 4 233 221 +12 18
4
Пролетер (ж)
Зрењанин
14 7 1 6 220 223 -3 15
5 14 5 0 9 187 212 -25 10
6
Панчево (ж)
Панчево
14 4 1 9 169 209 -40 9
7 14 3 1 10 211 236 -25 7
8
Словен
Рума
14 3 0 11 167 230 -63 6

Ж14 - Прва лига А група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Мокрин
Мокрин
8 7 0 1 129 97 +32 14
2
Јадран
Фекетић
8 6 0 2 145 98 +47 12
3
Пригревица
Пригревица
8 4 0 4 106 101 +5 8
4
Сента
Сента
8 2 0 6 73 106 -33 4
5
Сивац 69
Сивац
8 1 0 7 65 116 -51 2

Ж14 - Прва лига Б група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Младост
Нова Пазова
9 7 1 1 108 65 +43 15
2
Петроварадин
Петроварадин
9 5 1 3 105 81 +24 11
3
Милетић
Мошорин
9 5 0 4 100 77 +23 10
4
Железничар
Инђија
9 0 0 9 0 90 -90 0

Ж14 - Прва лига В група

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Јединство (ж)
Качарево
9 7 1 1 127 81 +46 15
2
Долово (ж)
Долово
9 7 0 2 148 81 +67 14
3
Јабука (ж)
Јабука
9 3 0 6 94 154 -60 6
4
Раднички
Ковин
9 0 1 8 92 145 -53 1