Судија Александар Вукчевић

Место:
Црвенка
Телефон:
+381669607555
E-mail:
aleksandravukcevic3@gmail.com
Текући:
205-9001024294691-72

АКТУЕЛНА СЕЗОНА

# Датум Лига Коло Утакмица Делегирање
1 23/09/2023 19:00 Прва лига ''Војводина'' 1 коло Херцеговина - ЖСК 1955 Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Дејан Исаиловић
2 01/10/2023 18:30 Прва лига ''Војводина'' 2 коло Металац - Потисје Плетекс Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Бранислав Гргуревић
3 15/10/2023 16:30 Трећа лига Војводина 4 коло Србобран - Кљајићево Чонопља Судија А: Милица Антић
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Лазар Мишков
4 20/10/2023 19:30 Прва лига ''Војводина'' 5 коло Апатин - Металац Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Миодраг Аћић
5 21/10/2023 20:00 Друга лига ''Војводина'' 5 коло Далматинац - Раднички 1958 Судија А: Лука Лажетић
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Горан Ловрић
6 22/10/2023 16:00 Трећа лига Војводина 5 коло Раднички - Металопластика 2021 Судија А: Милош Зелић
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Вукашин Вујичић
7 28/10/2023 16:30 Трећа лига Војводина 6 коло Металопластика 2021 - Хајдук Бешка Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Никола Миљанић
8 29/10/2023 20:00 Прва лига ''Војводина'' 6 коло Црвена звезда - Славија Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Контролор: Милан Милиновић
9 05/11/2023 16:00 Трећа лига Војводина 7 коло Србобран - Јединство Судија А: Горан Ристић
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Гордана Чретник
10 12/11/2023 18:00 Друга лига ''Војводина'' 8 коло Сента - Будућност Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват
11 18/11/2023 18:00 Прва лига ''Војводина'' 9 коло Младост ТСК - Црвена звезда Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Драгана Богојевић
12 19/11/2023 18:00 Друга лига ''Војводина'' 9 коло Оџаци - Јабука (ж) Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Сања Дроњаковић
13 02/12/2023 18:00 Друга лига ''Војводина'' 11 коло Југовић 2 - Путинци Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Горан Ловрић
14 02/03/2024 18:00 Прва лига ''Војводина'' 12 коло Младост ТСК - Славија Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Стефана Ристић
15 03/03/2024 19:00 Друга лига ''Војводина'' 12 коло Сомбор - Рума Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Горан Ловрић
# Датум Лига Коло Утакмица Делегирање
1 - ЛМК РСВ 16 - пролеће 4 коло Сомборелектро - Врбас Петрол Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б:
Делегат: Дамир Миљевић
2 - ЛМК РСВ 16 - пролеће 9 коло Сента - Пригревица Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б:
Делегат: Сања Дроњаковић
3 - ЛМК РСВ 16 - пролеће 10 коло Сомборелектро - Црвенка Jaffa Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б:
Делегат: Дамир Миљевић
4 23/09/2018 17:00 Трећа лига Север "Север" 1 коло Кљајићево Чонопља - Русин Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б:
Делегат: Миодраг Аћић
5 29/09/2018 18:30 Трећа лига Север "Север" 2 коло Русин - Сивац 69/2 Судија А:
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват
6 09/10/2018 19:15 Трећа лига Север "Север" 3 коло Сивац 69/2 - Сомбор Судија А:
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Горан Ловрић
7 14/10/2018 13:00 Трећа лига Север "Север" 4 коло Сомбор - Борац Судија А:
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват
8 21/10/2018 11:00 Трећа лига Север "Север" 5 коло Сивац 69/2 - Графичар Судија А:
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Дамир Миљевић
9 28/10/2018 11:00 Трећа лига Север "Север" 6 коло Кљајићево Чонопља - Сивац 69/2 Судија А:
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат:
10 11/11/2018 12:00 Трећа лига Север "Север" 1 коло Сивац 69/2 - Борац Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Дамир Миљевић
11 18/11/2018 12:00 Трећа лига Север "Север" 7 коло Сивац 69/2 - Граничар Судија А:
Судија Б: Александар Вукчевић
12 26/01/2019 14:00 ЛМК РСВ 14 - пролеће 1 коло ПИК Пригревица - Пролетер Судија А:
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват
13 26/01/2019 16:40 ЛМК РСВ 14 - пролеће 10 коло Динамо - Графичар Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б:
Контролор: Давор Хорват
14 15/02/2019 10:50 ЛМК РСВ 16 - пролеће 6 коло Срем Santa - Пригревица Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б:
Делегат:
15 15/02/2019 11:50 ЛМК РСВ 16 - пролеће 5 коло Словен - Пригревица Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б:
Делегат:
16 09/03/2019 17:00 ЛМК РСВ 14 - пролеће 3 коло Графичар - Пролетер Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б:
Делегат: Миодраг Аћић
17 09/03/2019 17:03 ЛМК РСВ 14 - пролеће 11 коло Младост ТСК ОРК - Пролетер Судија А:
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Миодраг Аћић
18 08/04/2019 20:45 Трећа лига Север "Север" 8 коло Сомбор - Графичар Судија А:
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват
19 14/04/2019 16:00 Трећа лига Север "Север" 9 коло Графичар - Обилић (м) Судија А:
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Душан Косовић
20 21/04/2019 17:00 Трећа лига Север "Север" 10 коло Граничар - Графичар Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б:
Делегат: Миљан Рабреновић
21 11/05/2019 19:30 Трећа лига Север "Север" 12 коло Сомбор - Русин Судија А:
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Душан Косовић
22 12/05/2019 15:30 Трећа лига Север "Север" 11 коло Борац - Сомбор Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б:
Делегат: Миљан Рабреновић
23 19/05/2019 17:30 Трећа лига Север "Север" 13 коло Сомбор - Граничар Судија А: Глигорије Барзут
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Миљан Рабреновић
24 26/05/2019 18:30 Трећа лига Север "Север" 13 коло Сивац 69/2 - Кљајићево Чонопља Судија А:
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Душан Косовић
# Датум Лига Коло Утакмица Делегирање
1 21/09/2019 15:00 Друга лига ''Север'' 1 коло Обилић (ж) - Апатин (ж) Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Мирко Кењало
2 21/09/2019 16:30 Трећа лига Север "Север" 1 коло Кљајићево Чонопља - Графичар Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат:
3 22/09/2019 17:00 Трећа лига Север "Север" 1 коло Обилић (м) - Борац Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Мирко Кењало
4 25/09/2019 18:30 Друга лига ''Север'' 1 коло Сомбор - Херцеговац Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Никола Миљанић
5 28/09/2019 19:00 Друга лига ''Север'' 2 коло ПИК Пригревица - Панчево Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Горан Ловрић
6 29/09/2019 11:00 Трећа лига Север "Север" 2 коло Сивац 69/2 - Кљајићево Чонопља Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Сања Дроњаковић
7 03/10/2019 17:30 Трећа лига Север "Север" 3 коло Графичар - Сивац 69/2 Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Данијела Шиповац
8 06/10/2019 18:00 Друга лига ''Север'' 3 коло Металац - Раднички Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват
9 09/10/2019 16:30 Куп Војводине (М) 2 коло Графичар - ПИК Пригревица Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Данијела Шиповац
10 11/10/2019 18:00 Трећа лига Север "Север" 4 коло Русин - Сивац 69/2 Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Данијела Шиповац
11 13/10/2019 17:00 Трећа лига Север "Север" 4 коло Борац - Графичар Судија А: Глигорије Барзут
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Миљан Рабреновић
12 16/10/2019 18:00 Друга лига ''Север'' 4 коло Херцеговац - Младост Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Миодраг Миловац
13 19/10/2019 14:30 Друга лига ''Север'' 5 коло Металац - ПИК Пригревица Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Срђан Веселиновић
14 27/10/2019 20:00 Друга лига ''Север'' 6 коло Нафтагас - Панчево Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Игор Ивић
15 02/11/2019 14:30 Трећа лига Север "Север" 7 коло Графичар - Сента Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Дамир Миљевић
16 06/11/2019 19:00 Куп Војводине (М) 4 коло Србобран - Пролетер Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Вукашин Вујичић
17 10/11/2019 19:00 Трећа лига Север "Запад" 8 коло Раднички - ЖСК 1955 Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Александар Медурић
18 23/11/2019 18:00 Трећа лига Север "Запад" 9 коло ЖСК 1955 - Путинци Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват
# Датум Лига Коло Утакмица Делегирање
1 - Прва лига ''Север'' 3 коло Јадран - Рума Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Лазар Мишков
2 - Прва лига ''Север'' 7 коло Раднички - Мокрин Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Контролор: Давор Хорват
3 - Прва лига ''Север'' 9 коло Мокрин - Спартак Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват
4 - Друга лига ''Север'' 14 коло ЖСК 1955 - Раднички Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Миљан Рабреновић
5 - Прва лига ''Север'' 14 коло Темерин - Младост Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Контролор: Бранислав Гргуревић
6 - Прва лига ''Север'' 15 коло Халас Јожеф - Мокрин Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват
7 - Прва лига ''Север'' 17 коло Раванград - Младост Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Вукашин Вујичић
8 - Прва лига ''Север'' 20 коло Потисје Плетекс - Сомборелектро Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Стевица Јевремов
9 - Прва лига ''Север'' 22 коло Херцеговац - Црвена звезда Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Мирко Перендија
10 - Друга лига ''Север'' 22 коло ПИК Пригревица - Металац Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Горан Ловрић
11 - Друга лига ''Север'' 23 коло Далматинац - Војвода Степа Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват
12 - Друга лига ''Север'' 24 коло Сомбор - Славија Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Душан Косовић
13 - Друга лига ''Север'' 24 коло Војвода Степа - Младост Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Александар Медурић
14 - Друга лига ''Север'' 25 коло Металац - Раднички Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Александар Медурић
15 11/10/2020 18:00 Друга лига ''Север'' 1 коло Дероње - Пригревица Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Миљан Рабреновић
16 19/10/2020 20:45 Друга лига ''Север'' 2 коло ПИК Пригревица - Сомбор Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Игор Ивић
17 29/10/2020 19:00 Прва лига ''Север'' 1 коло Раванград - Раднички Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Контролор: Давор Хорват
18 08/11/2020 12:00 Друга лига ''Север'' 5 коло Сомбор - Раднички Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Миљан Рабреновић
19 11/11/2020 12:50 ЛМК РСВ 14 - јесен 7 коло Сомборелектро - Графичар Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Вељко Десница
Делегат: Сања Дроњаковић
20 11/11/2020 14:30 ЛМК РСВ 14 - јесен 9 коло ПИК Пригревица - Сомборелектро Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Вељко Десница
Делегат: Сања Дроњаковић
21 14/11/2020 19:00 Друга лига ''Север'' 6 коло ПИК Пригревица - Славија Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Миљан Рабреновић
22 18/11/2020 18:00 Прва лига ''Север'' 5 коло Раванград - Јадран Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Лазар Мишков
23 21/11/2020 09:00 ЛМК РСВ 14 - јесен 4 коло Графичар - ПИК Пригревица 2 Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Сања Дроњаковић
24 21/11/2020 09:50 ЛМК РСВ 14 - јесен 7 коло ПИК Пригревица - БСК 2012 Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Сања Дроњаковић
25 21/11/2020 10:40 ЛМК РСВ 14 - јесен 10 коло Сомборелектро - ПИК Пригревица 2 Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Сања Дроњаковић
26 21/11/2020 11:30 ЛМК РСВ 14 - јесен 3 коло ПИК Пригревица - Графичар Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Сања Дроњаковић
27 21/11/2020 12:20 ЛМК РСВ 14 - јесен 6 коло БСК 2012 - Сомборелектро Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Сања Дроњаковић
28 24/01/2021 10:50 ЛМК РСВ 16 - пролеће 4 коло Халас Јожеф - Пролетер (ж) Судија А: Марко Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Данијела Шиповац
29 24/01/2021 11:50 ЛМК РСВ 16 - пролеће 2 коло Темерин - Халас Јожеф Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Данијела Шиповац
30 30/01/2021 10:00 ЛМК РСВ 14 - пролеће 1 коло ПИК Пригревица - Хајдук Бешка Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Јован Мјеримачка
31 30/01/2021 11:40 ЛМК РСВ 14 - пролеће 10 коло Хајдук Бешка - ПИК Пригревица Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Јован Мјеримачка
32 06/02/2021 19:45 Друга лига ''Север'' 8 коло ПИК Пригревица - Нафтагас Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Миљан Рабреновић
33 14/02/2021 17:00 Друга лига ''Север'' 7 коло Славија - ЖСК 1955 Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Ања Пантић
34 20/02/2021 10:50 ЛМК РСВ 14 - пролеће 13 коло Словен - Железничар Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Сања Дроњаковић
35 20/02/2021 11:50 ЛМК РСВ 14 - пролеће 7 коло Словен - Лаки Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Сања Дроњаковић
36 20/02/2021 19:00 Друга лига ''Север'' 9 коло Пригревица - Круле Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Миодраг Аћић
37 21/02/2021 18:30 Друга лига ''Север'' 9 коло Металац - ПИК Пригревица Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Лазар Мишков
38 27/02/2021 10:00 ЛМК РСВ 16 - пролеће 2 коло Црвенка Jaffa - Пролетер Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват
39 27/02/2021 12:20 ЛМК РСВ 16 - пролеће 7 коло РА "Динамо" - Црвенка Jaffa Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват
40 03/03/2021 19:00 Прва лига ''Север'' 8 коло Јадран - Словен Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват
41 06/03/2021 10:50 ЛМК РСВ 14 - пролеће 18 коло Црвенка Jaffa - Кикинда Grindex Судија А: Марко Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Дамир Миљевић
42 06/03/2021 12:30 ЛМК РСВ 14 - пролеће 1 коло Црвенка Jaffa - Лавови БП Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Дамир Миљевић
43 06/03/2021 13:20 ЛМК РСВ 14 - пролеће 11 коло Кикинда Grindex - Хајдук Бешка Судија А: Марко Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Дамир Миљевић
44 06/03/2021 19:00 Друга лига ''Север'' 11 коло ПИК Пригревица - ЖСК 1955 Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Дамир Миљевић
45 11/03/2021 18:45 Друга лига ''Север'' 12 коло Сомбор - Сента Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Горан Ловрић
46 13/03/2021 09:00 ЛМК РСВ 12 - пролеће 4 коло ПИК Пригревица - Кањижа Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Сања Дроњаковић
47 13/03/2021 11:40 ЛМК РСВ 12 - пролеће 10 коло ПИК Пригревица - Потисје Плетекс Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Сања Дроњаковић
48 14/03/2021 20:00 Прва лига ''Север'' 11 коло Словен - Пролетер (ж) Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Контролор: Радомир Остојић
49 20/03/2021 09:50 ЛМК РСВ 14 - пролеће 6 коло ПИК Пригревица - Кикинда Grindex Судија А: Марко Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Јован Мјеримачка
50 20/03/2021 11:30 ЛМК РСВ 14 - пролеће 16 коло ПИК Пригревица - Лавови БП Судија А: Марко Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Јован Мјеримачка
51 28/03/2021 10:10 ЛМК РСВ 16 - пролеће 8 коло Раднички 1958 - Војводина Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
52 28/03/2021 12:40 ЛМК РСВ 16 - пролеће 3 коло Хајдук Бешка - Раднички 1958 Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
53 28/03/2021 19:00 Друга лига ''Север'' 15 коло Славија - Црепаја Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Миодраг Миловац
54 03/04/2021 09:50 ЛМК РСВ 14 - пролеће 6 коло Сомборелектро - Потисје Плетекс Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Сања Дроњаковић
55 03/04/2021 10:40 ЛМК РСВ 14 - пролеће 17 коло Војводина - ПИК Пригревица Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Данијела Ковачевић
Делегат: Сања Дроњаковић
56 03/04/2021 12:20 ЛМК РСВ 14 - пролеће 12 коло Војводина - Потисје Плетекс Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Сања Дроњаковић
57 03/04/2021 15:00 Друга лига ''Север'' 16 коло ПИК Пригревица - Војвода Степа Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Миљан Рабреновић
58 10/04/2021 19:00 Друга лига ''Север'' 18 коло Круле - Јабука (ж) Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Горан Ловрић
59 11/04/2021 09:50 ЛМК РСВ 16 - пролеће 7 коло ПИК Пригревица - Сомборелектро Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Миљан Рабреновић
60 11/04/2021 11:30 ЛМК РСВ 16 - пролеће 4 коло ПИК Пригревица - Апатин Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Миљан Рабреновић
61 14/04/2021 19:30 Друга лига ''Север'' 18 коло ЖСК 1955 - Далматинац Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Миљан Рабреновић
62 17/04/2021 09:00 ЛМК РСВ 14 - пролеће 4 коло Сивац 69 - Кањижа Судија А: Марко Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Сања Дроњаковић
63 17/04/2021 10:40 ЛМК РСВ 14 - пролеће 5 коло Јединство - Спартак (м) Судија А: Глигорије Барзут
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Сања Дроњаковић
64 17/04/2021 11:30 ЛМК РСВ 14 - пролеће 3 коло Кањижа - Графичар Судија А: Марко Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Сања Дроњаковић
65 17/04/2021 13:10 ЛМК РСВ 14 - пролеће 6 коло Спартак (м) - Сивац 69 Судија А: Глигорије Барзут
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Сања Дроњаковић
66 17/04/2021 16:00 Друга лига ''Север'' 19 коло Сента - Металац Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват
67 24/04/2021 09:00 ЛМК РСВ 16 - пролеће 6 коло Сомбор - ПИК Пригревица Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Миљан Рабреновић
68 24/04/2021 10:40 ЛМК РСВ 16 - пролеће 5 коло Сивац 69 - ПИК Пригревица Судија А: Милош Зелић
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Миљан Рабреновић
69 24/04/2021 11:30 ЛМК РСВ 16 - пролеће 10 коло Сомборелектро - Сомбор Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Миљан Рабреновић
70 05/05/2021 19:00 Друга лига ''Север'' 14 коло Обилић (ж) - Пригревица Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Гордана Чретник
71 05/05/2021 19:00 Друга лига ''Север'' 21 коло Металац - Црепаја Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Миљан Рабреновић
72 08/05/2021 08:00 ЛМК РСВ 14 - пролеће 7 коло Панчево (ж) - Врбас Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Вукашин Вујичић
73 08/05/2021 10:30 ЛМК РСВ 14 - пролеће 13 коло Панчево (ж) - Лаки Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Ања Пантић
74 08/05/2021 13:00 ЛМК РСВ 14 - пролеће 10 коло Словен - Војводина ж Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Вукашин Вујичић
75 08/05/2021 13:50 ЛМК РСВ 14 - пролеће 12 коло Железничар - Халас Јожеф Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Ања Пантић
# Датум Лига Коло Утакмица Делегирање
1 19/09/2021 20:00 Друга лига ''Војводина'' 1 коло ПИК Пригревица - Црепаја Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват
2 26/09/2021 13:00 Прва лига “Војводина” 2 коло Темерин - Спартак Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Ања Пантић
3 02/10/2021 09:50 ЛМК РСВ 14 - јесен 8 коло ЖСК 1955 - Младост ТСК Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Ирена Анђушић
4 02/10/2021 11:30 ЛМК РСВ 14 - јесен 7 коло Младост ТСК ОРК - ЖСК 1955 Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Ирена Анђушић
5 03/10/2021 16:30 Друга лига ''Војводина'' 3 коло Металац - Сента Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Контролор: Мирко Перендија
6 09/10/2021 09:50 ЛМК РСВ 12 - јесен 6 коло Спартак (м) - ПИК Пригревица Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Вељко Десница
Делегат: Миљан Рабреновић
7 09/10/2021 10:30 ЛМК РСВ 12 - јесен 4 коло Сомборелектро - Црвенка Jaffa Судија А: Алекса Костелник
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Миљан Рабреновић
8 09/10/2021 19:00 Друга лига ''Војводина'' 4 коло Сента - Будућност Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Контролор: Ања Пантић
9 10/10/2021 19:30 Трећа лига Војводина “Север'' 3 коло Сомбор - Русин Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Никола Миљанић
10 16/10/2021 09:00 ЛМК РСВ 14 - јесен 6 коло Врбас Петрол - Графичар Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Вукашин Вујичић
11 16/10/2021 10:40 ЛМК РСВ 14 - јесен 4 коло Графичар - Апатин Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Вукашин Вујичић
12 16/10/2021 12:20 ЛМК РСВ 14 - јесен 1 коло Апатин - ПИК Пригревица Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Вукашин Вујичић
13 16/10/2021 16:30 Друга лига ''Војводина'' 4 коло Железничар 2 - Нафтагас (ж) Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Срђан Веселиновић
14 17/10/2021 18:00 Прва лига “Војводина” 4 коло Круле - Пролетер (ж) Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват
15 22/10/2021 20:30 Прва лига “Војводина” 6 коло Херцеговац - Раднички 1958 Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Миодраг Аћић
16 30/10/2021 09:50 ЛМК РСВ 14 - јесен 3 коло Апатин - Црвенка Jaffa Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Вукашин Вујичић
17 30/10/2021 10:40 ЛМК РСВ 14 - јесен 11 коло Графичар - Врбас Петрол Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Алекса Костелник
Делегат: Вукашин Вујичић
18 30/10/2021 12:20 ЛМК РСВ 14 - јесен 2 коло Врбас Петрол - Апатин Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Вукашин Вујичић
19 30/10/2021 17:30 Друга лига ''Војводина'' 6 коло Беочин 1959 - Раднички Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Горан Ловрић
20 01/11/2021 20:45 Трећа лига Војводина “Север'' 6 коло Сомбор - Сивац 69/2 Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Миљан Рабреновић
21 06/11/2021 09:00 ЛМК РСВ 12 - јесен 2 коло Кикинда Grindex - Сента Судија А: Милош Зелић
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Ана Косовац
22 06/11/2021 09:40 ЛМК РСВ 12 - јесен 8 коло Кањижа - Јединство Судија А: Милош Зелић
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Ана Косовац
23 06/11/2021 10:20 ЛМК РСВ 12 - јесен 3 коло Потисје Плетекс - Кикинда Grindex Судија А: Милош Зелић
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Ана Косовац
24 06/11/2021 11:00 ЛМК РСВ 12 - јесен 5 коло Јединство - Сента Судија А: Милош Зелић
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Ана Косовац
25 06/11/2021 11:40 ЛМК РСВ 12 - јесен 7 коло Потисје Плетекс - Кањижа Судија А: Милош Зелић
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Ана Косовац
26 07/11/2021 14:30 Трећа лига Војводина “Север'' 7 коло Графичар - Сомбор Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Контролор: Давор Хорват
27 13/11/2021 09:00 ЛМК РСВ 14 - јесен 8 коло ЛСК - Лавови БП Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Никола Миљанић
28 13/11/2021 09:50 ЛМК РСВ 14 - јесен 8 коло Феникс - Словен Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Ђорђе Урошев
Делегат: Никола Миљанић
29 13/11/2021 11:30 ЛМК РСВ 14 - јесен 9 коло Лавови БП - Феникс Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Никола Миљанић
30 13/11/2021 12:20 ЛМК РСВ 14 - јесен 4 коло Рума - ЛСК Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Никола Миљанић
31 13/11/2021 13:10 ЛМК РСВ 14 - јесен 9 коло Словен - Војводина ж Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Никола Миљанић
32 14/11/2021 09:50 ЛМК РСВ 14 - јесен 3 коло Оџаци - Круле Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Миодраг Аћић
33 14/11/2021 10:40 ЛМК РСВ 14 - јесен 5 коло Апатин (ж) - Сонта Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Миодраг Аћић
34 14/11/2021 13:10 ЛМК РСВ 14 - јесен 4 коло Круле - Апатин (ж) Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Миодраг Аћић
35 14/11/2021 18:30 Друга лига ''Војводина'' 9 коло Металац - Раднички Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват
36 19/11/2021 20:30 Прва лига “Војводина” 9 коло Лавови БП - Војвода Степа Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Срђан Веселиновић
37 27/11/2021 16:30 Прва лига “Војводина” 10 коло Херцеговац - Славија Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Марко Слива
Контролор: Бранислав Гргуревић
38 28/11/2021 19:00 Друга лига ''Војводина'' 11 коло ПИК Пригревица - Металац Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Игор Ивић
39 19/02/2022 20:00 Прва лига “Војводина” 12 коло Славија - Младост ТСК Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват
40 26/02/2022 19:30 Друга лига ''Војводина'' 15 коло ПИК Пригревица - Рума Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Сања Дроњаковић
41 05/03/2022 10:00 ЛМК РСВ 14 - пролеће 7 коло Младост ТСК ОРК - Раднички 1958 Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Сања Дроњаковић
42 05/03/2022 11:00 ЛМК РСВ 14 - пролеће 2 коло Црвенка Jaffa - Растимо Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Алекса Костелник
Делегат: Сања Дроњаковић
43 05/03/2022 13:00 ЛМК РСВ 14 - пролеће 1 коло Растимо - Раднички 1958 Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Сања Дроњаковић
44 06/03/2022 18:00 Прва лига “Војводина” 14 коло Лавови БП - Банатски Карловац Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Контролор: Милан Милиновић
45 12/03/2022 18:00 Прва лига “Војводина” 14 коло Круле - Јадран Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Контролор: Ања Пантић
46 13/03/2022 09:00 ЛМК РСВ 16 - пролеће 2 коло Црвенка Jaffa - Врбас Петрол Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Никола Миљанић
47 13/03/2022 13:00 ЛМК РСВ 16 - пролеће 11 коло Пролетер - Врбас Петрол Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Никола Миљанић
48 13/03/2022 14:30 ЛМК РСВ 16 - пролеће 12 коло Црвенка Jaffa - Војводина Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Никола Миљанић
49 20/03/2022 20:00 Друга лига ''Војводина'' 18 коло Далматинац - Рума Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват
50 26/03/2022 09:00 ЛМК РСВ 12 - пролеће 8 коло Младост ТСК ОРК - Кањижа Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Тања Андрић
51 26/03/2022 09:50 ЛМК РСВ 12 - пролеће 8 коло Металопластика 2021 - Потисје Плетекс Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Тања Андрић
52 26/03/2022 11:00 ЛМК РСВ 12 - пролеће 13 коло Потисје Плетекс - Кањижа Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Тања Андрић
53 26/03/2022 11:50 ЛМК РСВ 12 - пролеће 10 коло Младост ТСК ОРК - Металопластика 2021 Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Тања Андрић
54 29/03/2022 20:30 Друга лига ''Војводина'' 13 коло Раднички - Апатин (ж) Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Душан Косовић
55 02/04/2022 09:30 ЛМК РСВ 14 - пролеће 13 коло ЖСК 1955 - РА "Динамо" Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Сања Дроњаковић
56 02/04/2022 10:30 ЛМК РСВ 14 - пролеће 11 коло Војводина - Хајдук Бешка Судија А: Никола Бакмаз
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Сања Дроњаковић
57 02/04/2022 11:30 ЛМК РСВ 14 - пролеће 10 коло РА "Динамо" - Потисје Плетекс Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Сања Дроњаковић
58 02/04/2022 12:30 ЛМК РСВ 14 - пролеће 2 коло Хајдук Бешка - Војводина Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Сања Дроњаковић
59 02/04/2022 17:00 Друга лига ''Војводина'' 14 коло Железничар 2 - Тријумф Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Небојша Марковић
60 03/04/2022 19:30 Прва лига “Војводина” 17 коло Словен - Спартак Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Контролор: Милан Репија
61 09/04/2022 10:00 ЛМК РСВ 16 - пролеће 6 коло Војводина ж - Лаки Судија А: Марко Пена
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват
62 09/04/2022 14:00 ЛМК РСВ 16 - пролеће 3 коло Железничар - Лаки Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Немања Теслић
Контролор: Давор Хорват
63 09/04/2022 15:30 ЛМК РСВ 16 - пролеће 4 коло Војводина ж - Кикинда Судија А: Марко Пена
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват
64 09/04/2022 18:00 Трећа лига Војводина “Север'' 9 коло Сивац 69/2 - Борац Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Контролор: Давор Хорват
65 10/04/2022 18:30 Друга лига ''Војводина'' 21 коло Металац - ЖСК 1955 Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват
66 17/04/2022 17:00 Прва лига “Војводина” 19 коло Круле - Темерин Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Контролор: Миодраг Миловац
67 19/04/2022 19:30 Друга лига ''Војводина'' 22 коло Сента - Црвена звезда Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Бошко Крстић
68 20/04/2022 16:00 ЛМК РСВ 12 - пролеће 3 коло Кањижа - Црвенка Jaffa Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Марко Слива
Делегат: Тања Андрић
69 20/04/2022 16:45 ЛМК РСВ 12 - пролеће 5 коло Потисје Плетекс - Лавови БП Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Марко Слива
Делегат: Тања Андрић
70 20/04/2022 17:45 ЛМК РСВ 12 - пролеће 11 коло Кањижа - Лавови БП Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Марко Слива
Делегат: Тања Андрић
71 20/04/2022 18:30 ЛМК РСВ 12 - пролеће 11 коло Потисје Плетекс - Црвенка Jaffa Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Марко Слива
Делегат: Тања Андрић
72 27/04/2022 17:00 Трећа лига Војводина “Север'' 8 коло Кљајићево Чонопља - Обилић (м) Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Горан Ловрић
73 28/04/2022 20:00 Друга лига ''Војводина'' 23 коло Далматинац - Нова Пазова 1957 Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват
74 30/04/2022 13:00 ЛМК РСВ 16 - пролеће 5 коло Пролетер - РА "Динамо" Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Сања Дроњаковић
75 30/04/2022 14:30 ЛМК РСВ 16 - пролеће 4 коло Црвенка Jaffa - Кикинда Grindex Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Сања Дроњаковић
76 30/04/2022 19:00 Трећа лига Војводина “Север'' 11 коло Сивац 69/2 - Русин Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват
77 04/05/2022 20:00 Трећа лига Војводина “Север'' 11 коло Сомбор - Обилић (м) Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Контролор: Давор Хорват
78 05/05/2022 19:00 Прва лига “Војводина” 20 коло Војвода Степа - Лавови БП Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Контролор: Милан Репија
79 07/05/2022 09:00 ЛМК РСВ 14 - пролеће 12 коло РА "Динамо" - Војводина Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Лазар Мишков
Контролор: Миодраг Миловац
80 07/05/2022 09:50 ЛМК РСВ 14 - пролеће 2 коло Лавови БП - ЖСК 1955 Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Лазар Мишков
Контролор: Миодраг Миловац
81 07/05/2022 14:00 Друга лига ''Војводина'' 18 коло Железничар 2 - Граднулица ОЖРК Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Стефана Ристић
82 08/05/2022 15:00 Трећа лига Војводина “Север'' 12 коло Русин - Графичар Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Душан Косовић
83 13/05/2022 19:00 Друга лига ''Војводина'' 25 коло Рума - ЖСК 1955 Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Петровић
84 15/05/2022 09:30 ЛМК РСВ 16 - пролеће 13 коло Раднички 1958 - Црвенка Jaffa Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Лазар Мишков
85 15/05/2022 11:00 ЛМК РСВ 16 - пролеће 2 коло Хајдук Бешка - Пролетер Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Сања Дроњаковић
86 15/05/2022 12:30 ЛМК РСВ 16 - пролеће 8 коло Раднички 1958 - Пролетер Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Лазар Мишков
87 18/05/2022 20:45 Трећа лига Војводина “Север'' 14 коло Сомбор - Графичар Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Контролор: Давор Хорват
88 21/05/2022 19:00 Прва лига “Војводина” 22 коло Херцеговац - Лавови БП Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Лазар Мишков
Контролор: Зорица Машић
# Датум Лига Коло Утакмица Делегирање
1 18/09/2022 19:00 Прва лига ''Војводина'' 1 коло Раднички 1958 - Херцеговина Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Контролор: Давор Хорват
2 23/09/2022 20:00 Прва лига ''Војводина'' 2 коло Лавови БП - Банатски Карловац Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Контролор: Миодраг Миловац
3 29/09/2022 20:00 Друга лига ''Војводина'' 1 коло Сомбор - РА "Динамо" Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Миљан Рабреновић
4 01/10/2022 19:00 Прва лига ''Војводина'' 3 коло Потисје Плетекс - Металац Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Контролор: Радомир Остојић
5 02/10/2022 19:00 Трећа лига Војводина ''Север'' 1 коло Сивац 69/2 - Кљајићево Чонопља Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Сања Дроњаковић
6 08/10/2022 17:00 Прва лига ''Војводина'' 4 коло Младост ТСК - Раднички 1958 Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Ања Пантић
7 09/10/2022 15:30 Трећа лига Војводина ''Север'' 2 коло Борац - Графичар Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Сања Дроњаковић
8 16/10/2022 20:00 Трећа лига Војводина ''Север'' 3 коло Сивац 69/2 - Борац Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Давор Хорват
9 19/10/2022 20:30 Прва лига ''Војводина'' 3 коло Словен - Железничар 2 Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Бранислав Гргуревић
10 22/10/2022 18:00 Прва лига ''Војводина'' 5 коло Раднички 1958 - Лавови БП Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Миодраг Аћић
11 23/10/2022 13:00 Трећа лига Војводина ''Север'' 4 коло Борац - Обилић (м) Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Сања Дроњаковић
12 29/10/2022 18:00 Прва лига ''Војводина'' 6 коло Славија - Металац Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Ања Пантић
13 30/10/2022 17:00 Трећа лига Војводина ''Север'' 5 коло Русин - Борац Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Сања Дроњаковић
14 02/11/2022 20:30 Куп Војводине мушкарци 1 коло Лавови БП - Југовић Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Миодраг Аћић
15 05/11/2022 19:00 Друга лига ''Војводина'' 6 коло Црвена звезда - Путинци Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Давор Хорват
16 12/11/2022 19:00 Друга лига ''Војводина'' 7 коло ПИК Пригревица - Црвена звезда Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Лазар Мишков
17 13/11/2022 18:00 Прва лига ''Војводина'' 7 коло Рума - Спартак Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Вукашин Вујичић
18 19/11/2022 19:00 Прва лига ''Војводина'' 9 коло Јединство - Младост ТСК Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Весна Мандић
19 26/11/2022 19:00 Прва лига ''Војводина'' 10 коло Лавови БП - Јединство Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Радомир Остојић
20 30/11/2022 20:30 Куп Војводине жене 2 коло Халас Јожеф - Младост Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Миодраг Аћић
21 02/12/2022 19:00 Прва лига ''Војводина'' 11 коло Потисје Плетекс - Славија Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Миљан Рабреновић
22 18/12/2022 20:00 Друга лига ''Војводина'' 12 коло Сомбор - Путинци Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Сања Дроњаковић
23 25/12/2022 18:00 Друга лига ''Војводина'' 13 коло Далматинац - Рума Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Горан Ловрић
24 11/02/2023 18:30 Друга лига ''Војводина'' 14 коло ЖСК 1955 - Раднички Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Стефана Ристић
25 18/02/2023 16:00 Друга лига ''Војводина'' 15 коло Зрењанин - Далматинац Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Миодраг Аћић
26 24/02/2023 17:30 Друга лига ''Војводина'' 10 коло Халас Јожеф 2 - Нафтагас (ж) Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Мирко Кењало
27 25/02/2023 18:00 Прва лига ''Војводина'' 12 коло Младост ТСК - Банатски Карловац Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Дијана Константиновић
28 18/03/2023 18:00 Прва лига ''Војводина'' 14 коло Херцеговина - Нова Пазова 1957 Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Вукашин Вујичић
29 19/03/2023 17:00 Друга лига ''Војводина'' 12 коло Јадран - Врбас Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Никола Миљанић
30 25/03/2023 18:00 Друга лига ''Војводина'' 13 коло Раднички - Јадран Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Сања Дроњаковић
31 26/03/2023 14:00 Прва лига ''Војводина'' 15 коло Војвода Степа - Банатски Карловац Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Марко Менићанин
32 01/04/2023 18:30 Друга лига ''Војводина'' 20 коло ЖСК 1955 - РА "Динамо" Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Стефана Ристић
33 02/04/2023 18:00 Прва лига ''Војводина'' 16 коло Славија - Војвода Степа Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Мирко Перендија
34 09/04/2023 19:00 Друга лига ''Војводина'' 21 коло Сомбор - Раднички Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Сања Дроњаковић
35 23/04/2023 19:00 Прва лига ''Војводина'' 18 коло Јединство - Металац Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Давор Хорват
36 29/04/2023 20:30 Прва лига ''Војводина'' 19 коло Нова Пазова 1957 - Банатски Карловац Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Миодраг Миловац
37 05/05/2023 20:30 Трећа лига Војводина ''Север'' 13 коло Русин - Графичар Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Миодраг Аћић
38 07/05/2023 19:00 Прва лига ''Војводина'' 20 коло Банатски Карловац - Херцеговина Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Давор Петровић
39 13/05/2023 20:00 Прва лига ''Војводина'' 21 коло Металац - Банатски Карловац Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Дијана Константиновић
40 17/05/2023 18:30 Трећа лига Војводина ''Север'' 14 коло Графичар - Кљајићево Чонопља Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Сања Дроњаковић
# Датум Лига Коло Утакмица Делегирање
1 25/10/2023 20:30 Куп Војводине мушкарци 1 коло Лавови БП - Југовић Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват
2 07/11/2023 19:15 Куп Војводине мушкарци 2 коло Сомбор - Пролетер Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Миљан Рабреновић