Контролор Бошко Крстић

Место:
Кикинда
Телефон:
0652604359
E-mail:
krsticbole@gmail.com
Текући:

АКТУЕЛНА СЕЗОНА

# Датум Лига Коло Утакмица Делегирање
1 23/09/2023 16:00 Трећа лига Војводина 1 коло Јединство - Русин Судија А: Владимир Бакша
Судија Б: Стефан Николовски
Контролор: Бошко Крстић
2 01/10/2023 18:30 Друга лига ''Војводина'' 2 коло Мокрин - Халас Јожеф 2 Судија А: Никола Бакмаз
Судија Б: Марија Радоичић
Контролор: Бошко Крстић
3 07/10/2023 15:00 Друга лига ''Војводина'' 3 коло Врбас - Мокрин Судија А: Марија Радоичић
Судија Б: Димитрије Максимовић
Контролор: Бошко Крстић
4 15/10/2023 16:00 Трећа лига Војводина 4 коло Јединство - Обилић (м) Судија А: Марија Радоичић
Судија Б: Јована Мркшић
Контролор: Бошко Крстић
5 22/10/2023 18:00 Друга лига ''Војводина'' 5 коло Сента - Зрењанин Судија А: Тања Илић
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Бошко Крстић
6 29/10/2023 16:30 Прва лига ''Војводина'' 6 коло Раднички - Граднулица ОЖРК Судија А: Никола Мусић
Судија Б: Стеван Ђурашиновић
Контролор: Бошко Крстић
7 05/11/2023 18:30 Друга лига ''Војводина'' 7 коло Петроварадин - Халас Јожеф 2 Судија А: Тања Илић
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Бошко Крстић
8 12/11/2023 17:00 Трећа лига Војводина 8 коло Нафтагас - Раднички Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Бошко Крстић
9 18/11/2023 18:00 Прва лига ''Војводина'' 9 коло Младост - Железничар 2 Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Контролор: Бошко Крстић
10 25/11/2023 16:30 Прва лига ''Војводина'' 10 коло Славија - Апатин Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Бошко Крстић
11 02/03/2024 17:00 Прва лига ''Војводина'' 10 коло Халас Јожеф - Апатин (ж) Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Бошко Крстић
# Датум Лига Коло Утакмица Делегирање
1 22/09/2018 16:30 Друга лига ''Север'' 1 коло Партизан (ж) - Нафтагас (ж) Судија А: Тања Илић
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Бошко Крстић
2 14/10/2018 14:30 Друга лига ''Север'' 4 коло Обилић (ж) - Јабука (ж) Судија А: Маја Зекоња
Судија Б: Тања Илић
Контролор: Бошко Крстић
3 14/10/2018 16:30 Трећа лига Север "Север" 4 коло Обилић (м) - Сивац 69/2 Судија А: Тања Илић
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Бошко Крстић
4 28/10/2018 16:00 Друга лига ''Север'' 6 коло Обилић (ж) - Сента Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Контролор: Бошко Крстић
5 28/10/2018 18:00 Трећа лига Север "Север" 6 коло Обилић (м) - Русин Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Контролор: Бошко Крстић
6 30/11/2018 19:30 Друга лига ''Север'' 12 коло Потисје Плетекс - Црепаја Судија А: Тања Илић
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Бошко Крстић
7 10/03/2019 20:00 Друга лига ''Север'' 15 коло Сента - Панчево Судија А: Тања Илић
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Бошко Крстић
8 23/03/2019 14:08 ЛМК РСВ 14 - пролеће 6 коло Халас Јожеф - Кањижа Судија А: Милица Калуђеровић
Судија Б: Марија Радоичић
Контролор: Бошко Крстић
9 23/03/2019 14:09 ЛМК РСВ 14 - пролеће 3 коло Пролетер (ж) - Словен Судија А: Милица Калуђеровић
Судија Б: Оља Фабијан
Контролор: Бошко Крстић
10 23/03/2019 14:09 ЛМК РСВ 14 - пролеће 8 коло Пролетер (ж) - Кањижа Судија А: Оља Фабијан
Судија Б: Марија Радоичић
Контролор: Бошко Крстић
11 23/03/2019 14:10 ЛМК РСВ 14 - пролеће 8 коло Словен - Халас Јожеф Судија А: Милица Калуђеровић
Судија Б: Марија Радоичић
Контролор: Бошко Крстић
12 31/03/2019 14:00 Друга лига ''Север'' 8 коло Сента - Милетић Судија А: Оља Фабијан
Судија Б: Ана Косовац
Контролор: Бошко Крстић
13 07/04/2019 20:00 Друга лига ''Север'' 19 коло Сента - Будућност Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Контролор: Бошко Крстић
14 20/04/2019 19:00 Друга лига ''Север'' 21 коло Сента - Раднички Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Контролор: Бошко Крстић
15 03/05/2019 19:00 Друга лига ''Север'' 12 коло Нафтагас (ж) - Сента Судија А: Наташа Дабић
Судија Б: Анђела Новаковић
Контролор: Бошко Крстић
16 11/05/2019 19:00 Друга лига ''Север'' 13 коло Сента - Обилић (ж) Судија А:
Судија Б:
Контролор: Бошко Крстић
17 18/05/2019 17:00 Друга лига ''Север'' 24 коло Потисје Плетекс - Далматинац Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Контролор: Бошко Крстић
18 25/05/2019 21:00 Друга лига ''Север'' 2 коло Петроварадин - Јабука (ж) Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Контролор: Бошко Крстић
# Датум Лига Коло Утакмица Делегирање
1 21/09/2019 19:00 Прва лига ''Север'' 1 коло Младост - Словен Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Контролор: Бошко Крстић
2 28/09/2019 19:00 Друга лига ''Север'' 2 коло Раднички - Далматинац Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Бошко Крстић
3 06/10/2019 19:00 Прва лига ''Север'' 3 коло Петроварадин - Младост Судија А: Тања Илић
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Бошко Крстић
4 09/10/2019 16:30 Куп Војводине (Ж) 2 коло Обилић (ж) - Партизан (ж) Судија А: Тања Илић
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Бошко Крстић
5 09/10/2019 18:30 Куп Војводине (М) 2 коло Обилић (м) - Потисје Плетекс Судија А: Тања Илић
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Бошко Крстић
6 13/10/2019 14:30 Друга лига ''Север'' 4 коло Обилић (ж) - Раванград Судија А: Тања Илић
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Бошко Крстић
7 13/10/2019 16:30 Трећа лига Север "Север" 4 коло Обилић (м) - Сента Судија А: Тања Илић
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Бошко Крстић
8 19/10/2019 19:00 Друга лига ''Север'' 5 коло Раднички - Славија Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Контролор: Бошко Крстић
9 26/10/2019 20:00 Прва лига ''Север'' 6 коло Младост - Халас Јожеф Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Контролор: Бошко Крстић
10 02/11/2019 18:00 Друга лига ''Север'' 7 коло Раднички - Херцеговац Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Бошко Крстић
11 24/11/2019 19:30 Прва лига ''Север'' 10 коло Младост - Долово (ж) Судија А: Андреа Комленић
Судија Б: Николета Микушак
Контролор: Бошко Крстић
# Датум Лига Коло Утакмица Делегирање
1 - Прва лига ''Север'' 15 коло Пролетер (ж) - Спартак Судија А: Никодин Бубања
Судија Б: Војислав Црњански
Контролор: Бошко Крстић
2 - Друга лига ''Север'' 16 коло Будућност - Панчево Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Бошко Крстић
3 - Прва лига ''Север'' 17 коло Халас Јожеф - Темерин Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Бошко Крстић
4 - Друга лига ''Север'' 20 коло Раднички - Далматинац Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Бошко Крстић
5 - Друга лига ''Север'' 21 коло Обилић (ж) - Круле Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Бошко Крстић
6 - Прва лига ''Север'' 21 коло Мокрин - Темерин Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Бошко Крстић
7 - Друга лига ''Север'' 23 коло ПИК Пригревица - Црепаја Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Бошко Крстић
8 - Друга лига ''Север'' 26 коло Војвода Степа - Сента Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Бошко Крстић
9 10/10/2020 19:00 Друга лига ''Север'' 1 коло Војвода Степа - Нафтагас Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Бошко Крстић
10 25/10/2020 18:00 Друга лига ''Север'' 3 коло Славија - Сента Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Бошко Крстић
11 29/10/2020 20:00 Прва лига ''Север'' 1 коло Младост - Мокрин Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Бошко Крстић
12 30/10/2020 18:00 Прва лига ''Север'' 3 коло Халас Јожеф - Раднички Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Контролор: Бошко Крстић
13 24/01/2021 09:00 ЛМК РСВ 14 - пролеће 15 коло Кикинда Grindex - ПИК Пригревица Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Бошко Крстић
14 24/01/2021 09:50 ЛМК РСВ 14 - пролеће 18 коло Врбас Петрол - Лавови БП Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Бошко Крстић
15 24/01/2021 10:40 ЛМК РСВ 14 - пролеће 16 коло Сомборелектро - Кикинда Grindex Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Бошко Крстић
16 24/01/2021 11:30 ЛМК РСВ 14 - пролеће 7 коло Лавови БП - ПИК Пригревица Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Бошко Крстић
17 24/01/2021 12:20 ЛМК РСВ 14 - пролеће 13 коло Врбас Петрол - Сомборелектро Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Бошко Крстић
18 10/02/2021 19:30 Друга лига ''Север'' 5 коло Сента - Нафтагас Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Контролор: Бошко Крстић
19 21/02/2021 18:00 Прва лига ''Север'' 8 коло Темерин - Лаки Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Бошко Крстић
20 28/02/2021 17:00 Друга лига ''Север'' 10 коло Војвода Степа - Далматинац Судија А: Никодин Бубања
Судија Б: Војислав Црњански
Контролор: Бошко Крстић
21 11/03/2021 19:00 Друга лига ''Север'' 12 коло Раднички - Металац Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Бошко Крстић
22 14/03/2021 18:00 Прва лига ''Север'' 11 коло Лаки - Раванград Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Бошко Крстић
23 20/03/2021 20:00 Друга лига ''Север'' 14 коло Сента - Далматинац Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Бошко Крстић
24 15/04/2021 19:00 Друга лига ''Север'' 15 коло Обилић (ж) - Беочин 1959 Судија А: Павле Новаковић
Судија Б: Ђорђе Ивић
Контролор: Бошко Крстић
25 18/04/2021 16:00 Друга лига ''Север'' 19 коло Нафтагас - Црепаја Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Бошко Крстић
26 21/04/2021 19:00 Друга лига ''Север'' 11 коло Сента - Панчево Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Бошко Крстић
27 16/05/2021 09:00 ЛМК РСВ 12 - пролеће 8 коло Јабука (ж) - Дероње Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Бошко Крстић
28 16/05/2021 10:40 ЛМК РСВ 12 - пролеће 6 коло Халас Јожеф - Мокрин Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Бошко Крстић
29 16/05/2021 12:20 ЛМК РСВ 12 - пролеће 1 коло Мокрин - Војводина ж Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Бошко Крстић
30 16/05/2021 14:00 ЛМК РСВ 12 - пролеће 10 коло Лаки - Халас Јожеф Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Бошко Крстић
# Датум Лига Коло Утакмица Делегирање
1 18/09/2021 17:00 Друга лига ''Војводина'' 1 коло Зрењанин - Сента Судија А: Марко Рађеновић
Судија Б: Игор Скубан
Контролор: Бошко Крстић
2 26/09/2021 19:00 Друга лига ''Војводина'' 2 коло Црвена звезда - Металац Судија А: Филип Михајловић
Судија Б: Младен Крстић
Контролор: Бошко Крстић
3 09/10/2021 09:00 ЛМК РСВ 16 - јесен 1 коло Потисје Плетекс - Јединство Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Бошко Крстић
4 09/10/2021 09:50 ЛМК РСВ 16 - јесен 2 коло Хајдук - Пролетер Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Бошко Крстић
5 09/10/2021 10:40 ЛМК РСВ 16 - јесен 8 коло Јединство - Кикинда Grindex Судија А: Маја Зекоња
Судија Б: Линеа Чочај
Контролор: Бошко Крстић
6 09/10/2021 11:30 ЛМК РСВ 16 - јесен 8 коло Хајдук - Спартак (м) Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Бошко Крстић
7 09/10/2021 12:20 ЛМК РСВ 16 - јесен 9 коло Пролетер - Кикинда Grindex Судија А: Уна Стевановић
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Бошко Крстић
8 09/10/2021 13:10 ЛМК РСВ 16 - јесен 9 коло Спартак (м) - Потисје Плетекс Судија А: Маја Зекоња
Судија Б: Линеа Чочај
Контролор: Бошко Крстић
9 17/10/2021 17:00 Прва лига “Војводина” 4 коло Младост - Спартак Судија А: Глигорије Барзут
Судија Б: Марко Пена
Контролор: Бошко Крстић
10 23/10/2021 09:00 ЛМК РСВ 12 - јесен 3 коло Халас Јожеф - Мокрин Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Владимир Тасић
Контролор: Бошко Крстић
11 23/10/2021 09:40 ЛМК РСВ 12 - јесен 3 коло Халас Јожеф 2 - Сента Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Владимир Тасић
Контролор: Бошко Крстић
12 23/10/2021 10:30 ЛМК РСВ 12 - јесен 2 коло Мокрин - Халас Јожеф 2 Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Владимир Тасић
Контролор: Бошко Крстић
13 23/10/2021 11:10 ЛМК РСВ 12 - јесен 2 коло Сента - Халас Јожеф Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Владимир Тасић
Контролор: Бошко Крстић
14 31/10/2021 18:00 Прва лига “Војводина” 6 коло Мокрин - Круле Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Бошко Крстић
15 10/11/2021 20:30 Прва лига “Војводина” 3 коло Младост - Мокрин Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Бошко Крстић
16 28/11/2021 17:00 Прва лига “Војводина” 10 коло Младост - Круле Судија А: Јована Стеванић
Судија Б: Сања Чолић
Контролор: Бошко Крстић
17 12/12/2021 09:00 ЛМК РСВ 16 - јесен 3 коло Кикинда - Панчево (ж) Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Јована Мркшић
Контролор: Бошко Крстић
18 12/12/2021 10:00 ЛМК РСВ 16 - јесен 3 коло Спартак - Халас Јожеф Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Бошко Крстић
19 27/02/2022 18:00 Прва лига “Војводина” 13 коло Младост - Јабука (ж) Судија А: Јована Стеванић
Судија Б: Сања Чолић
Контролор: Бошко Крстић
20 12/03/2022 15:30 Друга лига ''Војводина'' 17 коло Зрењанин - Граничар Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: Бошко Крстић
21 20/03/2022 18:00 Прва лига “Војводина” 15 коло Пролетер (ж) - Круле Судија А: Душан Деспотовић
Судија Б: Александар Ђоровић
Контролор: Бошко Крстић
22 03/04/2022 18:00 Прва лига “Војводина” 17 коло Пролетер (ж) - Темерин Судија А: Весна Жилевски
Судија Б: Јелена Колоски
Контролор: Бошко Крстић
23 19/04/2022 19:30 Друга лига ''Војводина'' 22 коло Сента - Црвена звезда Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Бошко Крстић
24 20/04/2022 12:00 Друга лига ''Војводина'' 15 коло Нафтагас (ж) - Оџаци Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Контролор: Бошко Крстић
25 20/04/2022 16:00 Друга лига ''Војводина'' 13 коло Граднулица ОЖРК - Оџаци Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Контролор: Бошко Крстић
26 01/05/2022 12:00 Прва лига “Војводина” 20 коло Мокрин - Рума Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Контролор: Бошко Крстић
27 08/05/2022 09:00 ЛМК РСВ 16 - пролеће 11 коло Кикинда Grindex - Црвенка Jaffa Судија А: Маја Зекоња
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Бошко Крстић
28 08/05/2022 10:15 ЛМК РСВ 16 - пролеће 12 коло РА "Динамо" - Пролетер Судија А: Марко Рађеновић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Бошко Крстић
29 08/05/2022 11:30 ЛМК РСВ 16 - пролеће 10 коло Црвенка Jaffa - Пролетер Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Бошко Крстић
30 08/05/2022 12:45 ЛМК РСВ 16 - пролеће 7 коло Кикинда Grindex - РА "Динамо" Судија А: Марко Рађеновић
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Бошко Крстић
31 22/05/2022 19:00 Прва лига “Војводина” 22 коло Мокрин - Јадран Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Контролор: Бошко Крстић
# Датум Лига Коло Утакмица Делегирање
1 25/09/2022 18:00 Прва лига ''Војводина'' 1 коло Младост - Железничар 2 Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Бошко Крстић
2 29/10/2022 19:00 Прва лига ''Војводина'' 5 коло Младост - Круле Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Делегат: Бошко Крстић
3 20/11/2022 18:00 Прва лига ''Војводина'' 9 коло Херцеговина - Банатски Карловац Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Делегат: Бошко Крстић
4 27/11/2022 18:00 Прва лига ''Војводина'' 9 коло Пролетер (ж) - Младост Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Бошко Крстић
# Датум Лига Коло Утакмица Делегирање
1 08/11/2023 18:30 Куп Војводине мушкарци 2 коло Кикинда Grindex - Херцеговац Судија А: Иван Мандић
Судија Б: Немања Ковачић
Контролор: Бошко Крстић