Контролор Ања Пантић

Место:
Нови Сад
Телефон:
E-mail:
Текући:

АКТУЕЛНА СЕЗОНА

# Датум Лига Коло Утакмица Делегирање
1 07/10/2023 18:00 Трећа лига Војводина 3 коло Умчари - Тител Судија А: Велимир Тошковић
Судија Б: Сретен Аврамовић
Контролор: Ања Пантић
2 21/10/2023 17:30 Друга лига ''Војводина'' 5 коло Петроварадин - Темерин 2 Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Ања Пантић
3 19/11/2023 19:00 Прва лига ''Војводина'' 9 коло Апатин - Херцеговина Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Ања Пантић
4 03/12/2023 18:00 Друга лига ''Војводина'' 11 коло Рума - Раднички 1958 Судија А: Ђорђе Урошев
Судија Б: Лука Лажетић
Контролор: Ања Пантић
5 09/03/2024 18:00 Прва лига ''Војводина'' 11 коло Раднички - Словен Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Ања Пантић
# Датум Лига Коло Утакмица Делегирање
1 - ЛМК РСВ 16 - пролеће 6 коло Сомборелектро - Лавови БП Судија А: Тадеј Добријевић
Судија Б: Ања Пантић
Контролор: Миодраг Миловац
2 27/10/2018 19:00 Друга лига ''Север'' 7 коло ПИК Пригревица - Сомборелектро Судија А: Ања Пантић
Судија Б: Ирена Анђушић
Делегат: Дијана Константиновић
# Датум Лига Коло Утакмица Делегирање
1 - Прва лига ''Север'' 13 коло Јадран - Темерин Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: Ања Пантић
2 - Друга лига ''Север'' 15 коло Круле - Тријумф Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Ања Пантић
3 - Прва лига ''Север'' 15 коло Младост - Јадран Судија А: Тања Илић
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Ања Пантић
4 - Прва лига ''Север'' 17 коло Словен - Спартак Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Ања Пантић
5 - Друга лига ''Север'' 18 коло Металац - Славија Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Ања Пантић
6 - Прва лига ''Север'' 20 коло Младост ТСК - Раднички 1958 Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Ања Пантић
7 - Друга лига ''Север'' 22 коло Црепаја - Војвода Степа Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: Ања Пантић
8 11/10/2020 20:00 Друга лига ''Север'' 1 коло Панчево - ПИК Пригревица Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Ања Пантић
9 18/10/2020 20:00 Прва лига ''Север'' 1 коло Темерин - Рума Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Ања Пантић
10 31/10/2020 15:30 Друга лига ''Север'' 4 коло ЖСК 1955 - Војвода Степа Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Контролор: Ања Пантић
11 07/11/2020 17:30 Прва лига ''Север'' 4 коло Мокрин - Халас Јожеф Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Контролор: Ања Пантић
12 15/11/2020 18:00 Прва лига ''Север'' 6 коло Младост - Раванград Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Ања Пантић
13 21/11/2020 13:00 Прва лига ''Север'' 7 коло Пролетер (ж) - Младост Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: Ања Пантић
14 28/11/2020 18:00 Друга лига ''Север'' 8 коло Раднички - Младост Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Контролор: Ања Пантић
15 13/12/2020 10:00 ЛМК РСВ 16 - пролеће 3 коло Срем Santa - Железничар Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Контролор: Ања Пантић
16 13/12/2020 12:40 ЛМК РСВ 16 - пролеће 7 коло Срем Santa - Словен Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Ања Пантић
17 30/01/2021 09:00 ЛМК РСВ 16 - пролеће 5 коло Железничар - Темерин Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Ања Пантић
18 30/01/2021 10:10 ЛМК РСВ 16 - пролеће 3 коло Халас Јожеф - Словен Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Ања Пантић
19 30/01/2021 11:20 ЛМК РСВ 16 - пролеће 6 коло Срем Santa - Пролетер (ж) Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Ања Пантић
20 30/01/2021 12:30 ЛМК РСВ 16 - пролеће 1 коло Халас Јожеф - Железничар Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Ања Пантић
21 30/01/2021 13:40 ЛМК РСВ 16 - пролеће 10 коло Словен - Пролетер (ж) Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Ања Пантић
22 30/01/2021 14:50 ЛМК РСВ 16 - пролеће 4 коло Темерин - Срем Santa Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Ања Пантић
23 13/02/2021 19:30 Друга лига ''Север'' 10 коло Тријумф - Апатин (ж) Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Контролор: Ања Пантић
24 14/02/2021 17:00 Друга лига ''Север'' 7 коло Славија - ЖСК 1955 Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Ања Пантић
25 21/02/2021 18:00 Прва лига ''Север'' 8 коло Младост - Халас Јожеф Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Контролор: Ања Пантић
26 27/02/2021 10:00 ЛМК РСВ 16 - пролеће 13 коло Врбас Петрол - Војводина Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Контролор: Ања Пантић
27 27/02/2021 11:10 ЛМК РСВ 16 - пролеће 10 коло Раднички 1958 - Хајдук Бешка Судија А: Никодин Бубања
Судија Б: Војислав Црњански
Контролор: Ања Пантић
28 27/02/2021 12:20 ЛМК РСВ 16 - пролеће 9 коло Врбас Петрол - Раднички 1958 Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Контролор: Ања Пантић
29 27/02/2021 13:30 ЛМК РСВ 16 - пролеће 14 коло Војводина - Хајдук Бешка Судија А: Никодин Бубања
Судија Б: Војислав Црњански
Контролор: Ања Пантић
30 28/02/2021 14:30 Друга лига ''Север'' 10 коло ЖСК 1955 - Металац Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: Ања Пантић
31 06/03/2021 18:30 Прва лига ''Север'' 10 коло Младост ТСК - Нова Пазова 1957 Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Ања Пантић
32 14/03/2021 19:00 Друга лига ''Север'' 14 коло Железничар 2 - Круле Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Контролор: Ања Пантић
33 03/04/2021 15:00 Друга лига ''Север'' 17 коло Обилић (ж) - Нафтагас (ж) Судија А: Тања Илић
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Ања Пантић
34 18/04/2021 10:00 ЛМК РСВ 14 - пролеће 2 коло Панчево (ж) - Војводина ж Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Ања Пантић
35 18/04/2021 10:50 ЛМК РСВ 14 - пролеће 7 коло Спартак - Халас Јожеф Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Ања Пантић
36 18/04/2021 11:50 ЛМК РСВ 14 - пролеће 1 коло Халас Јожеф - Панчево (ж) Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Ања Пантић
37 18/04/2021 12:30 ЛМК РСВ 14 - пролеће 1 коло Војводина ж - Спартак Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Ања Пантић
38 18/04/2021 17:00 Друга лига ''Север'' 19 коло Славија - ПИК Пригревица Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Контролор: Ања Пантић
39 08/05/2021 08:50 ЛМК РСВ 14 - пролеће 14 коло Железничар - Војводина ж Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Контролор: Ања Пантић
40 08/05/2021 10:30 ЛМК РСВ 14 - пролеће 13 коло Панчево (ж) - Лаки Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Ања Пантић
41 08/05/2021 12:10 ЛМК РСВ 14 - пролеће 5 коло Спартак - Лаки Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Контролор: Ања Пантић
42 08/05/2021 13:50 ЛМК РСВ 14 - пролеће 12 коло Железничар - Халас Јожеф Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Ања Пантић
# Датум Лига Коло Утакмица Делегирање
1 18/09/2021 19:00 ЛМК РСВ 14 - јесен 1 коло Нови Сад - ЖСК 1955 Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Немања Теслић
Контролор: Ања Пантић
2 18/09/2021 19:00 ЛМК РСВ 14 - јесен 5 коло ЖСК 1955 - Војводина Судија А: Владан Андоновски
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Ања Пантић
3 18/09/2021 19:00 ЛМК РСВ 14 - јесен 6 коло Младост ТСК - Младост ТСК ОРК Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Ања Пантић
4 18/09/2021 19:00 ЛМК РСВ 14 - јесен 9 коло Младост ТСК - Војводина Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Ања Пантић
5 18/09/2021 19:00 ЛМК РСВ 14 - јесен 9 коло Младост ТСК ОРК - Нови Сад Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Ања Пантић
6 26/09/2021 13:00 Прва лига “Војводина” 2 коло Темерин - Спартак Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Ања Пантић
7 29/09/2021 19:30 Прва лига “Војводина” 1 коло Банатски Карловац - Јединство Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Ања Пантић
8 09/10/2021 09:00 ЛМК РСВ 12 - јесен 3 коло Младост ТСК ОРК - Младост ТСК ОРК 2 Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Ања Пантић
9 09/10/2021 09:40 ЛМК РСВ 12 - јесен 3 коло Лавови БП - Војводина Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Владимир Тасић
Контролор: Ања Пантић
10 09/10/2021 10:20 ЛМК РСВ 12 - јесен 7 коло Металопластика 2021 - Младост ТСК ОРК 2 Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Ања Пантић
11 09/10/2021 11:00 ЛМК РСВ 12 - јесен 1 коло Младост ТСК ОРК - Лавови БП Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Ања Пантић
12 09/10/2021 11:40 ЛМК РСВ 12 - јесен 6 коло Војводина - Металопластика 2021 Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Немања Теслић
Контролор: Ања Пантић
13 09/10/2021 19:00 Друга лига ''Војводина'' 4 коло Сента - Будућност Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Контролор: Ања Пантић
14 23/10/2021 20:00 Прва лига “Војводина” 5 коло Словен - Младост Судија А: Милош Зелић
Судија Б: Никола Зорић
Контролор: Ања Пантић
15 13/11/2021 19:30 Прва лига “Војводина” 8 коло Темерин - Круле Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Контролор: Ања Пантић
16 17/11/2021 19:30 Друга лига ''Војводина'' 5 коло Металац - Нова Пазова 1957 Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: Ања Пантић
17 21/11/2021 19:00 Друга лига ''Војводина'' 10 коло ЖСК 1955 - ПИК Пригревица Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Ања Пантић
18 04/12/2021 13:00 Прва лига “Војводина” 11 коло Лаки - Словен Судија А: Марко Батинић
Судија Б: Александар Сокић
Контролор: Ања Пантић
19 20/02/2022 10:00 ЛМК РСВ 14 - пролеће 11 коло Халас Јожеф - Круле Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Милица Телечки
Контролор: Ања Пантић
20 20/02/2022 11:45 ЛМК РСВ 14 - пролеће 2 коло Оџаци - Круле Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Јована Мркшић
Контролор: Ања Пантић
21 20/02/2022 13:30 ЛМК РСВ 14 - пролеће 3 коло Халас Јожеф - Оџаци Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Милица Телечки
Контролор: Ања Пантић
22 26/02/2022 20:00 Прва лига “Војводина” 13 коло Словен - Раванград Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Ања Пантић
23 05/03/2022 09:00 ЛМК РСВ 14 - пролеће 17 коло Војводина - Пролетер Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Ања Пантић
24 05/03/2022 10:00 ЛМК РСВ 14 - пролеће 10 коло Металопластика 2021 - Врбас Петрол Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Ања Пантић
25 05/03/2022 11:00 ЛМК РСВ 14 - пролеће 4 коло ПИК Пригревица - Пролетер Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Ања Пантић
26 05/03/2022 12:00 ЛМК РСВ 14 - пролеће 4 коло Металопластика 2021 - Војводина Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Ања Пантић
27 12/03/2022 18:00 Прва лига “Војводина” 14 коло Круле - Јадран Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Контролор: Ања Пантић
28 19/03/2022 09:00 ЛМК РСВ 14 - пролеће 9 коло Лавови БП - Темерин Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Лука Лажетић
Контролор: Ања Пантић
29 19/03/2022 10:00 ЛМК РСВ 14 - пролеће 9 коло Спартак - ЛСК Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Лука Лажетић
Контролор: Ања Пантић
30 19/03/2022 11:15 ЛМК РСВ 14 - пролеће 6 коло Спартак - Темерин Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Лука Лажетић
Контролор: Ања Пантић
31 19/03/2022 12:15 ЛМК РСВ 14 - пролеће 5 коло Лавови БП - ЛСК Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Лука Лажетић
Контролор: Ања Пантић
32 26/03/2022 18:00 Друга лига ''Војводина'' 19 коло ЖСК 1955 - Зрењанин Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Ања Пантић
33 31/03/2022 18:30 Прва лига “Војводина” 17 коло Рума - Младост Судија А: Филип Михајловић
Судија Б: Младен Крстић
Контролор: Ања Пантић
34 03/04/2022 09:30 ЛМК РСВ 16 - пролеће 12 коло Војводина ж - Срем Santa Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Ана Марчетић
Контролор: Ања Пантић
35 03/04/2022 11:00 ЛМК РСВ 16 - пролеће 10 коло Раванград - Срем Santa Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Мила Аврамовић
Контролор: Ања Пантић
36 03/04/2022 11:45 ЛМК РСВ 16 - пролеће 7 коло Железничар - Војводина ж Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Мила Аврамовић
Контролор: Ања Пантић
37 03/04/2022 13:45 ЛМК РСВ 16 - пролеће 11 коло Железничар - Раванград Судија А: Мила Аврамовић
Судија Б: Ана Марчетић
Контролор: Ања Пантић
38 15/04/2022 09:00 ЛМК РСВ 14 - пролеће 17 коло Хајдук Бешка - Врбас Петрол Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Владимир Тасић
Контролор: Ања Пантић
39 15/04/2022 10:00 ЛМК РСВ 14 - пролеће 16 коло Металопластика 2021 - РА "Динамо" Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Владимир Тасић
Контролор: Ања Пантић
40 15/04/2022 11:00 ЛМК РСВ 14 - пролеће 13 коло Хајдук Бешка - Лавови БП Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Владимир Тасић
Контролор: Ања Пантић
41 15/04/2022 12:00 ЛМК РСВ 14 - пролеће 9 коло РА "Динамо" - Врбас Петрол Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Владимир Тасић
Контролор: Ања Пантић
42 16/04/2022 20:30 Прва лига “Војводина” 19 коло Раванград - Мокрин Судија А: Милош Зелић
Судија Б: Никола Зорић
Контролор: Ања Пантић
43 08/05/2022 19:30 Друга лига ''Војводина'' 24 коло ЖСК 1955 - Црепаја Судија А: Жељко Јоксовић
Судија Б: Ивко Ракићевић
Контролор: Ања Пантић
44 19/05/2022 18:00 Прва лига “Војводина” 22 коло Рума - Пролетер (ж) Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Дени Вукмановић
Контролор: Ања Пантић
# Датум Лига Коло Утакмица Делегирање
1 24/09/2022 18:30 Прва лига ''Војводина'' 2 коло Металац - Раднички 1958 Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Контролор: Ања Пантић