Ђорђе Вујацков - утакмице

24-11-2019 20:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Раднички 1958, Шид - Јабука, Јабука
17-11-2019 18:30 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Металац, Футог - Нафтагас, Елемир
12-11-2019 17:30 Куп Војводине (М) - Куп Војводине (М) Металац, Футог - Врбас Петрол, Врбас
10-11-2019 20:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Црвена звезда, Мокрин - Нова Пазова 1957, Нова Пазова
03-11-2019 15:30 Прва лига ''Север'' - Жене Срем, Сремска Митровица - Петроварадин, Петроварадин
29-10-2019 21:00 Куп Војводине (М) - Куп Војводине (М) ЖСК 1955, Жабаљ - Срем СМ, Сремска Митровица
26-10-2019 19:30 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Сомборелектро, Сомбор - Потисје Плетекс, Ада
20-10-2019 19:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Потисје Плетекс, Ада - Младост ТСК, Бачки Јарак
13-10-2019 20:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Младост ТСК, Бачки Јарак - Нова Пазова 1957, Нова Пазова
13-10-2019 11:00 Трећа лига Север "Исток" - Мушкарци Зрењанин, Зрењанин - Јединство , Бочар
06-10-2019 16:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Долово, Долово - Јабука, Јабука
29-09-2019 11:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Војвода Степа, Војвода Степа - Сомбор, Сомбор
28-09-2019 19:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Сомборелектро, Сомбор - Долово, Долово
22-09-2019 20:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Црвена звезда, Мокрин - Јабука, Јабука
01-06-2019 19:00 Друга лига ''Север'' - Жене - Бараж 1 Јабука (ж), Јабука - Петроварадин, Петроварадин
25-05-2019 17:00 Прва лига ''Север'' - Жене Халас Јожеф, Ада - Раднички, Бајмок
22-05-2019 18:00 Прва лига ''Север'' - Жене Пролетер (ж), Зрењанин - Мокрин, Мокрин
19-05-2019 15:00 Прва лига ''Север'' - Жене Долово (ж), Долово - Јадран, Фекетић
10-03-2019 17:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Славија, Нови Сад - Сомборелектро, Сомбор
16-02-2019 11:00 ЛМК РСВ 16 - пролеће - M16 - Супер лига Спартак (м), Суботица - Динамо, Панчево
26-01-2019 13:30 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига Лавови БП, Бачка Паланка - Војводина, Нови Сад
26-01-2019 11:50 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига Врбас Петрол, Врбас - Младост ТСК ОРК, Темерин
09-12-2018 20:30 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Панчево, Панчево - Славија, Нови Сад
02-12-2018 11:40 ЛМК РСВ 16 - пролеће - Ж16 - Супер лига Пролетер (ж), Зрењанин - Срем, Сремска Митровица
01-12-2018 00:00 Прва лига ''Север'' - Жене Кикинда, Кикинда - Лаки, Црвенка
25-11-2018 20:00 Прва лига ''Север'' - Жене Темерин, Темерин - Мокрин, Мокрин
17-11-2018 18:00 Прва лига ''Север'' - Жене Кикинда, Кикинда - Раванград, Сомбор
11-11-2018 19:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Далматинац, Риђица - Раднички , Нови Сад
03-11-2018 18:00 Прва лига ''Север'' - Жене Халас Јожеф, Ада - Јадран, Фекетић
27-10-2018 00:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Сента, Сента - Металац, Футог
21-10-2018 19:00 Прва лига ''Север'' - Жене Раванград, Сомбор - Јадран, Фекетић
14-10-2018 20:00 Прва лига ''Север'' - Жене Младост, Српска Црња - Спартак, Дебељача
07-10-2018 20:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Панчево, Панчево - Црепаја, Црепаја
29-09-2018 19:30 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Далматинац, Риђица - Панчево, Панчево
22-09-2018 19:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Сомборелектро, Сомбор - Славија, Нови Сад
22-09-2018 16:00 Прва лига ''Север'' - Жене Пролетер (ж), Зрењанин - Јадран, Фекетић
16-09-2018 19:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Сента, Сента - ПИК Пригревица, Пригревица