Тања Белош - утакмице

30-11-2019 17:30 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Металац, Футог - Младост, Вршац
28-11-2019 22:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Нафтагас, Елемир - Раднички, Јаша Томић
17-11-2019 19:00 Прва лига ''Север'' - Жене Мокрин, Мокрин - Раднички, Бајмок
09-11-2019 13:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Север" Обилић (ж), Нови Кнежевац - Пригревица, Пригревица
07-11-2019 20:00 Куп Војводине (Ж) - Куп Војводине (Ж) Младост, Српска Црња - Кикинда, Кикинда
02-11-2019 18:00 Прва лига ''Север'' - Жене Халас Јожеф, Ада - Раднички, Бајмок
13-10-2019 16:30 Трећа лига Север "Север" - Мушкарци Обилић (м), Нови Кнежевац - Сента, Сента
13-10-2019 14:30 Друга лига ''Север'' - Жене "Север" Обилић (ж), Нови Кнежевац - Раванград, Сомбор
09-10-2019 18:30 Куп Војводине (М) - Куп Војводине (М) Обилић (м), Нови Кнежевац - Потисје Плетекс, Ада
09-10-2019 16:30 Куп Војводине (Ж) - Куп Војводине (Ж) Обилић (ж), Нови Кнежевац - Партизан (ж), Иђош
06-10-2019 19:00 Прва лига ''Север'' - Жене Петроварадин, Петроварадин - Младост, Српска Црња
18-05-2019 14:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Запад" Срем, Сремска Митровица - Дероње, Дероње
11-05-2019 19:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци ПИК Пригревица, Пригревица - Металац, Футог
11-05-2019 15:00 ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 - Супер лига Динамо, Панчево - Младост ТСК ОРК, Темерин
11-05-2019 13:00 ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 - Супер лига Пролетер, Зрењанин - Младост ТСК ОРК, Темерин
05-05-2019 19:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Раднички , Нови Сад - Далматинац, Риђица
13-04-2019 20:30 Друга лига ''Север'' - Жене "Запад" Петроварадин, Петроварадин - Дероње, Дероње
09-04-2019 18:15 Друга лига ''Север'' - Жене "Исток" Милетић, Мошорин - Нафтагас (ж), Елемир
07-04-2019 18:07 ЛМК РСВ 14 - пролеће - Ж14 - Супер лига Халас Јожеф, Ада - Јадран, Фекетић
07-04-2019 18:04 ЛМК РСВ 14 - пролеће - Ж14 - Супер лига Кањижа, Кањижа - Јадран, Фекетић
30-03-2019 16:30 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Нафтагас, Елемир - Сента, Сента
23-03-2019 15:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Црепаја, Црепаја - Панчево, Панчево
10-03-2019 20:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Сента, Сента - Панчево, Панчево
30-11-2018 19:30 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Потисје Плетекс, Ада - Црепаја, Црепаја
16-11-2018 19:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Потисје Плетекс, Ада - Сента, Сента
04-11-2018 15:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Нафтагас, Елемир - ПИК Пригревица, Пригревица
01-11-2018 19:30 Друга лига ''Север'' - Жене "Исток" Партизан (ж), Иђош - Граднулица, Зрењанин
14-10-2018 16:30 Трећа лига Север "Север" - Мушкарци Обилић (м), Нови Кнежевац - Сивац 69/2, Сивац
14-10-2018 14:30 Друга лига ''Север'' - Жене "Исток" Обилић (ж), Нови Кнежевац - Јабука (ж), Јабука
06-10-2018 18:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Исток" Граднулица, Зрењанин - Сента, Сента
30-09-2018 11:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Исток" Сента, Сента - Јабука (ж), Јабука
22-09-2018 16:30 Друга лига ''Север'' - Жене "Исток" Партизан (ж), Иђош - Нафтагас (ж), Елемир
04-06-2020 01:01 Друга лига ''Север'' - Жене "Север" Партизан (ж), Иђош - Лаки, Црвенка