У Великој сали Спортског савеза Војводине, одржан је састанак директора и помоћника за судијска питања, као и председника...
У организацији Градског рукометног савеза Сремска Митровица, РК ''Срем СМ'' и ЖРК ''Срем'', јуче је у Сремској Митровици организована...
Другог дана турнира одигране су остале утакмице по групама, па су се после тих утакмица играле утакмице за пласман. Постигнути су...
24 екипе у женској и мушкој конкуренцији наступа на турниру ветеранки и ветерана у Сомбору, што је око 300 учесника из Чешке,...
Рукометаши панчевачког Динама овог викенда гостују у Берну, где ће против истоимене екипе одиграти прву утакмицу 2. рунде Челенџ Купа....
Рукометни клуб Војводина у суботу (05.10.2019.), од 18 часова, дочекује славни Адемар Леон у оквиру ЕХФ Купа, док ће реванш утакмица бити...
Покрајински секретаријат за спорт и омладину упућује јавни позив свим заинтересованим спортским организацијама (покрајински...
У периоду од 03. до 06.10.2019. године, у градској хали "Мостонга" у Сомбору, одржаће се 4. по реду Међународни рукометни турнир...
Управни одбор ЗСик РСС, на седници од 04.09.2019, те Одбор за хитна питања ЗСиК РСС на седници од 16.09.2019. године, донели су следећу одлуку и...
Спортски савез Војводине усвојио је Конкурс за награду ''Јован Микић Спартак'' за 2019. годину. Рок за доставу предлога је...
Екипа | - | Бод | ||
---|---|---|---|---|
Потисје ПлетексАда |
20 | 0 | 0 | 40 |
ЈединствоНови Бечеј |
12 | 1 | 7 | 25 |
ЈабукаЈабука |
12 | 1 | 7 | 25 |
Банатски КарловацБанатски Карловац |
11 | 1 | 8 | 23 |
СлавијаНови Сад |
10 | 2 | 8 | 22 |
Младост ТСКБачки Јарак |
9 | 3 | 8 | 21 |
АпатинАпатин |
8 | 3 | 9 | 19 |
Црвена звездаМокрин |
8 | 0 | 12 | 16 |
МеталацФутог |
7 | 1 | 12 | 15 |
ЖСК 1955Жабаљ |
5 | 2 | 13 | 12 |
ХерцеговинаСечањ |
6 | 0 | 14 | 12 |
Војвода СтепаВојвода Степа |
5 | 0 | 15 | 10 |
Екипа | - | Бод | ||
---|---|---|---|---|
СловенРума |
15 | 0 | 1 | 30 |
СпартакДебељача |
11 | 0 | 5 | 22 |
МладостСрпска Црња |
10 | 1 | 5 | 21 |
Халас ЈожефАда |
9 | 1 | 6 | 19 |
РадничкиБајмок |
9 | 1 | 6 | 19 |
КрулеСивац |
7 | 1 | 8 | 15 |
Железничар 2Инђија |
4 | 1 | 11 | 9 |
Апатин (ж)Апатин |
3 | 0 | 13 | 6 |
Граднулица ОЖРКЗрењанин |
1 | 1 | 14 | 3 |
ЈадранФекетић |
0 | 0 | 0 | 0 |
Екипа | - | Бод | ||
---|---|---|---|---|
Раднички 1958Шид |
9 | 1 | 2 | 19 |
ПутинциПутинци |
8 | 2 | 2 | 18 |
ПИК ПригревицаПригревица |
8 | 2 | 2 | 18 |
ДалматинацРиђица |
7 | 2 | 3 | 16 |
РумаРума |
3 | 0 | 9 | 6 |
Југовић 2Каћ |
3 | 0 | 9 | 6 |
СомборСомбор |
0 | 1 | 11 | 1 |
Нова Пазова 1957Нова Пазова |
0 | 0 | 0 | 0 |
Екипа | - | Бод | ||
---|---|---|---|---|
РА "Динамо"Панчево |
13 | 0 | 1 | 26 |
МладостВршац |
10 | 1 | 3 | 21 |
СентаСента |
8 | 0 | 6 | 16 |
ДоловоДолово |
7 | 2 | 5 | 16 |
БудућностАлибунар |
6 | 2 | 6 | 14 |
ЗрењанинЗрењанин |
3 | 1 | 10 | 7 |
ЦрепајаЦрепаја |
3 | 1 | 10 | 7 |
РадничкиЈаша Томић |
2 | 1 | 11 | 5 |
Екипа | - | Бод | ||
---|---|---|---|---|
Темерин 2Темерин |
15 | 0 | 3 | 30 |
Беочин 1959Беочин |
14 | 0 | 4 | 28 |
Јабука (ж)Јабука |
11 | 1 | 6 | 23 |
ПетроварадинПетроварадин |
11 | 1 | 6 | 23 |
Нафтагас (ж)Елемир |
10 | 1 | 7 | 21 |
ОџациОџаци |
9 | 1 | 8 | 19 |
МокринМокрин |
9 | 0 | 9 | 18 |
ВрбасВрбас |
5 | 0 | 13 | 10 |
СонтаСонта |
2 | 0 | 16 | 4 |
Халас Јожеф 2Ада |
2 | 0 | 16 | 4 |
Екипа | - | Бод | ||
---|---|---|---|---|
РА "Динамо"Панчево |
10 | 0 | 2 | 20 |
ПутинциПутинци |
8 | 2 | 2 | 18 |
Раднички 1958Шид |
7 | 1 | 4 | 15 |
ПИК ПригревицаПригревица |
5 | 2 | 5 | 12 |
МладостВршац |
4 | 3 | 5 | 11 |
СентаСента |
4 | 0 | 8 | 8 |
ДалматинацРиђица |
2 | 3 | 7 | 7 |
ДоловоДолово |
2 | 1 | 9 | 5 |
Екипа | - | Бод | ||
---|---|---|---|---|
ЦрепајаЦрепаја |
6 | 1 | 4 | 13 |
РумаРума |
6 | 0 | 4 | 12 |
Југовић 2Каћ |
6 | 0 | 4 | 12 |
БудућностАлибунар |
5 | 1 | 4 | 11 |
РадничкиЈаша Томић |
5 | 1 | 5 | 11 |
ЗрењанинЗрењанин |
4 | 1 | 5 | 9 |
СомборСомбор |
2 | 0 | 8 | 4 |
Нова Пазова 1957Нова Пазова |
0 | 0 | 0 | 0 |
Don’t have an account? Register Now and enjoy all our benefits!