ЈОШ 20 ДАНА ЗА ПРИЈАВЕ ЕКИПА ЗА ТАКМИЧЕЊЕ У ПРВИМ ЛИГАМА

Датум: 02/01/2018      Категорија: Лига млађих категорија

Поштовани рукометни радници, још 20 дана је остало за пријаву екипа за такмичење у Првим лигама, чији се почетак планира за другу половину фебруара.

Поред екипа, које се нису пласирале у Супер лиге, СВЕ ЗАИНТЕРЕСОВАНЕ ЕКИПЕ, које се нису такмичиле у јесењем делу, МОГУ СЕ ПРИЈАВИТИ ЗА ТАКМИЧЕЊЕ У ПРВОЈ ЛИГИ.

Пријава се врши попуњавањем ОБРАСЦА ПРИЈАВЕ ЗА УЧЕШЋЕ и слањем истог на маил: takmicarskakomisijarsv@gmail.com , НАЈКАСНИЈЕ ДО 22. јануара 2018. године.



У наставку можете видети списак пријављених екипа за такмичење у Првој лиги :



М16

1. РК Спартак Војпут - Суботица,

2. РК Сомбор - Сомбор,

3. РК Сента - Сента,

4. РК Врбас Петрол - Врбас,

5. РК Србобран - Србобран,

6. ЖРК Цепелин - Бечеј,

7. РК Бијељина - Бијељина,

8. РК Растимо - Нови Сад,

9. РК Јабука – Јабука и

10. ОРК Зрењанин - Зрењнин и

11. РК Апатин - Апатин.



Ж16

1. ЖРК Раванград - Сомбор,

2. ЖРК Пригревица - Пригревица,

3. ЖРК Младост НП - Нова Пазова,

4. ЖРУ Јабука - Јабука и

5. ЖРК Minaqua - Нови Сад.



М14

1. РК Графичар - Бездан,

2. РК Апатин - Апатин,

3. РК Сомбор - Сомбор,

4. ОРК Далматинац - Риђица,

5. РК Спартак Војпут - Суботица,

6. РК Обилић - Нови Кнежевац,

7. РК Сента - Сента,

8. ОРК Младост ТСК - Темерин,

9. РК Русин - Руски Крстур,

10. РК Југовић - Каћ,

11. РК БСК 2012 - Бачки брестовац,

12. РК Растимо - Нови Сад,

13. РК Рума - Рума,

14. РК Раднички 1958 - Шид,

15. РК Инђија - Инђија,

16. РК Младост - Вршац,

17. РК Раднички - Јаша Томић,

18. РК Пролетер - Зрењанин,

19. РК Херцеговина - Сечањ и

20. РК Хајдук - Чуруг.



Ж14

1. ЖРК Раднички - Бајмок

2. ЖРК Пригревица - Пригревица,

3. РК Јадран - Фекетић,

4. ЖРК Врбас - Врбас,

5. ЖРК Младост НП - Нова Пазова,

6. ЖРК Железничар - Инђија,

7. ЖРК Долово - Долово,

8. РК Младост - Вршац,

9. РК Русин - Руски Крстур,

10. РК Петроварадин - Петроварадин,

11. ЖРК Minaqua - Нови Сад и

12. РК Сента - Сента.



М12

1. РК Спартак Војпут - Суботица,

2. РК Сента - Сента,

3. РК Црвенка - Црвенка,

4. МРК Сомборелектро - Сомбор,

5. РК Раднички 1958 - Шид,

6. РК Војводина - Нови Сад,

7. РК Јабука - Јабука,

8. РК Пролетер - Зрењанин,

9. РК Апатин - Апатин,

10. РК Војка - Војка,

11. РК Бијељина - Бијељина,

12. ОРК Црепаја - Црепаја,

13. РК Хајдук - Бешка и

13. РК Срем СМ - Сремска Митровица.



Ж12

1. РК Кањижа - Кањижа,

2. СД Зитзер - Трешњевац,

3. ЖРК Врбас - Врбас,

4. ОРК Маглић - Маглић,

5. ЖРК Спартак - Дебељача,

6. ЖРК Долово - Долово,

7. ЖРУ Јабука - Јабука,

8. ОРК Црепаја - Црепаја,

9. ЖРК Словен - Рума и

10. ЖРК Minaqua - Нови Сад.



                                                                                                                                  Директор ЛМК РСВ

                                                                                                                               Владимир Кнежић, с.р.