Табела Трећа лига Север "Север"

2018/2019
(Архива)

Мушкарци

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Сомбор
Сомбор
14 12 2 0 432 335 +97 26
2
Русин
Руски Крстур
14 9 1 4 385 338 +47 19
3
Графичар
Бездан
14 8 2 4 435 374 +61 18
4
Обилић (м)
Нови Кнежевац
14 7 0 7 370 382 -12 14
5
Борац
Бачки Грачац
14 6 0 8 325 335 -10 12
6
Граничар
Гаково
14 5 2 7 372 383 -11 12
7 14 3 2 9 328 390 -62 8
8
Сивац 69/2
Сивац
14 1 1 12 291 401 -110 3