Табела ЛМК РСВ 16 - јесен

2018/2019
(Архива)

М16 - Група А

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1 12 10 1 1 344 200 +144 21
2
Спартак (м)
Суботица
12 10 0 2 288 209 +79 20
3
ПИК Пригревица
Пригревица
12 6 1 5 270 229 +41 13
4
Далматинац
Риђица
12 3 0 9 238 304 -66 6
5
Сомбор
Сомбор
12 0 0 12 144 342 -198 0

М16 - Група Б

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Црвенка Jaffa
Црвенка
9 6 1 2 179 140 +39 13
2 9 6 1 2 174 142 +32 13
3
Младост ТСК
Бачки Јарак
9 3 0 6 143 143 0 6
4
Кикинда Grindex
Кикинда
9 2 0 7 135 206 -71 4

М16 - Група В

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Војводина
Нови Сад
12 11 0 1 270 136 +134 22
2
Лавови БП
Бачка Паланка
12 10 0 2 249 127 +122 20
3
Бијељина
Бијељина
12 6 0 6 223 253 -30 12
4 12 2 0 10 138 271 -133 4
5 12 1 0 11 45 138 -93 2

М16 - Група Г

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Јабука
Јабука
12 9 1 2 231 177 +54 19
2
Динамо
Панчево
12 8 0 4 189 149 +40 16
3
Зрењанин
Зрењанин
12 6 1 5 218 212 +6 13
4
Младост
Вршац
12 5 0 7 184 189 -5 10
5 12 1 0 11 146 241 -95 2

Ж16 - Група А

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Лаки
Црвенка
6 6 0 0 141 52 +89 12
2
Пригревица
Пригревица
6 4 0 2 81 57 +24 8
3
Сента
Сента
6 2 0 4 58 79 -21 4
4
Раванград
Сомбор
6 0 0 6 21 113 -92 0

Ж16 - Група Б

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Словен
Рума
8 7 0 1 159 113 +46 14
2
Срем Santa
Сремска Митровица
8 6 1 1 166 120 +46 13
3
Пролетер (ж)
Зрењанин
8 3 1 4 133 125 +8 7
4
Панчево (ж)
Панчево
8 1 3 4 118 136 -18 5
5
Јабука (ж)
Јабука
8 0 1 7 102 184 -82 1