Табела Прва лига ''Север''

2017/2018
(Архива)

Мушкарци

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Лавови БП
Бачка Паланка
20 17 1 2 649 493 +156 35
2
Јабука
Јабука
20 16 1 3 608 487 +121 33
3
Сивац 69
Сивац
20 15 2 3 603 522 +81 32
4
Апатин
Апатин
20 12 0 8 573 504 +69 24
5
Долово
Долово
20 6 3 11 527 567 -40 15
6
Банатски Карловац
Банатски Карловац
20 5 3 12 561 615 -54 13
7
Младост
Вршац
20 3 0 17 513 634 -121 6
8
Срем СМ
Сремска Митровица
20 1 0 19 511 771 -260 2
9
Младост ТСК
Бачки Јарак
20 9 2 9 510 506 +4 20
10 20 10 0 10 655 608 +47 20
11 20 9 2 9 597 600 -3 20
12
ЖСК
Жабаљ
0 0 0 0 0 0 0 0

Жене

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Словен
Рума
22 22 0 0 696 429 +267 44
2
Јадран
Фекетић
22 16 0 6 683 596 +87 32
3
Спартак
Дебељача
22 14 1 7 637 534 +103 29
4
Мокрин
Мокрин
22 14 1 7 592 555 +37 29
5
Младост
Српска Црња
22 11 2 9 644 629 +15 24
6
Лаки
Црвенка
22 11 2 9 590 600 -10 24
7
Раванград
Сомбор
22 9 2 11 588 620 -32 20
8
Темерин
Темерин
22 9 1 12 560 585 -25 19
9
Раднички
Бајмок
22 9 0 13 599 658 -59 18
10
Петроварадин
Петроварадин
22 8 1 13 559 609 -50 17
11
Жеља
Жабаљ
22 2 1 19 533 715 -182 5
12
Дероње
Дероње
22 1 1 20 523 674 -151 3