Табела Прва лига ''Север''

2014/2015
(Архива)

Мушкарци

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Пролетер
Зрењанин
22 17 3 2 652 542 +110 37
2
ЖСК
Жабаљ
22 14 4 4 637 578 +59 32
3
Банатски Карловац
Банатски Карловац
22 14 2 6 671 634 +37 30
4
Апатин
Апатин
22 14 0 8 575 548 +27 28
5
Инђија
Инђија
22 12 3 7 633 572 +61 27
6
Лавови БП
Бачка Паланка
22 12 3 7 622 565 +57 27
7 22 11 3 8 652 622 +30 25
8
Јединство
Нови Бечеј
22 10 4 8 587 603 -16 24
9
Владимировац
Владимировац
22 8 0 14 619 645 -26 16
10
Металац
Футог
22 4 2 16 576 638 -62 10
11
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
22 2 1 19 494 621 -127 5
12
Младост ТСК
Бачки Јарак
22 1 1 20 527 677 -150 3

Жене

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Панчево (ж)
Панчево
22 22 0 0 651 416 +235 44
2
Младост
Нова Пазова
22 18 0 4 607 485 +122 36
3
Раднички
Бајмок
22 16 1 5 667 553 +114 33
4
Врбас
Врбас
22 14 1 7 604 534 +70 29
5
Спартак
Дебељача
22 12 2 8 557 533 +24 26
6
Словен
Рума
22 10 1 11 536 555 -19 21
7
Темерин
Темерин
22 9 1 12 530 514 +16 19
8
Срем Santa
Сремска Митровица
22 9 1 12 555 548 +7 19
9 22 9 0 13 554 553 +1 18
10
Петроварадин
Петроварадин
22 4 1 17 528 606 -78 9
11
Раванград
Сомбор
22 3 1 18 485 695 -210 7
12
Апатин (ж)
Апатин
22 1 1 20 409 691 -282 3