Табела Прва лига ''Север''

2013/2014
(Архива)

Мушкарци

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Динамо
Панчево
22 18 2 2 685 552 +133 38
2
Црвенка Jaffa
Црвенка
22 17 3 2 646 574 +72 37
3 22 16 1 5 661 531 +130 33
4
Пролетер
Зрењанин
22 13 4 5 610 553 +57 30
5
ЖСК
Жабаљ
22 13 0 9 672 663 +9 26
6 22 10 5 7 615 635 -20 25
7
Лавови БП
Бачка Паланка
22 10 2 10 669 657 +12 22
8
Инђија
Инђија
22 9 2 11 608 620 -12 20
9
Тител
Тител
22 8 1 13 590 608 -18 17
10
Младост ТСК
Бачки Јарак
22 3 2 17 563 659 -96 8
11
Јединство (м)
Качарево
22 3 1 18 533 647 -114 7
12
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
22 0 1 21 570 723 -153 1

Жене

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Пролетер (ж)
Зрењанин
22 18 1 3 739 557 +182 37
2
Панчево (ж)
Панчево
22 18 0 4 715 514 +201 36
3
Раднички
Бајмок
22 18 0 4 681 518 +163 36
4
Темерин
Темерин
22 16 2 4 589 486 +103 34
5
Спартак
Дебељача
22 15 0 7 567 510 +57 30
6 22 10 3 9 610 529 +81 23
7
Срем Santa
Сремска Митровица
22 9 1 12 583 564 +19 19
8
Словен
Рума
22 7 2 13 587 617 -30 16
9
Јадран
Фекетић
22 6 2 14 582 619 -37 14
10
Раванград
Сомбор
22 7 0 15 576 636 -60 14
11
Младост
Српска Црња
22 1 1 20 419 733 -314 3
12
Јабука (ж)
Јабука
22 1 0 21 370 735 -365 2