Табела Прва лига ''Север''

2012/2013
(Архива)

Мушкарци

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Спартак (м)
Суботица
22 20 2 0 703 504 +199 42
2
Пролетер
Зрењанин
22 18 0 4 618 494 +124 36
3
Динамо
Панчево
22 13 2 7 640 596 +44 28
4 22 12 1 9 598 561 +37 25
5
Тител
Тител
22 9 1 12 614 627 -13 19
6
ЖСК
Жабаљ
22 9 1 12 609 627 -18 19
7
Лавови БП
Бачка Паланка
22 9 1 12 625 652 -27 19
8
Младост ТСК
Бачки Јарак
22 7 4 11 554 599 -45 18
9
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
22 8 2 12 590 659 -69 18
10
Инђија
Инђија
22 7 1 14 580 638 -58 15
11 22 7 1 14 534 626 -92 15
12
Металац
Футог
22 4 2 16 517 599 -82 10

Жене

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Кикинда
Кикинда
22 19 2 1 689 437 +252 40
2
Војводина ж
Нови Сад
22 19 1 2 675 458 +217 39
3
Спартак
Дебељача
22 14 0 8 559 539 +20 28
4
Темерин
Темерин
22 11 3 8 549 500 +49 25
5 22 12 0 10 564 500 +64 24
6
Раднички
Бајмок
22 10 3 9 586 519 +67 23
7
Панчево (ж)
Панчево
22 11 1 10 563 593 -30 23
8
Пролетер (ж)
Зрењанин
22 8 1 13 591 587 +4 17
9
Срем Santa
Сремска Митровица
22 8 1 13 557 587 -30 17
10
Младост
Српска Црња
22 6 2 14 456 645 -189 14
11
Јабука (ж)
Јабука
22 3 2 17 481 691 -210 8
12
Долово (ж)
Долово
22 3 0 19 478 692 -214 6