Оља Фабијан - утакмице

17-11-2019 10:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Север" Сента, Сента - Обилић (ж), Нови Кнежевац
13-11-2019 19:30 Друга лига ''Север'' - Жене "Север" Лаки, Црвенка - Пригревица, Пригревица
11-11-2019 20:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Путинци, Путинци - Рума, Рума
02-11-2019 18:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Тител, Тител - Хајдук, Чуруг
27-10-2019 14:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Хајдук, Чуруг - Срем СМ, Сремска Митровица
24-10-2019 19:15 Куп Војводине (М) - Куп Војводине (М) Србобран, Србобран - Јединство , Бочар
21-10-2019 19:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Југ" Железничар 2, Инђија - Тријумф, Србобран
19-10-2019 20:30 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Србобран, Србобран - Путинци, Путинци
10-10-2019 19:15 Куп Војводине (М) - Куп Војводине (М) Србобран, Србобран - Нафтагас, Елемир
08-10-2019 20:15 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци ЖСК 1955, Жабаљ - ЛСК, Лаћарак
28-09-2019 15:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Југ" Железничар 2, Инђија - ЛСК, Лаћарак
21-09-2019 18:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Нафтагас, Елемир - ПИК Пригревица, Пригревица
18-05-2019 12:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Херцеговац, Гајдобра - Рума, Рума
15-05-2019 20:30 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Србобран, Србобран - Беочин 1959, Беочин
05-05-2019 21:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Запад" Петроварадин, Петроварадин - Апатин (ж), Апатин
24-04-2019 19:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Тител, Тител - Херцеговац, Гајдобра
20-04-2019 22:32 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига Графичар, Бездан - ПИК Пригревица, Пригревица
20-04-2019 22:30 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига Графичар, Бездан - Лавови БП, Бачка Паланка
20-04-2019 22:30 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига Потисје Плетекс, Ада - ПИК Пригревица, Пригревица
15-04-2019 20:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Исток" Сента, Сента - Граднулица, Зрењанин
13-04-2019 12:40 ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 - Супер лига Потисје Плетекс, Ада - Лавови БП, Бачка Паланка
13-04-2019 10:50 ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 - Супер лига Лавови БП, Бачка Паланка - Младост ТСК ОРК, Темерин
13-04-2019 10:00 ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 - Супер лига Војводина, Нови Сад - Потисје Плетекс, Ада
07-04-2019 18:30 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Херцеговац, Гајдобра - Србобран, Србобран
06-04-2019 22:02 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига Динамо, Панчево - Потисје Плетекс, Ада
06-04-2019 22:00 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига Младост ТСК ОРК, Темерин - Динамо, Панчево
06-04-2019 21:57 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига Младост ТСК ОРК, Темерин - Војводина, Нови Сад
31-03-2019 14:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Исток" Сента, Сента - Милетић, Мошорин
23-03-2019 14:09 ЛМК РСВ 14 - пролеће - Ж14 - Супер лига Пролетер (ж), Зрењанин - Кањижа, Кањижа
23-03-2019 14:09 ЛМК РСВ 14 - пролеће - Ж14 - Супер лига Пролетер (ж), Зрењанин - Словен, Рума
15-02-2019 12:10 ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 - Супер лига Младост ТСК ОРК, Темерин - Лавови БП, Бачка Паланка
15-02-2019 10:40 ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 - Супер лига Војводина, Нови Сад - Лавови БП, Бачка Паланка
02-12-2018 10:50 ЛМК РСВ 16 - пролеће - Ж16 - Супер лига Пригревица, Пригревица - Лаки, Црвенка
11-11-2018 17:30 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци ЖСК 1955, Жабаљ - Србобран, Србобран
29-10-2018 20:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Хајдук, Чуруг - Срем СМ, Сремска Митровица
17-10-2018 20:30 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Србобран, Србобран - Херцеговац, Гајдобра
13-10-2018 20:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Србобран, Србобран - Рума, Рума
07-10-2018 18:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Херцеговац, Гајдобра - Тител, Тител
04-06-2020 02:05 ЛМК РСВ 16 - пролеће - Ж16 - Супер лига Лаки, Црвенка - Сента, Сента