Никола Зорић - утакмице

01-12-2019 20:00 Прва лига ''Север'' - Жене Мокрин, Мокрин - Пролетер (ж), Зрењанин
23-11-2019 17:00 Прва лига ''Север'' - Жене Раднички, Бајмок - Јадран, Фекетић
17-11-2019 19:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Далматинац, Риђица - Панчево, Панчево
09-11-2019 17:30 Прва лига ''Север'' - Жене Раднички, Бајмок - Темерин, Темерин
03-11-2019 17:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Север" Дероње, Дероње - Раванград, Сомбор
26-10-2019 19:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Херцеговац, Гајдобра - Металац, Футог
23-10-2019 20:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Херцеговац, Гајдобра - Нафтагас, Елемир
22-10-2019 19:30 Куп Војводине (М) - Куп Војводине (М) Далматинац, Риђица - Сомборелектро, Сомбор
19-10-2019 19:00 Прва лига ''Север'' - Жене Мокрин, Мокрин - Јадран, Фекетић
13-10-2019 16:00 Прва лига ''Север'' - Жене Раднички, Бајмок - Петроварадин, Петроварадин
09-10-2019 17:30 Куп Војводине (М) - Куп Војводине (М) Борац, Бачки Грачац - Апатин, Апатин
06-10-2019 19:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Далматинац, Риђица - Славија, Нови Сад
05-10-2019 15:00 Трећа лига Север "Север" - Мушкарци Обилић (м), Нови Кнежевац - Русин, Руски Крстур
02-10-2019 19:30 Прва лига ''Север'' - Жене Пролетер (ж), Зрењанин - Јадран, Фекетић
29-09-2019 17:00 Трећа лига Север "Север" - Мушкарци Борац, Бачки Грачац - Сента, Сента
21-09-2019 19:00 Прва лига ''Север'' - Жене Младост, Српска Црња - Словен, Рума
02-06-2019 20:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Сента, Сента - Црепаја, Црепаја
26-05-2019 19:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Далматинац, Риђица - Сента, Сента
25-05-2019 18:00 Трећа лига Север "Север" - Мушкарци Графичар, Бездан - Русин, Руски Крстур
19-05-2019 17:30 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Металац, Футог - Панчево, Панчево
18-05-2019 18:00 Трећа лига Север "Север" - Мушкарци Кљајићево, Кљајићево - Сомбор, Сомбор
16-05-2019 18:00 Трећа лига Север "Север" - Мушкарци Графичар, Бездан - Сивац 69/2, Сивац
05-05-2019 17:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Запад" Дероње, Дероње - Војводина 2 ж, Нови Сад
20-04-2019 19:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Сента, Сента - Раднички , Нови Сад
13-04-2019 20:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Сомборелектро, Сомбор - ПИК Пригревица, Пригревица
13-04-2019 16:40 ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 - Супер лига ПИК Пригревица, Пригревица - Пролетер, Зрењанин
07-04-2019 16:30 Трећа лига Север "Север" - Мушкарци Борац, Бачки Грачац - Сивац 69/2, Сивац
05-04-2019 19:30 Друга лига ''Север'' - Мушкарци ПИК Пригревица, Пригревица - Војвода Степа, Војвода Степа
30-03-2019 16:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Сомборелектро, Сомбор - Далматинац, Риђица
22-03-2019 19:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Далматинац, Риђица - Војвода Степа, Војвода Степа
08-12-2018 20:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Сомборелектро, Сомбор - Металац, Футог
25-11-2018 16:30 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Панчево, Панчево - Металац, Футог
24-11-2018 19:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Јабука, Јабука - Долово, Долово
18-11-2018 19:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Раднички , Нови Сад - Црепаја, Црепаја
10-11-2018 18:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Младост ТСК, Бачки Јарак - Црвена звезда, Мокрин
04-11-2018 17:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Славија, Нови Сад - Потисје Плетекс, Ада
27-10-2018 19:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Раднички 1958, Шид - Младост, Вршац
20-10-2018 18:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Сивац 69, Сивац - Банатски Карловац, Банатски Карловац
13-10-2018 18:30 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Далматинац, Риђица - Сомборелектро, Сомбор
07-10-2018 19:30 Прва лига ''Север'' - Жене Раванград, Сомбор - Пролетер (ж), Зрењанин
30-09-2018 19:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Сента, Сента - Војвода Степа, Војвода Степа
22-09-2018 19:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци ПИК Пригревица, Пригревица - Далматинац, Риђица
22-09-2018 18:30 Прва лига ''Север'' - Жене Раванград, Сомбор - Младост, Српска Црња
16-09-2018 17:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Славија, Нови Сад - Војвода Степа, Војвода Степа