Младен Крстић - утакмице

03-11-2019 14:30 Трећа лига Север "Исток" - Мушкарци Црепаја, Црепаја - Владимировац, Владимировац
23-10-2019 20:00 Куп Војводине (Ж) - Куп Војводине (Ж) Јабука (ж), Јабука - Спартак, Дебељача
19-10-2019 15:00 Трећа лига Север "Исток" - Мушкарци Униреа (м), Уздин - Владимировац, Владимировац
13-10-2019 16:30 Трећа лига Север "Исток" - Мушкарци Владимировац, Владимировац - Раднички, Ковин
09-10-2019 17:00 Куп Војводине (М) - Куп Војводине (М) Црепаја, Црепаја - Будућност, Алибунар
05-10-2019 19:00 Трећа лига Север "Исток" - Мушкарци Раднички, Ковин - Црепаја, Црепаја
29-09-2019 16:00 Трећа лига Север "Исток" - Мушкарци Владимировац, Владимировац - Зрењанин, Зрењанин
21-09-2019 17:30 Трећа лига Север "Исток" - Мушкарци Раднички, Ковин - Униреа (м), Уздин
24-05-2019 18:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Црепаја, Црепаја - Потисје Плетекс, Ада
12-05-2019 20:30 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Црепаја, Црепаја - Раднички , Нови Сад
11-05-2019 18:00 Трећа лига Север "Исток" - Мушкарци Владимировац, Владимировац - Униреа (м), Уздин
21-04-2019 20:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Исток" Јабука (ж), Јабука - Обилић (ж), Нови Кнежевац
20-04-2019 17:00 Трећа лига Север "Исток" - Мушкарци Омладинац, Делиблато - Раднички, Ковин
14-04-2019 17:00 Трећа лига Север "Исток" - Мушкарци Долово 2, Долово - Јединство , Бочар
13-04-2019 17:00 Трећа лига Север "Исток" - Мушкарци Униреа (м), Уздин - Омладинац, Делиблато
07-04-2019 11:00 Трећа лига Север "Исток" - Мушкарци Униреа (м), Уздин - Раднички, Јаша Томић
06-04-2019 19:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Исток" Јабука (ж), Јабука - Сента, Сента
31-03-2019 15:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Исток" Нафтагас (ж), Елемир - Партизан (ж), Иђош
30-03-2019 12:10 ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 - Супер лига Динамо, Панчево - Војводина, Нови Сад
30-03-2019 10:00 ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 - Супер лига Динамо, Панчево - Лавови БП, Бачка Паланка
23-03-2019 14:00 ЛМК РСВ 14 - пролеће - Ж14 - Супер лига Долово (ж), Долово - Темерин, Темерин
23-03-2019 13:59 ЛМК РСВ 14 - пролеће - Ж14 - Супер лига Железничар, Инђија - Јадран, Фекетић
23-03-2019 13:57 ЛМК РСВ 14 - пролеће - Ж14 - Супер лига Долово (ж), Долово - Железничар, Инђија
17-03-2019 19:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Војвода Степа, Војвода Степа - Сента, Сента
16-03-2019 12:20 ЛМК РСВ 16 - пролеће - Ж16 - Супер лига Пролетер (ж), Зрењанин - Пригревица, Пригревица
10-03-2019 19:07 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига ПИК Пригревица, Пригревица - Врбас Петрол, Врбас
10-03-2019 19:04 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига Лавови БП, Бачка Паланка - Потисје Плетекс, Ада
10-03-2019 19:01 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига Врбас Петрол, Врбас - Потисје Плетекс, Ада
09-02-2019 14:33 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига Потисје Плетекс, Ада - Пролетер, Зрењанин
09-02-2019 14:32 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига Динамо, Панчево - Младост ТСК ОРК, Темерин
09-02-2019 14:30 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига Потисје Плетекс, Ада - Динамо, Панчево
08-12-2018 12:20 ЛМК РСВ 16 - пролеће - Ж16 - Супер лига Словен, Рума - Срем, Сремска Митровица
08-12-2018 09:50 ЛМК РСВ 16 - пролеће - Ж16 - Супер лига Словен, Рума - Пролетер (ж), Зрењанин
24-11-2018 13:20 ЛМК РСВ 16 - пролеће - Ж16 - Супер лига Срем, Сремска Митровица - Словен, Рума
04-11-2018 14:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Будућност, Алибунар - Црепаја, Црепаја
03-11-2018 14:30 Трећа лига Север "Исток" - Мушкарци Униреа (м), Уздин - Долово 2, Долово
28-10-2018 14:00 Трећа лига Север "Исток" - Мушкарци Владимировац, Владимировац - Зрењанин, Зрењанин
27-10-2018 18:00 Трећа лига Север "Исток" - Мушкарци Раднички, Ковин - Униреа (м), Уздин
21-10-2018 20:00 Трећа лига Север "Исток" - Мушкарци Долово 2, Долово - Омладинац, Делиблато
20-10-2018 17:30 Трећа лига Север "Исток" - Мушкарци Раднички, Јаша Томић - Раднички, Ковин
14-10-2018 17:00 Трећа лига Север "Исток" - Мушкарци Владимировац, Владимировац - Раднички, Јаша Томић
13-10-2018 18:00 Трећа лига Север "Исток" - Мушкарци Омладинац, Делиблато - Зрењанин, Зрењанин
12-10-2018 17:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Исток" Нафтагас (ж), Елемир - Граднулица, Зрењанин
07-10-2018 19:00 Трећа лига Север "Исток" - Мушкарци Раднички, Ковин - Омладинац, Делиблато
06-10-2018 19:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Исток" Јабука (ж), Јабука - Нафтагас (ж), Елемир
30-09-2018 16:00 Трећа лига Север "Исток" - Мушкарци Омладинац, Делиблато - Униреа (м), Уздин
23-09-2018 18:00 Трећа лига Север "Исток" - Мушкарци Долово 2, Долово - Зрењанин, Зрењанин
23-09-2018 13:00 Трећа лига Север "Исток" - Мушкарци Владимировац, Владимировац - Омладинац, Делиблато
22-09-2018 19:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Исток" Јабука (ж), Јабука - Граднулица, Зрењанин