Милош Зелић - утакмице

01-12-2019 20:00 Прва лига ''Север'' - Жене Мокрин, Мокрин - Пролетер (ж), Зрењанин
23-11-2019 17:00 Прва лига ''Север'' - Жене Раднички, Бајмок - Јадран, Фекетић
17-11-2019 19:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Далматинац, Риђица - Панчево, Панчево
09-11-2019 17:30 Прва лига ''Север'' - Жене Раднички, Бајмок - Темерин, Темерин
03-11-2019 17:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Север" Дероње, Дероње - Раванград, Сомбор
26-10-2019 19:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Херцеговац, Гајдобра - Металац, Футог
23-10-2019 20:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Херцеговац, Гајдобра - Нафтагас, Елемир
22-10-2019 19:30 Куп Војводине (М) - Куп Војводине (М) Далматинац, Риђица - Сомборелектро, Сомбор
19-10-2019 19:00 Прва лига ''Север'' - Жене Мокрин, Мокрин - Јадран, Фекетић
13-10-2019 16:00 Прва лига ''Север'' - Жене Раднички, Бајмок - Петроварадин, Петроварадин
09-10-2019 17:30 Куп Војводине (М) - Куп Војводине (М) Борац, Бачки Грачац - Апатин, Апатин
06-10-2019 19:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Далматинац, Риђица - Славија, Нови Сад
05-10-2019 15:00 Трећа лига Север "Север" - Мушкарци Обилић (м), Нови Кнежевац - Русин, Руски Крстур
02-10-2019 19:30 Прва лига ''Север'' - Жене Пролетер (ж), Зрењанин - Јадран, Фекетић
29-09-2019 17:00 Трећа лига Север "Север" - Мушкарци Борац, Бачки Грачац - Сента, Сента
21-09-2019 19:00 Прва лига ''Север'' - Жене Младост, Српска Црња - Словен, Рума
02-06-2019 20:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Сента, Сента - Црепаја, Црепаја
26-05-2019 19:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Далматинац, Риђица - Сента, Сента
25-05-2019 18:00 Трећа лига Север "Север" - Мушкарци Графичар, Бездан - Русин, Руски Крстур
19-05-2019 17:30 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Металац, Футог - Панчево, Панчево
18-05-2019 18:00 Трећа лига Север "Север" - Мушкарци Кљајићево, Кљајићево - Сомбор, Сомбор
16-05-2019 18:00 Трећа лига Север "Север" - Мушкарци Графичар, Бездан - Сивац 69/2, Сивац
05-05-2019 17:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Запад" Дероње, Дероње - Војводина 2 ж, Нови Сад
20-04-2019 19:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Сента, Сента - Раднички , Нови Сад
13-04-2019 20:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Сомборелектро, Сомбор - ПИК Пригревица, Пригревица
13-04-2019 16:40 ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 - Супер лига ПИК Пригревица, Пригревица - Пролетер, Зрењанин
13-04-2019 14:50 ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 - Супер лига Пролетер, Зрењанин - Црвенка, Црвенка
07-04-2019 17:41 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига Графичар, Бездан - Врбас Петрол, Врбас
07-04-2019 17:40 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига Лавови БП, Бачка Паланка - ПИК Пригревица, Пригревица
07-04-2019 17:37 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига Лавови БП, Бачка Паланка - Врбас Петрол, Врбас
07-04-2019 16:30 Трећа лига Север "Север" - Мушкарци Борац, Бачки Грачац - Сивац 69/2, Сивац
05-04-2019 19:30 Друга лига ''Север'' - Мушкарци ПИК Пригревица, Пригревица - Војвода Степа, Војвода Степа
30-03-2019 16:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Сомборелектро, Сомбор - Далматинац, Риђица
22-03-2019 19:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Далматинац, Риђица - Војвода Степа, Војвода Степа
17-03-2019 13:20 ЛМК РСВ 12 - пролеће - Ж12 - Супер лига Халас Јожеф, Ада - Спартак, Дебељача
17-03-2019 11:40 ЛМК РСВ 12 - пролеће - Ж12 - Супер лига Јединство (ж), Качарево - Спартак, Дебељача
17-03-2019 10:00 ЛМК РСВ 12 - пролеће - Ж12 - Супер лига Словен, Рума - Јединство (ж), Качарево
03-03-2019 16:30 ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 - Супер лига Црвенка, Црвенка - Потисје Плетекс, Ада
03-03-2019 15:40 ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 - Супер лига Црвенка, Црвенка - Младост ТСК ОРК, Темерин
16-02-2019 15:10 ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 - Супер лига Црвенка, Црвенка - Пролетер, Зрењанин
16-02-2019 14:30 ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 - Супер лига Динамо, Панчево - ПИК Пригревица, Пригревица
16-02-2019 13:00 ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 - Супер лига Црвенка, Црвенка - ПИК Пригревица, Пригревица
16-02-2019 10:50 ЛМК РСВ 16 - пролеће - M16 - Супер лига Врбас Петрол, Врбас - Лавови БП, Бачка Паланка
16-02-2019 09:50 ЛМК РСВ 16 - пролеће - M16 - Супер лига Лавови БП, Бачка Паланка - Војводина, Нови Сад
18-11-2018 18:00 Трећа лига Север "Север" - Мушкарци Графичар, Бездан - Борац, Бачки Грачац
04-11-2018 14:30 Трећа лига Север "Север" - Мушкарци Борац, Бачки Грачац - Кљајићево, Кљајићево
03-11-2018 16:45 Друга лига ''Север'' - Жене "Запад" Војводина 2 ж, Нови Сад - Петроварадин, Петроварадин
27-10-2018 21:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Запад" Апатин (ж), Апатин - Војводина 2 ж, Нови Сад
21-10-2018 16:00 Трећа лига Север "Север" - Мушкарци Борац, Бачки Грачац - Обилић (м), Нови Кнежевац
13-10-2018 19:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Запад" Дероње, Дероње - Апатин (ж), Апатин
13-10-2018 16:00 Трећа лига Север "Север" - Мушкарци Граничар, Гаково - Русин, Руски Крстур
10-10-2018 16:30 Трећа лига Север "Север" - Мушкарци Графичар, Бездан - Граничар, Гаково
29-09-2018 16:30 Трећа лига Север "Север" - Мушкарци Обилић (м), Нови Кнежевац - Графичар, Бездан
29-09-2018 14:30 Друга лига ''Север'' - Жене "Исток" Обилић (ж), Нови Кнежевац - Партизан (ж), Иђош
30-05-2020 09:40 ЛМК РСВ 16 - пролеће - Ж16 - Супер лига Сента, Сента - Лаки, Црвенка