Милица Калуђеровић - утакмице

16-11-2019 16:30 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Срем СМ, Сремска Митровица - Раднички , Нови Сад
02-11-2019 15:30 Друга лига ''Север'' - Жене "Југ" Тријумф, Србобран - Јабука (ж), Јабука
26-10-2019 18:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Југ" Рума, Рума - Граднулица, Зрењанин
22-10-2019 17:30 Куп Војводине (Ж) - Куп Војводине (Ж) Тријумф, Србобран - Халас Јожеф, Ада
20-10-2019 18:00 Трећа лига Север "Север" - Мушкарци Сента, Сента - Русин, Руски Крстур
19-10-2019 20:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Север" Пригревица, Пригревица - Сента, Сента
13-10-2019 16:00 Трећа лига Север "Север" - Мушкарци Граничар, Гаково - Кљајићево, Кљајићево
11-10-2019 18:30 Друга лига ''Север'' - Жене "Север" Апатин (ж), Апатин - Дероње, Дероње
10-10-2019 20:00 Куп Војводине (Ж) - Куп Војводине (Ж) Апатин (ж), Апатин - Дероње, Дероње
07-10-2019 18:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Север" Партизан (ж), Иђош - Обилић (ж), Нови Кнежевац
06-10-2019 17:00 Трећа лига Север "Север" - Мушкарци Кљајићево, Кљајићево - Борац, Бачки Грачац
06-10-2019 10:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Југ" ЛСК, Лаћарак - Тријумф, Србобран
28-09-2019 16:00 Трећа лига Север "Север" - Мушкарци Граничар, Гаково - Обилић (м), Нови Кнежевац
20-09-2019 18:30 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Беочин 1959, Беочин - Рума, Рума
25-05-2019 20:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Рума, Рума - Беочин 1959, Беочин
18-05-2019 19:30 Трећа лига Север "Север" - Мушкарци Русин, Руски Крстур - Обилић (м), Нови Кнежевац
12-05-2019 18:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Рума, Рума - Тител, Тител
11-05-2019 19:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Запад" Сонта, Сонта - Дероње, Дероње
03-05-2019 19:30 Трећа лига Север "Север" - Мушкарци Русин, Руски Крстур - Граничар, Гаково
21-04-2019 18:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Херцеговац, Гајдобра - Беочин 1959, Беочин
20-04-2019 22:36 ЛМК РСВ 14 - пролеће - Ж14 - Супер лига Халас Јожеф, Ада - Словен, Рума
20-04-2019 22:34 ЛМК РСВ 14 - пролеће - Ж14 - Супер лига Словен, Рума - Кањижа, Кањижа
14-04-2019 11:00 Трећа лига Север "Север" - Мушкарци Сивац 69/2, Сивац - Русин, Руски Крстур
13-04-2019 14:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Запад" Срем, Сремска Митровица - Сонта, Сонта
07-04-2019 18:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Хајдук, Чуруг - Беочин 1959, Беочин
07-04-2019 17:56 ЛМК РСВ 14 - пролеће - Ж14 - Супер лига Железничар, Инђија - Пролетер (ж), Зрењанин
07-04-2019 17:52 ЛМК РСВ 14 - пролеће - Ж14 - Супер лига Железничар, Инђија - Словен, Рума
23-03-2019 14:10 ЛМК РСВ 14 - пролеће - Ж14 - Супер лига Словен, Рума - Халас Јожеф, Ада
23-03-2019 14:09 ЛМК РСВ 14 - пролеће - Ж14 - Супер лига Пролетер (ж), Зрењанин - Словен, Рума
23-03-2019 14:08 ЛМК РСВ 14 - пролеће - Ж14 - Супер лига Халас Јожеф, Ада - Кањижа, Кањижа
10-03-2019 16:21 ЛМК РСВ 14 - пролеће - Ж14 - Супер лига Јадран, Фекетић - Кањижа, Кањижа
10-03-2019 16:17 ЛМК РСВ 14 - пролеће - Ж14 - Супер лига Темерин, Темерин - Кањижа, Кањижа
09-02-2019 14:45 ЛМК РСВ 14 - пролеће - Ж14 - Супер лига Кањижа, Кањижа - Железничар, Инђија
09-02-2019 14:43 ЛМК РСВ 14 - пролеће - Ж14 - Супер лига Кањижа, Кањижа - Долово (ж), Долово
20-10-2018 13:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Срем СМ, Сремска Митровица - Беочин 1959, Беочин
14-10-2018 19:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци Беочин 1959, Беочин - Херцеговац, Гајдобра
05-10-2018 20:00 Трећа лига Север "Запад" - Мушкарци ЖСК 1955, Жабаљ - Беочин 1959, Беочин