Милица Антић - утакмице

24-11-2019 17:00 Прва лига ''Север'' - Жене Пролетер (ж), Зрењанин - Темерин, Темерин
17-11-2019 18:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Потисје Плетекс, Ада - Црвена звезда, Мокрин
09-11-2019 19:00 Прва лига ''Север'' - Жене Петроварадин, Петроварадин - Халас Јожеф, Ада
02-11-2019 19:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Инђија, Инђија - Апатин, Апатин
26-10-2019 19:00 Прва лига ''Север'' - Жене Петроварадин, Петроварадин - Пролетер (ж), Зрењанин
23-10-2019 19:30 Куп Војводине (М) - Куп Војводине (М) Металац, Футог - Младост ТСК, Бачки Јарак
18-10-2019 19:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Апатин, Апатин - Раднички 1958, Шид
09-10-2019 20:00 Прва лига ''Север'' - Жене Мокрин, Мокрин - Халас Јожеф, Ада
25-05-2019 18:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Младост ТСК, Бачки Јарак - Инђија, Инђија
24-05-2019 19:30 Друга лига ''Север'' - Мушкарци ПИК Пригревица, Пригревица - Славија, Нови Сад
23-05-2019 19:00 Прва лига ''Север'' - Жене Јадран, Фекетић - Спартак, Дебељача
17-05-2019 20:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Инђија, Инђија - Банатски Карловац, Банатски Карловац
11-05-2019 15:40 ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 - Супер лига Војводина, Нови Сад - ПИК Пригревица, Пригревица
11-05-2019 14:20 ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 - Супер лига Лавови БП, Бачка Паланка - Црвенка, Црвенка
11-05-2019 13:40 ЛМК РСВ 12 - пролеће - М12 - Супер лига Динамо, Панчево - Потисје Плетекс, Ада
21-04-2019 20:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци ПИК Пригревица, Пригревица - Нафтагас, Елемир
20-04-2019 18:00 Прва лига ''Север'' - Жене Темерин, Темерин - Спартак, Дебељача
12-04-2019 19:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Сивац 69, Сивац - Младост ТСК, Бачки Јарак
06-04-2019 19:00 Прва лига ''Север'' - Жене Младост, Српска Црња - Кикинда, Кикинда
30-03-2019 18:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Апатин, Апатин - Јабука, Јабука
24-03-2019 17:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Нова Пазова 1957, Нова Пазова - Херцеговина, Сечањ
23-03-2019 19:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Потисје Плетекс, Ада - Нафтагас, Елемир
17-03-2019 13:20 ЛМК РСВ 12 - пролеће - Ж12 - Супер лига Халас Јожеф, Ада - Спартак, Дебељача
17-03-2019 11:40 ЛМК РСВ 12 - пролеће - Ж12 - Супер лига Јединство (ж), Качарево - Спартак, Дебељача
17-03-2019 10:00 ЛМК РСВ 12 - пролеће - Ж12 - Супер лига Словен, Рума - Јединство (ж), Качарево
16-03-2019 18:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Раднички 1958, Шид - Долово, Долово
08-03-2019 18:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Апатин, Апатин - Сивац 69, Сивац
02-03-2019 20:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци ПИК Пригревица, Пригревица - Сента, Сента
01-12-2018 18:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Апатин, Апатин - Младост, Вршац
24-11-2018 19:30 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Далматинац, Риђица - Потисје Плетекс, Ада
23-11-2018 19:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Банатски Карловац, Банатски Карловац - Инђија, Инђија
18-11-2018 19:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Инђија, Инђија - Долово, Долово
11-11-2018 18:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Сента, Сента - Славија, Нови Сад
03-11-2018 18:00 Прва лига ''Север'' - Жене Кикинда, Кикинда - Пролетер (ж), Зрењанин
02-11-2018 19:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Сивац 69, Сивац - Раднички 1958, Шид
28-10-2018 20:30 Прва лига ''Север'' - Жене Раванград, Сомбор - Халас Јожеф, Ада
19-10-2018 20:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Раднички 1958, Шид - Јабука, Јабука
13-10-2018 19:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Младост ТСК, Бачки Јарак - Раднички 1958, Шид
06-10-2018 20:00 Прва лига ''Север'' - Жене Темерин, Темерин - Јадран, Фекетић
06-10-2018 16:00 Трећа лига Север "Север" - Мушкарци Кљајићево, Кљајићево - Обилић (м), Нови Кнежевац
30-09-2018 19:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Раднички , Нови Сад - Будућност, Алибунар
22-09-2018 18:00 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Младост ТСК, Бачки Јарак - Долово, Долово
15-09-2018 20:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Далматинац, Риђица - Црепаја, Црепаја
31-05-2018 18:30 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Потисје Плетекс, Ада - ПИК Пригревица, Пригревица